Skocz do zawartości

24.02.2008 Oldtimerbazar Wrocław


RudyXJ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ilek , jeśli http://www.bikepics.com/pictures/1130168/ & http://www.bikepics.com/pictures/1130181/ tak spędzałem II dzień Bożego Narodzenia (bez bicia przyznaje, ze lekki przymrozek i sie zatoki odezwały wiec padło tylko niecałe 40 km) myśle , ze jeśli będzie 24ego tako od +5c i powyżej to sie zdecyduje na przegonienie sprzęta... Inaczej nie jade , szkoda zdrowia :P Piszesz sie jakby co ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bede ale nie na moto hehe :icon_biggrin: Rudy masz stylowy świąteczny kask ^^ Ten patent przejmuje na następne świeta tylko czapka bedzie z migającymi choinkami hehe. Masz na celu kupić coś konkretnego czy tylko ogólnie przejażdżka?

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja musze kupić oponki do Cebry :notworthy: Jak sie uda to jeszcze kupie kask. Z takich drobnych rzeczy to przyda się siatka motocyklowa i kominiarka. Rozejże się jeszcze za wypełnieniem pługu i wypełnieniem czaszy. Gdzieś tam Cie znajde albo po VFRce albo po rudej brodzie :biggrin:)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam czy ktos ma nr kom lub jakis kontakt do ludzi sprzedajacych na tych bazarach spodnie motocyklowe.. jak bylem w lodzi na bazaze w tym roku to na dworze byl taki stragan gdzie mieli w kartonach spodnie i nie tylko.. byly tansze od wszystkich poniewaz byly z defektami... niestety nie zdecydowalem sie do zakupu podczas pobytu na bazaze i teraz zaluje.. moze uda mi sie znalesc kontakt z nimi i nie jechac specjalnie do wrocka..

Jesli mozecie mi w tym pomoc bede wam Wdzieczny :))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PiotrromaN powiem Ci, że to są handlarze... Oni nie mają swoich sklepów czy coś w tym stylu tylko wpadają z busem takich szmatek i sprzedają co się da :crossy: Ale powiem Ci, że faktycznie można kupić nowe dobre rzeczy po atrakcyjnych cenach a masz do zszycia jakiś zamek albo kurtka jest rozdarta pod pachą. Wiesz... zawsze można jeszcze się targować :D)

icon3.png

-Skolioza Team-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem.. kumpel kupil sodnie za 180pln porzadne z ochraniaczami.. itp..

tylko mialy podarta podszewke w rsodku.. ktorej nie widac.. a mozna zeszyc..

kórtke równiez kupil tanio bo na wieszakach wisiala taka sama za 500 a kupil za 250 tylko koles nie powiedzial mu co jest nie tak.. w domu sie okazalo ze nie bylo wogole wszytych zamkow w kieszeniech.. takie szczególy a jaka rozniaca ceny.. i tez wlasnie tez jestem teraz zainteresowany zakupami u nich tylko trzeba najpierw dokladnie obejrzec towar..

wiem ze to Handlaze.. wiec moje pytanie czy moze ich znacie lub macie jakis kontakt :flesje:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...