Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

zalezy jak czesto trzeba naciagac.

Jesli musisz naciagac co 100 200km to wymieniaj raz dwa, a jezeli ktos zalozyl o 1-2 gniwa za dlugi to moze sie przedzialka skonczyla a lancuch jeszcze pociagnie(albo zebatke zmieniona masz?)?

 

ale w jednym i drugim przypadku - niebawem bedziesz kupowal nowy ;)

 

wesolych i spokojnych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Polecam tej firmy zębatki i łańcuch. Możesz wybrać jeszcze mocniejszy łańcuch jeśli tak uważasz http://allegro.pl/zestaw-napedowy-naped-suzuki-gsf1200-bandit-95-05-i2259917719.html

 

Rozbierał ktoś gaźniki ? mianowicie chodzi mi o sprawdzenie na jak mam ustawione iglice bez wyciągania gaźników - da rade? serwisówkę mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam.

Potrzebuje waszej pomocy. W mojej Bandicie na mocowaniu liczników pojawił się luz, jadąc po nierównej drodze czuć i widać drgania na licznikach, a moje pytanie brzmi mianowicie, jak dostać się do liczników żeby je dokręcić? Moja Bandita to rok 2002 z owiewkami czyli model S. Czy ktoś posiada jakiś instruktarz co najpierw, którą śrubkę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pytanie do użytkowników Bandita 1250, gdyż zamierzam podróżować we dwoje + bagaż, a do tego potrzebny mi niezły moment obrotowy jaki bandit posiada. Szczególnie upodobał mi się model GT z owiewką. Czy ta owiewka raczej pełni funkcję estetyczną czy choć trochę chroni przed wiatrem?

Jak spisuje się ten motocykl pod względem eksploatacyjnym, są jakieś bolączki tego modelu, częste awarie??

Do jakiego przebiegu można się ciszyć spokojną jazdą, a kiedy zaczynają wychodzić różne niespodzianki i awaire?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GT to chyba to samo co zwykly tyle ze z kuframi..czy się myle?

 

Jesli chodzi o eksploatację to pewnie zależy jak zwykle od sposobu użytkowania...natomiast ja uważam, że bandziorek jest naprawde mało problemowy...

 

moj ma 34tys przebiegu i oprócz zmiany opon, wymiany klockow czy oleju nie mialem zadnych wydatków...lać i jeździć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

witam maniakow olejakow , jako ze stara milosc nie rdzewieje :biggrin: zrobilem zwrot do korzeni i zanabylem olejaka gixera starego z 91'

nie ma to jak olej :cool:

Edytowane przez kulka

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Pytanie do użytkowników Bandita 1250, gdyż zamierzam podróżować we dwoje + bagaż, a do tego potrzebny mi niezły moment obrotowy jaki bandit posiada. Szczególnie upodobał mi się model GT z owiewką. Czy ta owiewka raczej pełni funkcję estetyczną czy choć trochę chroni przed wiatrem?

Jak spisuje się ten motocykl pod względem eksploatacyjnym, są jakieś bolączki tego modelu, częste awarie??

Do jakiego przebiegu można się ciszyć spokojną jazdą, a kiedy zaczynają wychodzić różne niespodzianki i awaire?

Witaj - ja od 2 latek dosiadam BANDITA 1250 GT - i świetnie się sprawdza jako motocykl do jazdy turystycznej - z pełnym załadunkiem i pasażerem radzi sobie bez najmniejszych problemów!!! Z czystym sumieniem POLECAM ten model na długie wyprawy i nie tylko :-) Jeśli masz więcej pytań to dawaj na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze olejaki zaczynaja byc wypierane przez zwodowane bandziory :biggrin: ja jednak zaliczylem powrot do przeszlosci :biggrin: z powrtotem zanabylem gixa 1100 ostatniego olejaka :biggrin:

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze ze olejaki zaczynaja byc wypierane przez zwodowane bandziory :biggrin: ja jednak zaliczylem powrot do przeszlosci :biggrin: z powrtotem zanabylem gixa 1100 ostatniego olejaka :biggrin:

 

W orginale czy w stritfajterze :wink: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...