Skocz do zawartości

Opony Dunlop


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o to że do Dunlopa mam bardzo dobry dostep i bardzo,ale to bardzo dobre ceny,więc nie myśle o innych markach. :D

 

ZATEM.....

 

Chodzi o rozmiar 160/60ZR17 i moge wybrac pomiędzy bieznikiem F204,F205 i F207 Czy ktos z Was ma jakies doświadczenia z tymi bieznikami :?: Czy w ogóle ma to jakieś wielkie znaczenie skoro wszystkie są wzmacniane taśmą aramidową i mają poza wzorem bieznika podobne paramerty (w /g katalogu)

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chcę !!!! Ma u siebie Dunlop 208 u siebie z przodu i to naprewdę dobra opona - nieźle trzyma. Z tyłu mam Bridgestona i to lipa - ślisak jak popada deszcz. Dunlop jest naprwdę ok, nie wiem jak inne modele, ale wspomniany 208 jest naprewdę spoko. jedna wada - niska trwałość - oponka jest miękka i przyczepna, ale łatwo się ząbkuje.

 

Pozdro, Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z trzech wymienionych 207 jest najnowsza ( czytaj najnowocześniejsza ) najbardziej sportowa. Niezła trwałość w XJR'rze tył zrobił 17 tys. km są jeszcze ślady bieżnika (bardziej ekstremalini bikerzy zakładają opony w takim stanie :D ) przód można by było dużo jeździć ale zmieniam ze względu na poząbkowaną gumę.

205 z tego co pamiętam jest jeszcze trwalsza ale coś za coś, nie nadaje się tak do ostrej jazdy jak 207 czy 208.

Generalnie dobry wybór.

 

 

Zbycho

XJR1300

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie muszę zaopatrzyć się dla siebie w opone na tył i chyba przód bo też nie jest "za tęga" W związku z tym limit "grzecznościowy" na oponki do motocykli na jakiś czas mam wykorzystany ale jeśli będziesz chciał poczekać to czemu nie.Może blizej wiosny.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Jeździłem na D207, potem na Metzelerach Mez4, teraz na Pirelli Dragon Corsa. Fakt, najlepsze były Dunlopy, ale niestety namniej trwałe.

Jakbyś Grzesiek miał tańsze wejścia, to tez piszę się na komplecik.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do firmy (gdzie pracuje) zamawiamy opony zawsze u jednego dostawcy w związku z tym jeśli chce kupic dla siebie opony to zawsze dostaje po kosztach.Dla przykładu do poprzedniego motocykla za opone 150/?? x 15 zapłaciłem niecałe 300zł .Oczywiście Dunlop ale nie pamietam dokładnie jaki wzór.jakis F czy D 204,404 .Nie pamietam,ale był dobra.Jak by co to moge popytać.Może nie całkiem po kosztach ale na pewno 25-30% rabatu.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj odebrałem oponki do swojej kochanej Kawusi :notworthy:

Przednia to Dunlop Sportmax D 207 F

Tylna to Dunlop Sportmax D 207 RR

Wyglądaja świetnie i mam nadzieję że tak też będą sie sprawować

 

Dostałem cennik na opny motocyklowe (Dunlop :notworthy: ) Jak by co to podawać rozmiary i będziemy sprawdzać, chociaż generalnie nie są to tanie gumki :cry: Możemy liczyć na rabat w granicach 15%.

Czarny, ciężki, szybki... Olympus E-3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem cennik na opny motocyklowe (Dunlop :notworthy: ) Jak by co to podawać rozmiary i będziemy sprawdzać' date=' chociaż generalnie nie są to tanie gumki :cry: Możemy liczyć na rabat w granicach 15%.[/quote']

zawsze bak będzie gratis...

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...