Skocz do zawartości

[XJ600S] Linka gazu


Mazzzi
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Orientuje sie ktos, gdzie moge dostac takowa linike za jakas sensowna kase, bo wywalanie 125zl nie rajcuje mnie, a tyle krzykneli na polczynskiej w wawie.

Ewentualnie z czego dorobic, tylko aby to przetrwalo min. 10kkm, wiec rowerowe wynalazki odpadaja raczej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

We Wrocku jest taki sklep z demoludami i pierdziawkami gdzie facet potrafi dobrać linkę do wszystkiego. Spróbuj poszukać takiego sklepiku w Stolycy może coś z tych sprzętów podpasuje.

 

 

thnx za info. w sumie sam moglbym cos takiego wystrugac, kwestia tylko materialu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje sie ktos, gdzie moge dostac takowa linike za jakas sensowna kase, bo wywalanie 125zl nie rajcuje mnie, a tyle krzykneli na polczynskiej w wawie.

Ewentualnie z czego dorobic, tylko aby to przetrwalo min. 10kkm, wiec rowerowe wynalazki odpadaja raczej.

Ja takie lineczki strugam z wymontowanych linek np.ze starego Nissana (od fotela kierowcy az do bagaznika) jest dluga ,wiec materialu ci ne zabraknie.Ale przedewszystkim te lineczki sa doskonalej jakosci.Miekkie doslownie jak sznurek.Nie jak nasze skrecone z kilku drutow :biggrin: Trafisz to za doslownie "maliny"na kazdym szrocie :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

łomianki, ul. brukowa. ( kolo sklepu rowerowego) zjazd w pierwsza w prawo za stacja dawna rafineria gdanska. Jako ze nie daleko mozesz sie tam przejchac. Dorabiaja linki wszelkiej maści.

 

pozdrawiam. sz.

Nie polecam. Linki twarde i źle zakuwane bez cynowania.

Szkoda kasy i czasu na bawienie się z wymianą kolejny raz.

kulikowisko.pl www.facebook.com/KULIKOWISKO

Uwaga!!! Nowa lokalizacja kursów prawa jazdy:

  • teoria: Mokotów-Służew
  • praktyka: Ursus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetrzymaj do Mototargu, najbliższy 2 marca na Służewcu. Dostałem 2 dni temu zaproszenie.

 

no pospiechu nie ma, tylko nei spodziewalem sie ze z glupia linka jest taki problem, a ceny jakies poorane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...