Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro temat o Bandicie to się zapytam o coś... :icon_biggrin: Czy Bandit jest przyjaznym motocyklem dla niezbyt doświadczonego użytkownika? Bo właśnie ujeżdżam tzr 80 a taki Bandziorek 600 1996-1998 mi sie marzy już od dłuższego czasu i planuję kupic coś jak zarobię przez wakacje :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro temat o Bandicie to się zapytam o coś... :icon_biggrin: Czy Bandit jest przyjaznym motocyklem dla niezbyt doświadczonego użytkownika? Bo właśnie ujeżdżam tzr 80 a taki Bandziorek 600 1996-1998 mi sie marzy już od dłuższego czasu i planuję kupic coś jak zarobię przez wakacje :bigrazz:

Ja napiszę: łykaj i nie pytaj.

Ale:

1. Masz problemy z 'żyroskopem' to na parkingu go położysz na bok, bo waży tyle co dwie TZRki

2. Jesteś niedorosły i możesz się przeliczyć co do umiejętności. GS 500 będzie lepszym wyjściem wtedy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

 

Motorek się pięknie prezentuje :icon_biggrin:

 

a a mam pytanie czy ktoś wię gdzie moge dostać takie kierunki jak ma ten motocykl bo szukam już od dluższego czasu i znaleść nie moge a chciałbym takie włąśnie akcesoryjne be te fabryczne sa takie troche wielkie :bigrazz:

"Jak każdy włoski sportowy sprzęt z dusza i mocnym charakterem..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przebieg 200 km " serwisowany w ASO" :wink:

 

Identyczny model z 2008r w salonie kosztuje 33 500 PLN To olejaki są dalej produkowane??

 

Przygotowany do sezonu hmmm, przy przebiegu 200km to jakaś now :cool: inka?

 

wiem upierdliwy jestem :biggrin:

 

i ogólnie ocena jaki to fajny sprzęt po takim przebiegu tym sprzętem....

 

Moto jest śliczne, ale przy takim opisie to każdy motocyklista 2 razy się zastanowi

Edytowane przez leonstar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zostałem właśnie użytkownikiem Suzuki GSF 1200S Bandit z roku 2003 i chciałem się przywitać z Wać Państwem.

 

Nie wiem jak się wkleja tutaj fotki, więc zobaczyć go można tutaj

 

http://forum.motocykle.slask.pl/index.php?showtopic=20511

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...