Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dzisiaj z nudów wyciągnąłem filtr powietrza...

 

post-55921-0-16665700-1311350067_thumb.jpg post-55921-0-93794200-1311350096_thumb.jpg

 

Ogólnie w sumie nie znam się i nie wiem czy to normalka że tak wygląda? Bo wydaje mi się że jest mega brudny... Da sie to jakoś wyczyścić czy nowy zakładać?

 

Aaa i czy może przez to dużo palić?

Edytowane przez tomczyk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest mega brudny.

 

Moto moze przez to wiecej palic. A nawet przerywac, dusic sie na najwyzszych obrotach, czy przy predkosciach maksymalnych.

 

Takich filtrow sie nie czysci - to jak podcieranie tylka szklem :].

 

Wymien, moto bedzie Ci wdzieczne.

 

Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam - dziś w trasie (Radom - Opoczno) złapałem kapcia... - wszystko byłoby ok gdyby nie fakt,że jak na złość po drodze w 2 stacjach benzynowych mieli niesprawny kompresor... i musiałem przelecieć jakieś 40km z syczącą oponką :sad: do tego jeszcze padał deszcz :evil: Jak dojechałem do garażu miałem - niecałe 0,4 bara. (a powinno być 2,9 :excl: ) Szkoda oponki :banghead: ale po naprawie nie stwierdziłem żadnych odkształceń i wszystko gra. Motocykl prowadzi się tak jak przed uszkodzeniem.

POZDRAWIAM!!!

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Suzuki GSF 600N z 2001r.

 

Wie ktoś co to jest?

 

post-55921-0-67325800-1311523113_thumb.jpg

 

Te kabelki są całe niebieski czy z jakimś kolorowym paskiem ?

Masz podgrzewane gaźniki ? Na gaźnikach E-02 ?

Jeśli tak to jest to termiczny włącznik grzałek w gaźnikach.

Edytowane przez kalisz1980

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki ;)

 

właśnie przy spokojnej jeździe chlał mi coś koło 7l :/ mam nadzieję że to dlatego :D

Hej i jak z tym spalaniem? Mój Bandyta przy spokojnej jeździe spala 5l/100km a tak normalnie w okolicach 6l/100km

 

A czy orientujecie się jak wygląda praca silnika przy zmianie filtra powietrza np na taki: Filtry powietrza firmy K&N? Czy faktycznie odczuwalna jest różnica i czy warto dołożyć kilka zł? :icon_question:

 

No i czy jest on praktycznie nie wymienny?

 

http://moto.allegro.pl/suzuki-gsf-650-1200-1250-bandit-filtr-powietrza-kn-i1714641753.html

Edytowane przez przemek3578
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...