Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Janusz, stelaż pomalowałeś w kolorze obręczy? :lapad:

 

p.s. Wczoraj z Rebciem troszke poteroryzowaliśmy puszkarzy na trasie Warszawa-Pułtusk-Płońsk-Czerwińsk-Płońsk-Warszawa :smile: Ponad 250 km nawinięte, było wspaniale :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to ja też się chwale, poskładałem potworka i założyłem wyścigowe naklejki na koła aby szybciej jechał :smile:

http://www.bikepics.com/pictures/1194555/

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klaudiusz, rebel i tak wiem, że mi zazdrościcie moich czerwonych, sssssssssuper sssssssportowych, wypasionych felusi, nie musicie już o tym wspominać :wink: :)

 

Pozdro

Januszm

 

PS Tak poza tym, to się na was obraziłem, mogliście dzwonka puścić, że jedziecie na przejażdżkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem, skąd masz takie naklejeczki? Gdzie można je dostać? Trwałe są?

 

Janusz, to był sponton, wracając z Wisły widziałem Motocyklistów i +9 na termometrze więc SMS i w Niedziele pojechaliśmy sie przejechać. Jak sie ustabilizuje ciepełko to można sie umówić na jakąś cało dniową wycieczke, może pozostałe bunkry? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Modem, skąd masz takie naklejeczki? Gdzie można je dostać? Trwałe są?

 

naklejeczki są tu http://www.allegro.pl/item315485543_naklej...onu_szare_.html

A czy trwałe to nie wiem, dopiero od soboty je ujeżdżam

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam lepszego pomysła niż bunkry, co powiesz na Malbork?

Malbork tak pod warunkiem że jakimiś bocznymi traskami......7-ką nie jade. W drodze powrotnej mozna by na rybke do Swaderek i później do Wawy przez Przasnysz zapodać. Fajne zawijaski som :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Malbork tak pod warunkiem że jakimiś bocznymi traskami......7-ką nie jade. W drodze powrotnej mozna by na rybke do Swaderek i później do Wawy przez Przasnysz zapodać. Fajne zawijaski som :D

 

 

Chłopaki - prośba, jak będziecie planować to dajcie cynk też na forum. Ja zaje* chętnie bym się z Wami wyprawił do Malborka (lepsi Krzyżacy niż bunkry :buttrock:). Ja tylko proponuję, że na ciepełko to chyba nie ma co czekać - wystarczy te parę stopni ..... oby tylko sucho było. A teraz ciemno się robi dopiero koło 18 - to w ogóle można śmiało pohałasować cały dzień. Pamiętam, że jesienią jak bunkry pod Spałą zaliczaliśmy wcale nie było tak bardzo ciepło - a ciemno się robiło już o czwartej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki

 

znacie gdzies jakies stronki gdzie bym mogl kupic płog i błotnik na tylnie koło bo na allegro cos eni moge wynalesc takich bajerków

 

 

naklejeczki są tu http://www.allegro.pl/item315485543_naklej...onu_szare_.html

A czy trwałe to nie wiem, dopiero od soboty je ujeżdżam

 

 

 

jak juz przetestujesz to powiec jak sie sprawowyway bo takie lamówki fajna rzecz :biggrin:

po co szlifowac felge :biggrin:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema chłopaki

 

znacie gdzies jakies stronki gdzie bym mogl kupic płog i błotnik na tylnie koło bo na allegro cos eni moge wynalesc takich bajerków

 

Tutaj powinienes cos znalezc i ceny nawet rozsadne... kupilem, uzywam nawet moga byc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj powinienes cos znalezc i ceny nawet rozsadne... kupilem, uzywam nawet moga byc.

 

 

 

mam rozumiec ze na allegro??

 

czy poprostu czegos zapomniales dopisac:>

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...