Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

rebel, pozbycie się olejaka, to nie efekt gry księgowych.

Olejak z definicji jest niemożliwy do dostosowania do norm EURO3, a jeśli tak, to duużo więcej by kosztował.

 

 

Czy to były cięcia księgowych czy nie - to wiedzą tylko w SUZUKI.

Tak jak piszesz - dostosowanie olejaka do kolejnych norm EURO jesli byłoby możliwe to pociągnęło by za sobą koszty a więc wzrost ceny końcowej "produktu-motocykla".

Więc łatwiej sprostać konkuręcji pozostając na podobnym pułapie cenowym, w efekcie czego zmieniono silnik (mój domysł).

Być może, że pozostając przy olejaku mieli byśmy treraz tłumiki z katalizatorami wielkości wiadra! Może x2 - a drugi tłumik to juz wiekszy koszt.

A że olejak duże możliwości miał - to potwierdza jego rodowód z toru :smile:

 

P.S.

Mam nadzieje, że nie bedzie Bandyty z silnikiem elektrycznym :/

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

....

P.S.

Mam nadzieje, że nie bedzie Bandyty z silnikiem elektrycznym :/

 

:eek: Kalisz, spluń 3 x przez lewe ramię i zarżnij koguta o północy w świetle księżyca żeby się nie spełniło :icon_razz:

(i nie czytać " ...zerż...j dziewicę w świetle księżyca..." ) :biggrin: , no chyba , że na Bandziorze :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem posiadaczem Bandita 600N z 2002r. Jeżeli pozwolicie chciałbym dołaczyć do waszego grona miłośników tych motocykli. :notworthy: Jest to mój pierwszy motocykl i jakże jestem z niego zadowolony. Moja przygoda z nim zaczęła sie w maju zeszłego roku i napewno tak szybko się nie zakończy. Podczas zimowych i mroźnych dni przeczytałem wszytkie 143 strony i teraz wiem praktycznie wszytko czego mi było trzeba i jestem jeszcze bardziej utwierdzony w tym że kupując go dokonałem właściwego wyboru.

 

Pozdrawiam wszystkich Banditowców :buttrock: :buttrock: :buttrock:

 

a tu mój skarb

http://www.polskajazda.pl/Motocykle/Suzuki/Bandit,600/41688

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to witaj wśród LosBanditos :buttrock:

Podczas zimowych i mroźnych dni przeczytałem wszytkie 143 strony

:clap: :bigrazz:

teraz wiem praktycznie wszytko czego mi było trzeba

..serio? ;)

jestem jeszcze bardziej utwierdzony w tym że kupując go dokonałem właściwego wyboru.

...to na pewno :clap:

Szerokości i do zobaczenia na drodze...no i może w barze :icon_mrgreen:

Pozdrawiam

Edytowane przez rebel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jestem posiadaczem Bandita 600N z 2002r. Podczas zimowych i mroźnych dni przeczytałem wszytkie 143 strony

 

 

 

Cześć... i tak powinno to wyglądać.....przynajmniej wiesz że pytania typu jaki olej lejecie są bardzo czesto powtarzane i na dodatek nic nie wnoszą :icon_mrgreen:

 

 

Bandzior super i w jedynym właściwym kolorze :buttrock: ...pozdro szerokości :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem!

Szamotuły widzę... Uważaj na psiarnię, bo szamotulskie egzemplarze to wyjątkowo podłe egzemplarze.

Z resztą... pewnie o tym wiesz :(

 

 

Oj wiem, już nie raz się o tym przekonałem...

Kolego nie wiesz przypadkiem gdzie w poznaniu można założyć oponki do sprzęta?? :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiesz przypadkiem gdzie w poznaniu można założyć oponki do sprzęta?? :crossy:

 

pod adresem z reklamy na dole, na przykład...

poza tym przeglądnij z łaski swojej tytuły działów na forum, będziesz wiedział gdzie możęsz sobie samemu poszukać takiej informacji

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego nie wiesz przypadkiem gdzie w poznaniu można założyć oponki do sprzęta?? :crossy:

 

pod adresem z reklamy na dole, na przykład...

 

Dokładnie.

Jest tam Gumiś - człowiek z renomą co również używane opony w przyzwoitym stanie i w dobrej cenie zakłada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...