Skocz do zawartości

Zmiana naklejki na szybie (ta z numerem rejestracyjnym)


KLAUDIUSZ
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Wydaje mi sie, ze najszybciej i najprosciej aczkolwiek nienajtaniej bedzie jezeli zmienisz sobie samochod na nowy, wowczas pozostaje ci wylacznie przykleic taka naklejke co zajmuje kilka sekund...

:icon_mrgreen:

No pewnie a jak ktoś się uprze na używany to zawsze można szybę wymienić :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak, ale ziutek u kumpla na warsztacie zmienił mi naklejki w minutę :)

Wystarczy odrobina cirpliwości i opalarka nie suszarka. Tak zmieniają przy wymianie szyby i sam też tak robiłem.A kleje naprawde dobrze czyści się płynem do mycia szyb.

lewa noga: http://forum.motocyk...__1#entry782383
prawa noga: http://forum.motocyk...__fromsearch__1
...i tak wszyscy umrzemy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, w klepach z cześciami do samochodów mają takie specjalne ściągczki do tych naklejek. Wygląda to jak skrobaczka do lodu z szybach, tyle że na końcu jest żyletka. Działa super. A jesli Ci szkoda kasy to nóż do tapet i jest po naklejce, resztkami ,jeśli takie Ci zostaną, się nie przejmuj bo po naklejenu nowej nalepki i tak ich nie będzie widać.

<p>była mz - była xj600s - była vn800 - była vl 800 - był Road King 1550 - był Fat Boy TC 96 - była Electra TC - był Night Rod - był Heritage Softail TC jest Electra i Softail Springer - malina. :wub:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zeszłą za pomocą zmywacza do pazmokci ......................... ale niebieski paseczek z flagą PL został :biggrin:

 

Olac, reszte wyczyszczą jutro na Serwisie :icon_rolleyes:

 

Danke za podpowiedzi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:biggrin:

Zeszłą za pomocą zmywacza do pazmokci ......................... ale niebieski paseczek z flagą PL został :icon_twisted:

 

Olac, reszte wyczyszczą jutro na Serwisie :icon_twisted:

 

Danke za podpowiedzi :icon_twisted:

\

Reszte Klaudiusz to najlepiej PALNIKIEM ...ładnie zejdzie....

 

A tak na powagę to można zastosować płyn co się zowie COSMOFEN i można zapodać z numerem 5 ( silny)

 

Tylko trza uważać na ręce i na inne plastiki..... Ma właściwości rozpuszczające plastik stosowany do PVC..

 

Dziadowstwo jast mocne na tyle ,że tzw GRAFITI na rolecie zew. budynku ładnie doczyściło...

 

Jakby co mogę ci ODLAĆ w słoiczek .. :lalag:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was esteci... Ja zdarłem starą i powyżej tego gówna, co zostało, przykleiłem nową.

 

pozdr

Edytowane przez jurjuszi

"Łudududududududududuuuu... Łudududududududduddddd" - Theodor (Zegrze 2010)

"Hondy mają taki dziwny dźwięk..." - Autor nieznany (Udrzyn 2010)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z Was esteci... Ja zdarłem starą i powyżej tego gówna, co zostało, przykleiłem nową.

 

pozdr

Jak ja zdarłem starą to numery rejestracyjne(stare zostały) :bigrazz: No ale już większośc zeszła, a że nie jestem estetą to mam gdzieś reszte naklejki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mojej matce stlukli przednia szybe w Lagunie i pojechala ją wymienić. Musze przyznac, ze kolesie w serwisie to magicy - wy sie tu martwicie jak odkleic, a oni nie dosc ze odkleili w jednym kawalku to pezykleili jeszcze do nowej szyby :O

Mow mi magik :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mojej matce stlukli przednia szybe w Lagunie i pojechala ją wymienić. Musze przyznac, ze kolesie w serwisie to magicy - wy sie tu martwicie jak odkleic, a oni nie dosc ze odkleili w jednym kawalku to pezykleili jeszcze do nowej szyby :O

żyletką odkleję w całości :icon_rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...