Skocz do zawartości

CBR po regulacji gaźników


kichacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ ja nie potępiam pytań. Po prostu jeśli ktoś jak autor tematu nie ma szacunku do tych których pyta, czyli pisze nieskładnie, niekonkretnie, z nastawieniem "odpowiadać k...wa" (może nie w tym przypadku akurat), to dlaczego ktoś miałby mu pomagać? Nie wspomnę tu już o sytuacji kiedy komuś (paru mądrali wyżej) nie chce się czytać serwisówki które są tak łatwo i za darmo dostępne, że ich ignorancja i lenistwo aż boli. Piotr Dudek dał bardzo słuszną radę, na co któryś tam się opluł że skoro wie to niech napisze. Ja też bym nie napisał, bo z jakiej paki? Pomagać leniowi? On się tego uczył parę ładnych lat, ja się też uczę, kupiłem manuala do mojego motocykla, inwestuję w narzędzia, ściągam manuale, tłumacze sobie słowa itd., więc popieram go w całej rozciągłości że nie pomaga leniom i ignorantom, tępi patenciarstwo i druciarstwo. Tak jak kolega orzyl który po raz kolejny wykazał się czystą głupotą i w dodatku niezrozumieniem problemu.

 

dobrze ku*** ze Ty wykazałeś się czymś mądrym, i że zrozumiałeś problem. Czystą głupotą to było odzywać się na Twoje bezczelne zachowanie. Ale spoko. Jestem juz przyzwyczajony do atmosfery na tym forum. Kolejne ostrzeżenie moge nawet dostać. Mało mnie to obleci. Z Ciebie natomiast wyszedł kawał egoizmu, snobizmu i zadufania w sobie. Oby tak dalej. To sie nazywa bratnia pomoc motocyklisty.

Edytowane przez orzyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Greedo, nie przesadzasz trochę? to jest forum motocyklowe, dział MECHANIKA . po to właśnie jest, żeby wymieniać się doświadczeniami. to właśnie tu zadaje się pytanie (również je zadajesz) a bardziej doświadczeni koledzy, często b.dobrzy mechanicy podpowiadają co, jak zrobić żeby nie spieprzyć. gość powiedział co robi, zapytał co robi źle i odpowiedz z linkiem do bardzo dobrego artykułu w tym wypadku sprawę załatwia.

zgoda że lenistwo niektórych wręcz poraża ale chyba się trochę rozpędziłeś..... określeniami "jedz do warsztatu" nie zwalczysz patenciarstwa.

o! popatrz temat poniżej "Instrukcja do virago 535" to jest dopiero szczyt lenistwa....

 

No ale Piotr Dudek podpowiedział co zrobić żeby nie spieprzyć. Napisał przecież żeby skorzystał z serwisówki - tam jest to tak jasno opisane że jaśniej się nie da przecież?

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzyl jesteś chyba nierefolmowalny bo napisałeś do kolegi rówieśnika :

dobrze ku*** ze Ty wykazałeś się czymś mądrym,

i za to masz następne 10% w prezencie.

Naucz się dyskutować z innymi, zapisz na korepetycje z dobrego wychowania.

Możesz się nie zgadzać z innymi ale pokaż to albo przekaż w formie pisanej tylko proszę bez wulgaryzmów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orzyl jesteś chyba nierefolmowalny bo napisałeś do kolegi rówieśnika :

dobrze ku*** ze Ty wykazałeś się czymś mądrym,

i za to masz następne 10% w prezencie.

Naucz się dyskutować z innymi, zapisz na korepetycje z dobrego wychowania.

Możesz się nie zgadzać z innymi ale pokaż to albo przekaż w formie pisanej tylko proszę bez wulgaryzmów.

 

a co ? słowa "kurka" nie znasz? mnie tam te procenty nie bolą :P

 

dobrze ze koledze Greedo nie dasz ostrzezenia, za to ze mi pisze ze sie czysta głupotą wykazałem. Ale najwidoczniej ktoś tu faworyzuje kogoś i tyle :)

Edytowane przez orzyl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś mojej uwagi i jeszcze cwaniakujesz z tą kurką.

A za co w/g Ciebie Gredo powinien dostać procenty?

Nie mam ochoty i prawa zabraniać Ci kłótni na 4um tylko rób to z kulturą i godnością mieszkańca stolicy.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecej spokoju. Kolega napisal, dostal odpowiedz z linkiem i po co wiecej komentarzy, ze jest leniwy? Jest i to jego problem nie Wasz. Jesli ktos bedzie mial ochote odpowiedziec to niech odpowie.

 

Malo tego, sciaganie serwisowek z tego co kojarze jest nielegalne.

 

Btw. Piotrze... na samej gorze jest slowo z jedna gwiazdka "pier*ole" i sadze, ze autor bardziej uzyl wulgaryzmu niz "k****" a nie dostal %. Odprawiasz prywate bo nie lubisz Orzyla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wspomnę tu już o sytuacji kiedy komuś (paru mądrali wyżej) nie chce się czytać serwisówki które są tak łatwo i za darmo dostępne, że ich ignorancja i lenistwo aż boli. Piotr Dudek dał bardzo słuszną radę, na co któryś tam się opluł że skoro wie to niech napisze.

chlopcze "mądrali" to sobie szukaj w swoim gronie, bo jak nie masz checi komus pomoc (dodam ze juz gosc zrobil synchro tylko mu nie wyszlo a to oznacza ze leniem nie jest i chce sie cos nauczyc) to sie ugryz w jezora i wlacz sobie inne forum na ktorym nie bedziesz tak blyszczal ze swoja wiedza supermechanika. moze tam za zadane pytanie ktos cie pojedzie. piszemy "tu" bo to jest forum i chcemy sie cos dowiedziec od innych lub komus pomoc, a nie chwalic sie ze: "wiem ale nie powiem" zachowujesz sie jak pies ogrodnika. napisanie tego co ma zrobic autor tematu zajeloby mniej czasu niz ta nasza debata teraz.

 

a Piotr Dudek ma 57 latek wiec z pewnoscia wiedze posiada spora. napewno zdobywal ja latami z ksiazek i doswiadczenia ale teraz jest tez internet jako kolejne wyjscie (nie mowie ze jedyne). i szacunek dla niego za zdolnosci, jednak po jego odpowiedzi napisalem zeby pomogl chlopakowi jak wie o co chodzi i tez tak sie stalo. opisal to, a ty dalej uparcie stoisz przy swoim ze kazdy jest skazany tylko na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, wiecej spokoju. Kolega napisal, dostal odpowiedz z linkiem i po co wiecej komentarzy, ze jest leniwy? Jest i to jego problem nie Wasz. Jesli ktos bedzie mial ochote odpowiedziec to niech odpowie.

 

Malo tego, sciaganie serwisowek z tego co kojarze jest nielegalne.

 

Btw. Piotrze... na samej gorze jest slowo z jedna gwiazdka "pier*ole" i sadze, ze autor bardziej uzyl wulgaryzmu niz "k****" a nie dostal %. Odprawiasz prywate bo nie lubisz Orzyla?

 

Gwoli wyjaśnienia tej kwestii :na samej górze jest wulgaryzm bezosobowy wyrażający zaskoczenie lub zdziwienie i to mnie nie razi natomiast orzyl użył "brzydkiego" słowa w stosunku do kolegi z 4um!!!

czaisz czaczę?

Wyobraź sobie że po 21 latach przepracowanych pod ziemią moja mowa potoczna jest bardzo kwiecista ale staram się nie używać takiego języka w stosunku do moich adwersarzy no chyba że wejdzie mi w drogę jakiś pier****y komuch lub czerwony kundel.

Orzyl udziela się na 4um tylko nie szanuje swoich przeciwników a to mnie razi dlatego że jest młody i nie przystoi ubliżać innym. Osobiście nic do Niego nie mam i jeżeli będzie potrzebował porady to pomogę chętnie.

Sciąganie serwisówek jest nielegalne a Twoim zdaniem ujawnianie tajemnic serwisów i upublicznianie ich jest legalne?

 

Panowie, wiecej spokoju. Kolega napisal, dostal odpowiedz z linkiem i po co wiecej komentarzy, ze jest leniwy? Jest i to jego problem nie Wasz. Jesli ktos bedzie mial ochote odpowiedziec to niech odpowie.

 

Malo tego, sciaganie serwisowek z tego co kojarze jest nielegalne.

 

Btw. Piotrze... na samej gorze jest slowo z jedna gwiazdka "pier*ole" i sadze, ze autor bardziej uzyl wulgaryzmu niz "k****" a nie dostal %. Odprawiasz prywate bo nie lubisz Orzyla?

 

Gwoli wyjaśnienia tej kwestii :na samej górze jest wulgaryzm bezosobowy wyrażający zaskoczenie lub zdziwienie i to mnie nie razi natomiast orzyl użył "brzydkiego" słowa w stosunku do kolegi z 4um!!!

czaisz czaczę?

Wyobraź sobie że po 21 latach przepracowanych pod ziemią moja mowa potoczna jest bardzo kwiecista ale staram się nie używać takiego języka w stosunku do moich adwersarzy no chyba że wejdzie mi w drogę jakiś pier****y komuch lub czerwony kundel.

Orzyl udziela się na 4um tylko nie szanuje swoich przeciwników a to mnie razi dlatego że jest młody i nie przystoi ubliżać innym. Osobiście nic do Niego nie mam i jeżeli będzie potrzebował porady to pomogę chętnie.

Sciąganie serwisówek jest nielegalne a Twoim zdaniem ujawnianie tajemnic serwisów i upublicznianie ich jest legalne?

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopcze "mądrali" to sobie szukaj w swoim gronie, bo jak nie masz checi komus pomoc (dodam ze juz gosc zrobil synchro tylko mu nie wyszlo a to oznacza ze leniem nie jest i chce sie cos nauczyc) to sie ugryz w jezora i wlacz sobie inne forum na ktorym nie bedziesz tak blyszczal ze swoja wiedza supermechanika. moze tam za zadane pytanie ktos cie pojedzie. piszemy "tu" bo to jest forum i chcemy sie cos dowiedziec od innych lub komus pomoc, a nie chwalic sie ze: "wiem ale nie powiem" zachowujesz sie jak pies ogrodnika. napisanie tego co ma zrobic autor tematu zajeloby mniej czasu niz ta nasza debata teraz.

 

a Piotr Dudek ma 57 latek wiec z pewnoscia wiedze posiada spora. napewno zdobywal ja latami z ksiazek i doswiadczenia ale teraz jest tez internet jako kolejne wyjscie (nie mowie ze jedyne). i szacunek dla niego za zdolnosci, jednak po jego odpowiedzi napisalem zeby pomogl chlopakowi jak wie o co chodzi i tez tak sie stalo. opisal to, a ty dalej uparcie stoisz przy swoim ze kazdy jest skazany tylko na siebie.

 

A gdzie ja napisałem że nie chce mu pomóc? Nie czytasz, kolego, nie czytasz ze zrozumieniem, a to poważna wada dyskwalifikująca cię jako dyskutanta, bo nie potrafisz wiarygodnie podeprzeć się postami które napisałem. Dlatego że po prostu ich nie rozumiesz, nie rozumiesz idei poprawnego pisania po polsku, nie robienia błędów, czytania książek i tym podobnych rzeczy. Zapewne tego co napisałem też nie zrozumiesz, ale to domena ludzi nieinteligentnych. Jesteś najprawdopodobniej jednym z tych którzy uważają że im się należy albo w życiu mogą dostać coś za darmo (mam na myśli twoje posty o serwisówkach czy nakazie odpowiedzi na niepoprawnie a co za tym idzie, bez szacunku do adresatów od których oczekujesz pomocy, zadane pytanie). Ciężko kogoś przekonać do tego że się myli, a u ciebie jest to nader trudne. O ile coś wiem, staram się pomóc na forum czy gg albo na żywo, nie uważam się za żadnego super mechanika. Po prostu wiem czego się nauczyłem a czego muszę się nauczyć, dlatego dużo czytam, naprawiam swoje motocykle i na nich też się uczę. Jeśli czegoś nie wiem, to szukam odpowiedzi, ale nie robie tego po chamsku, pisząc nieskładnie posty czy nie zadając sobie trudu znalezienia tych informacji w tak wychwalanym przez ciebie internecie.

Edytowane przez Greedo

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi przede wszystkim o to, że gdy sam sobie naprawisz motocykl to właściciela serwisu krew zalewa bo ucieka mu kasa. A jak ktoś sam naprawia to jego sprawa czy spierdo*i silnik czy nie. Na tym polega wolność . A rady typu jedz do serwisu (najlepiej mojego) bardzo wszystkim pomagają.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi przede wszystkim o to, że gdy sam sobie naprawisz motocykl to właściciela serwisu krew zalewa bo ucieka mu kasa. A jak ktoś sam naprawia to jego sprawa czy spierdo*i silnik czy nie. Na tym polega wolność . A rady typu jedz do serwisu (najlepiej mojego) bardzo wszystkim pomagają.

Pozdrawiam.

 

Strasznie ich krew zalewa, skoro za darmo tłumaczą tu mechanicy (a przede wszystkim Piotr Dudek, czy Adam M) i dzielą się swoją wiedzą. Tak samo mnie krew zalewa jak komuś za darmo pomogę :D Żyjesz w bardzo prostym świecie.

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi przede wszystkim o to, że gdy sam sobie naprawisz motocykl to właściciela serwisu krew zalewa bo ucieka mu kasa. A jak ktoś sam naprawia to jego sprawa czy spierdo*i silnik czy nie. Na tym polega wolność . A rady typu jedz do serwisu (najlepiej mojego) bardzo wszystkim pomagają.

Pozdrawiam.

Chyba nie zrozumiałeś całego zamieszania kolego.

Podstawowa zasada to piekarz piecze chleb a mechanik go żre i naprawia motocykl piekarza.

Nie każdy może zostać mechanikiem mimo szczerych chęci tak jak nie każdy może nauczyć się jazdy na motocyklu chociaż wielu jest lepszych od Valentino.

A jak Ty naprawiasz swój motocykl zaniedbując swoją firmę i olewając zarobek to jest w/g Ciebie O.K.

Zastanów się bo braknie Ci życia aby wszystkiego się nauczyć :D

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SIEMKA, PATRZE ZE TEMAT JEST ZUPEŁNIE NIE NA TEMAT - W TYM CZASIE CO WY NIEKTÓRZY GADACIE NA MNIE ZE JESTEM LENIWY JA NOCAMI PO PRACY SIEDZIAŁEM PRZY MOTORZE I ZAŁATWIAŁEM SOBIE U KOLEGI WAKUOMETRY - NO I CO ?? KUMPEL MI POŻYCZYŁ I USTAWIŁEM - WSZYSTKIE GAŹNIKI NA TYM SAMYM PARAMETRZE , ZMIENIŁ SIE GŁOS SILNIKA , JEGO PRACA I OGÓLNIE CAŁA CHARAKTERYSTYKA . pOMOGLIŚCIE MI I DZIĘKI :P ALE TO CO SIE TU DZIEJE TO NORMALNIE POJĘCIE PRZECHODZI - LUDY LUDY NORMALNIE PORAŻKA (naprawde dostać porady to trzeba tak delikatnie formułowac zeby zjeby nie dostać dobrej ze jesteś taki a nie taki) SZOK

 

WSZYSTKIM KTÓRZY MI POMOGLI PO KOLEŻEŃSKU WIELKIE DZIĘKI :icon_razz: I DO SEZONU :icon_evil: :P

 

jeszcze dopisze ze zanim przystąpiłem do pracy to siedziałem bardzo długo nad serwisówką , którą sobie ściągnełem i lukałem co i jak .dopiero potem zabrałem sie do roboty no i nie wypaliło bo miałem tylko jeden wakuometr i robiłem to w dodatku troche źle , teraz juz wiem jak to robic dzieki wam i udało sie . A że pisze jakos tam nie składniowo czy jakoś tam to jest tego powodem ze mam swój język i tyle juz chodze do szkoły i pisze tych wypracować itp , że żygać mi sie chce . Napisałem do was tak jakbym to tłumaczył kumplowi ale i tak dostałem zjebe . Faktycznie no jestem tumanem , leniem itp (co tam jeszcze o mnie napisaliście) tak sie składa ze moja rodzina od lat prowadzi zakład mechaniczny i mam pojęcie co do czego jest wiec nie musze tak jak (ty) ze słownikiem tygodniami siedzieć w serwisówce bo rozumuje co i jak do czego może służyć . Motocykle dopiero zaczynam naprawiac i ZADAŁEM TYLKO PYTANIE.

 

A dlaczego je zadałem?? Bo w moim mieście motocykliści stanowią jedną rodzine - a tutaj ? WĄTpie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...