Skocz do zawartości

130/70 R16


Rekomendowane odpowiedzi

Szukam opony w tym rozmiarze , dokładnie do HONDY CBR 900 . Najbardziej to by mi odpowiadała Dunlop D207GP. Problem polega na tym że to jest trudny temat :) , bo nigdzie jej nie ma, albo piszą że już nie produkują .

 

Panowie może macie taką oponę na zbyciu (oczywiście nową ) lub gdzie je sprzedają ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam opony w tym rozmiarze , dokładnie do HONDY CBR 900 . Najbardziej to by mi odpowiadała Dunlop D207GP. Problem polega na tym że to jest trudny temat :flesje: , bo nigdzie jej nie ma, albo piszą że już nie produkują .

 

Panowie może macie taką oponę na zbyciu (oczywiście nową ) lub gdzie je sprzedają ???

 

Niestety-właściciele bladego mają z tym nie lada problem. Na rynku praktycznie nie ma wyboru - jeśli producent robi oponę w tym rozmiarze to jest to najczęściej tylko jeden model bieżnika (np w Pirelli tylko Diablo, Metzeler robi już tylko M3)

 

W razie czego mam w magazynie jedną Pirelli Diablo w tym rozmiarze :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.netcar.pl/x_C_Sz2.html?NZ=T&PZT....x=0&Szukaj.y=0

 

 

 

http://www.mynetmoto.com/motorradreifen.cf...rradreifen.html

 

 

No rzeczywiście nigdzie tam nie ma ale jakieś inne są może lepiej zastanowić się nad kupnem zestawu innej firmy, bo tu masz padake bolesną :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety-właściciele bladego mają z tym nie lada problem. Na rynku praktycznie nie ma wyboru - jeśli producent robi oponę w tym rozmiarze to jest to najczęściej tylko jeden model bieżnika (np w Pirelli tylko Diablo, Metzeler robi już tylko M3)

 

W razie czego mam w magazynie jedną Pirelli Diablo w tym rozmiarze :eek:

M3 super opona i na leb na szyje bije D207. Wiec tylko brac i sie nie zastanawiac bo wykupia :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie nie dziwie się koledze tomano że szuka takowej oponki bo sam mam taką na przodzie i nie powiem bo się zaje... trzyma i jak do tej pory odpukać nie było żadnych uślizgów itp.

 

Zastanowił bym się jeszcze ewentualnie nad założeniem Pilot Sport'a od Michelin - bo z opini też podobno nieźle dają rade z tego co słyszałem :biggrin:

 

Swoją drogą jak już temat się nawinoł - w jakiej cenie mikitl posiadasz Michelin'a Pilot Sport tylko że na tył w rozmiarze 180/55-17 ? :D

Edytowane przez Tylik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...