Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

I chcesz mnie wyprzedzić?!!?!?!? Niech ci Rebel napisze jak sie "goni" za "dużym Bandytą"

Jeżeli chodzi o wyprzedzanie dużego B przez małego B to tylko i wyłącznie za zgodą i przyzwoleniem tego pierwszego :icon_evil:

Za tym dużym się nie goni, bo jak duży nie zechce poczekać, to lipa będzie okrutna.

Ja właśnie o tym ;)

A jak jeszcze i jeden i drugi śmigają z plecaczkami to robi się bardzo dramatycznie a dyskomfort jazdy potęguje się z kilometra na kilometr.......szczególnie na zatłoczonych traskach :) jak trzeba wyprzedzić naraz kilka katamaranów i konwój TIRów :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, jesli o wyprzedzanie chodzi to nawet bez redukcji ma taki power ze konwoj tirow wyprzedza z latwoscia w mig.. mowie rzecz jasna o 12tce .moment obrotowy robi swoje.

ale wyczytalem gdzies ostatnio ze b12 osiaga 96 [chyba] Nm przy 6000obr/min. a moj gsx to samo ale przy 4600 . prawda to?

nie pamietam ale w kiblu mam stosik slusznej lektury i gdzies tam bylo .musze sprawdzic o jaki model rocznikowo chodzilo ;)

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema, nie chce przeszkadzać w dyskusji ale...dzięki za podpowiedź za aku

Kurbat ,SK to gdzie to jest?Jeżeli to Skierniewice to pewnie czasem do Wawy przyjeżdżasz.A jak przyjeżdżasz to podjedź na ul.Starzyńskiego róg Namysłowskiej.Tam chłopaki mają aku w dobrych cenach.

w kiblu mam stosik slusznej lektury i gdzies tam bylo .musze sprawdzic

Kulka coś Ty czytał :icon_biggrin: Napewno wziąłeś gazety z odpowiedniego stosiku :icon_mrgreen: :buttrock: Sprawdź jeszcze raz po obrazkach.... :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taaa, jesli o wyprzedzanie chodzi to nawet bez redukcji ma taki power ze konwoj tirow wyprzedza z latwoscia w mig.. mowie rzecz jasna o 12tce .moment obrotowy robi swoje.

ale wyczytalem gdzies ostatnio ze b12 osiaga 96 [chyba] Nm przy 6000obr/min. a moj gsx to samo ale przy 4600 . prawda to?

nie pamietam ale w kiblu mam stosik slusznej lektury i gdzies tam bylo .musze sprawdzic o jaki model rocznikowo chodzilo :buttrock:

 

Kulka, nowy Bandyta ma 107 Nm przy 3700 obr/min :icon_biggrin:

 

Wyrzuć te Świerszczyki :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zakładam ze przez pierwsze 10 metrow nawiazał bym rowna walke :]

Z pewnością :) :) :buttrock:

"Kulka, nowy Bandyta ma 107 Nm przy 3700 obr/min"........cholera ja musiałem zajrzeć do mojego FAHRERHANDBUCH i sprawdzić ile ma mój B12 :]

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,no fajnie ze temat został przyklejony,a ja juz niedługo zaczynam sie rozgladac na powarznie za jakims Banditem 600,to mysle bedzie za jakies 2-3 tyg,takze licze na waszom pomoc przy zakupie dobrej sztuki,jak by ktos wiedział o jakims dobrym egzemplarzu to prosze dac znac(ale za 2-3 tyg),acha Bandit to tak do 8 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy nie wytrzymałem, o 18.30 naszego czasu obudziłem z zimowego snu mojego kochanego Bandziorka.odpalił jak ta lala. Trochę na trasie mokro i mgła, ale to nic - 40 kilosów nawinełem, z czego 20 we mgłe a następne 20 km w bardzo gęstej mgle. Cały czas mam banana na twarzy, latam po chacie i udaje że ujeżdżam Bandziora,jade i przed fotelem nagle hamuje - oczywiście przednim, staje i stawiam go na stopkę, a żona do mnie "czy cię pogrzało" - przecież to normalne prawda???

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eetam ,lece do kibla zobaczyc :icon_biggrin:......

......bylem i zobaczylem :biggrin:

SM nr.08 2006 zapodaje ze: b12 ostatniej chyba juz modyfikacji ma 91Nm przy 4500 obr/min.

ladny jest ale ten cyfrowy zestaw wskaznikow to juz przesada...hmmm taki ladny zestawik spie**olic :flesje:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...