Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Hello !!! Linkejros do mojego Bandziorka ;)

http://polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/Bandit,650/23752

 

Pzdr.

 

Piękna maszyna, gratuluję :banghead:

Szkoda tylko, że masz najbrzydszy kolor* z palety banditów :smile:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i udało się. Naprawiłem sobie lampę. Okazało się, że brakowało dwóch wkrętów mocujących zespół soczewki do mechanizmu regulacji a dwa pozostałe były luźne. A przy okazji dowiedziałem się, że bandzior ESS po 2000 ma żarówkę mijania HB4 i drogową HB3 a nie jak ktoś kiedyś tu napisał, że tylko HB3.

 

P.S.

CHociaż tak na oko to żarówki różnią się od siebie tylko tym, że HB4 ma zamazany czymś czubek (tak jak H4)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Ostatnie wakacje przejezdzilem bandziorem 600S. Musze powiedziec ze super wspominam. Piekny motor ktory sie swietnie prowadzi. Jednak zakupilem kilka dni temu brata starszego gsx-r i musze powiedziec ze jeszcze wieksza frajda, chociaż troszke zimno to juz jezdze bo nie moge sie powstrzymac. Bandyta na sprzedaz :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No osttanio to jak zrobilismy sobie wycieczke

to ansze japonce

 

GSX-R 750

GSX-R 600

GS 500

 

no i niestety moj GSF 600 siedizał w dom rozebrany

;/

 

to nie powiem jak jechalismy na tor do poznania to bylo calkiem milo natomiast jak wracalismy to jzu bylo zajebiscie zimno pod koniec a zrobilismy 190km

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja Chwiejący Bandit.A więc przyczyną kiwania się przy małych prędkościach był krzywy stelaż przedni, po zdemontowaniu idzie jak po sznurku, tak się cieszę :crossy:

zatankowałem mu 5 litrów i zrobiłem około 30 km i skończyło się paliwko, tak się cieszę ;)

Jutro go składam i heja!!!

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dostał ostro po gaciach, trójki nie widział :crossy:

Troche mi go szkoda było ;) , ale to twardziel przecież

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...