Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

W takim razie jeśli dobrze zrozumiałem to te zestawy co na allegro sprzedają do montowania w miejsce fabrycznych żarówek nie za bardzo się nadają i trzeba jakiś inny komplet brać plus przeróbka lampy?

Nadają, nadają. Żarnik kupujesz pod swoje mocowanie soczewki. W B12 to HB3. Jest jeszcze barwa temperaturowa żarnika określona w st. Kalwina. Z tego co wiem 6000K wystarczy. Przeróbka lampy nie jest konieczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolejny kompan sie melduje:)jestem wlascicielem b6n.czytam wasze forum juz od dawna ale dopiero teraz postanowilem sie zarejestrowac.tak troche o mnie to powiem ze bandit to moje pierwsze moto i ten sezon to jest moj drugi seson na nim.mam pytan kilka jesli mozna.

1.czy zmiana calego ukladu wydechowego sprawia ze i spalanei jest wieksze??bo jeszcze nie zdarzylo mi sie nim zejsc z 7l.tyle mi pali przy kreceniu go do 6tys to raczej chyba nie jest normalne.???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie mi tez tak sie zdaje ze troche przesadnie mi pali.mam sportowy wydech micron. moze dlatego troche wiecej ale nie az tyle co mi. musze gdzies regulacje gaznikow i czyszczenie zrobic tyle tylko ze u mnie w okolicy ciezko o cfachowcow.a ile moze kosztowac taka przyjemnosc bo szczerze powiem ze nie robilem w nim nic jeszcze na wiosne zamierzam zrobic przeglad.jaki to bedzie wdatek chodzi o same gazniki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ropcik..."sportowy" wydech Micron nie powinien miec wplywu na spalanie. To ze pali 7l/100km przy kręceniu do 7tys. obr to pewnie wina regulacji gaźnika. Koszt regulacji/czyszczenia/synchronizacji jest różny. W Puławach pewnie nie bedzie wielu fachowcow którzy dobrze to zrobią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po to pytam wlasnie zeby sie dowiedziec takich rzeczy.

tylko ze jak czesto bywa rozni uzytkownicy rozne opinie :/ gdzies czytalem jak ktos sie w miare pochlebnie wypowiadal o nich :D

 

a te dunlopy?

 

co polecasz innego? nawet juz drozszego do jazdy w b6?

B6 najlepiej latało mi się na D208, kiedyś nienajgorzej na D205 Touring (nie wiem czy jest jeszcze produkowana), choć późniejsza zmiana w B12 ze Sportmaxa na Pilot Power była dobrym krokiem.

 

Generalnie -zwłaszcza na przód- opony sportowe (ale nie wyczynowe, typu Dunlop GP Racer, bo znikną w oczach)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no po to pytam wlasnie zeby sie dowiedziec takich rzeczy.

tylko ze jak czesto bywa rozni uzytkownicy rozne opinie :/ gdzies czytalem jak ktos sie w miare pochlebnie wypowiadal o nich :crossy:

 

a te dunlopy?

 

co polecasz innego? nawet juz drozszego do jazdy w b6?

 

 

Ja w swoim B6 mam założone Dunlop Road Attack (chyba tak to się pisze). Jestem bardzo zadowolony z nich, bardzo dobrze trzymają na suchym, na mokrym też - jak na razie zrobiłem na nich ok. 8000 km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam nadzieje, ze niedlugo stane sie posiadaczem Bandziorka, moze dzieki komus z Was stanie sie to szybciej. :icon_biggrin: sprawa prosta. potrzebuje kogos kto by mi podjechal oblukac sprzeta.

 

wynalazlem takiego. okolice Warszawy.

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=M552658

 

calkiem fajny tylko nie wiem co to to takie srebrne pod bakiem i na blotniku. No i zeby silniczek chodzil milo. Z pewnoscia bym sie jakos odwdzieczyl.

 

pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...