Skocz do zawartości

No to się pochwalę :D


MeDeViLL
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D takie miałem oczy jak się dowiedziałem, że sama dukacika serwisujesz

....ale teraz brawa podwójne

:) szacunek MAŁA :crossy:

 

a w wawce popracujesz troszku :icon_mrgreen: :)

.....moze jakies doszkalanko bym zrobił :D

 

No jak chłopaki Promotorowe stwierdzą, że chcą poprawić swojego disajna to może i do Wawki zawitam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje :banghead: :icon_question: .

Nie jestem zaskoczony, masz korbę, umiesz, chcesz się dalej uczyć, tylko tacy ludzie powinni przekazywać wiedzę.

Gosiaku siedź w Krakowie, masz tam wiele osób do naprostowania na właściwą drogę. ProMotor-ek zawita na południe w celu wiadomym, może nawet na dłużej.

Bardzo się cieszę i jeszcze raz gratulacje!!!!

 

Pozdrawiam..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wszystkim za dobre słówka, WIARĘ i dopping :crossy:

 

Póki co szkoły zaczynają walki o mnie, hihi, no taki PR to niemały chłyt małketingofy :icon_mrgreen:

 

Moto się szuka, oby znalazł się szybko bo to przecież sezon bliżej tuż niż tuż :clap:

 

Nie omieszkam poinformować wsiech gdzie w końcu zawitają moje cztery (wystringowane specjalnie dla Klaudiego) literki :D

Edytowane przez MeDeViLL
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wooowww RESPECT!!!!! Chylę czoła i zazdroszczę... ja mam egzamin na instruktora w sobotę... na poprzednim egzaminie na 40 osób zdało 6 z samej teorii ... więc jak widzicie nie jest to takie hop siup... jeszcze raz gratuluję i zazdroszczę...

 

PS. Pamiętasz może pytanka jakie miałaś na teorii ?? :flesje: Możesz się podzielić ??? Tak tylko pytam... :bigrazz:

Edytowane przez cabaniero
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do pełni szczęścia jeszcze trochę brakuje , ale i tak źle nie jest... egzam teoretyczny na instruktora kat AB zdałem ...ufff... ale padłem na praktycznym (rozporządzenie do wykucia na blaszkę) ... na trzydzieści z hakiem osób zdało kilka... tak więc i tak jest całkiem ok. ... teraz kuję rozporządzenie odnośnie egzaminu praktycznego... i podchodzę do poprawki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...