Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

czesto sie zdaza ze linka pada. w inazumie mi dwa razy sie ukreci;la a slyszalem ze innym tez sie urywaly. odkrec i sprawdz linke, ale obstawiam raczej licznik -cos z nim nie tak skoro mimo zatrzyman9ia pojazdu nadal pokazuje predkosc

dr750big ,hd evo 1340 ratrost ,gsxr 1100 91' , ram hemi 5.7

http://www.bikepics.com/members/kulka/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebował bym uszczelke pod prawą pokryweta małą z napisem suzuki

Od czujnika oleju

 

Ma ktos jakieś namiary?

 

Pytałeś w serwisie Suzuki? Ja zamawiałem dużą i koszowała około 40zł

Yamaha Virago '91 -> Suzuki Bandit 600 '01 -> Suzuki Bandit 1200 '04 -> Kawasaki 636 '03 -> Kawasaki ZX-10R '04 -> Triumph Daytona 675 '08 -> Kawasaki ZX10-R '04 ->Yamaha R1 '09 -> Yamaha R1 '10 -> BMW G450X '08 + Triumph Bonneville T-100 '12 ->Ducati Multistrada 1200S + Triumph Bonneville T-100->KTM SUPER DUKE GT + Triumph Bonneville T-100 + Aprilia Tuono

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myśle o zakupieniu zestawu pod turystyke - na poczatek stelaż i kufer centralny do B6 z 98 roku.

Pod zadupkiem w Bandicie sa takie dwie rurki - ale nie moge nigdzie znalezc stelaza ktory jest do nich mocowany - moze ktos takowy posiada - prosze o dane producenta.

Chyba ze to sa rurki do mocowania kufrow bocznych ?

Dzieki

Edytowane przez kalisz1980

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Givi.

 

rozwiniesz może tę światłą acz niezmiernie enigmatyczną myśl..? :crossy:

 

AFAIK te "rurki" mają/ stanowią tylko zaczepy pod siatkę, nie są ani przystosowane do obciążenia kuframi, ani nie znam przykładu stelaża z nich korzystającego. givi wszem, ma dedykowane stelaże, ale mocowane do ramy/ ramy pomocniczej siodła

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Myśle o zakupieniu zestawu pod turystyke - na poczatek stelaż i kufer centralny do B6 z 98 roku.

Pod zadupkiem w Bandicie sa takie dwie rurki - ale nie moge nigdzie znalezc stelaza ktory jest do nich mocowany - moze ktos takowy posiada - prosze o dane producenta.

Chyba ze to sa rurki do mocowania kufrow bocznych ?

Dzieki

 

Bandita potrzebujesz jesli Givi to 511F , a kuferek polecam Ci V46 , oczywiście płyta jest potrzebna, pasuje do tego M2.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maktos zdjecie stelaza na kufer centralny?? prosze o przyslanie mi zdjecia zebym wiedzial jak sie zabrac za robote bo chce sam sobien zrobic takie cos

Kondorio. Ile zamierzasz wydać kaski i ile czasu Tobie to zajmie??? Jeżeli bedzie Ciebie to kosztować ok 100 PLNów to dołóż jeszcze 150PLN, nie chrzań się i nie rób druciarstwa. Kup stelaż pod Topcase. Firm które to robia jest sporo. System mocowania tez możesz sobie dobrać wg. własnych upodobań.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W salonie suzuki kosztuje 23zł

 

 

a mozna prosic o adres:)

 

Bo ja musze zamówic jak najszybciej teraz włąsnie uszczelke pod dekielek od czujnika oleju

 

PILNE!

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...