Skocz do zawartości

następny motocykl


pack84
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No i kupiłem kolejny motocykl tym razem z myślą o tym żeby jezdzić jezdzic jezdzić i jeszcze raz beztrosko jezdzić. Jest nim NTV 650 z przbeiegiem autentycznym 18tyś km i wiem ze cieżko mi bedzie znaleźć kolejny motocykl inny jak V2 :) Tym razem nie enduro ale jestem bardzo zadowolony z idealnego stanu technicznego i wiem ze bede nawijal kilometry nie dokladajac do niego. Moze mało - 60KM na to czwarty w kolejnosci juz motocykl ale do moich zastosowań miejskich w zupelnosci wystarcza. Silnik pracuje prześlicznie, soczyście i cicho (wszystko fabryczne). Pali od muśnięcia czy cieply czy zimny po prostu miód. Stan faktycznie odzwierciedla przbieg, nie ma najdrobniejszej rysy na lakierze, srubki nie mają znaków odkrecania. Jestem super zadowolony:) miala być f2 albo bandit ale w takim stanie bym nie dostał.

 

ps. obalam opinie co by ntv nie chciała skrecać albo jezdzić po zakretach, niektorzy mnie nastawili w ten sposob ale to bzdura. Motocykl pieknie sklada sie w zakrety, super wybiera nierownosci, z tylu ma regulowany amorek showa a przod progresywne sprezyny w 41mm lagach. moglby miec nieco lepszy przedni hebel ale nie ma tragedii jak sie jezdzi w pojedynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a dziękuje dziekuje:)

tylko mam problem bo pisze w papierach że ma 20kW... ale wg mnie jeździ jak odblokowana. Jestem drugim właścicielem w kraju a poprzedni nie odblokował - zrobił przez 2 lata tysiąc km a motocykl sam sprowadził dla siebie od swojego pracodawcy. Nie wiecie może czy Niemcy się bawią w odblokowanie na własną rękę i nie wnoszą poprawek w dane? skoro w dokumentach polskich mam wbite 20kW to musiało być tak samo na niemieckich przetłumaczonych...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Fajnie że wybrałeś NTV,super maszyna i ładnie chodzi,popieram twoje zdanie że nie wali się w zakręty chyba że ktoś jeździć nie umie :icon_mrgreen: bardzo mało pali i kopa ma prawie takiego jak Bandit 600-sprawdzałem.W mojej też jest 20KW a ma duuużo więcej-gratulacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nonono kolejna V-łeczka :crossy: :biggrin: :bigrazz:

"Pamięć i szacunek dla tych którzy odeszli nagle,pozostawiając nam jedynie wspomnienia.Dla wszystkich tych którzy pomogli mi w życiu a już nigdy im nie podziękuje.Dla tych którzy odeszli tragicznie,mając przed sobą całe życie...na zawsze w pamięci"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...