Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

a przebieg to wiadomo 15000 troche za malo jak na 9 latka wiadomo

z tym ze tu nie chodzi o zime ale to ze sruby sa zardzewiale i jakis przewod i pewnie tez kilka innych elementow metlaowych - jak na fotkach

czy moze to miec jakis wplyw albo powiedziec cos o stronie technicznej ?

 

dzieki za odpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przebieg... przebieg... Ja też swojego kupowałem jak był targany z Francjyyy, ale przebieg to po 2 latach mialem 13 tyś. km. pozdro.

Dokładnie.

Śruby to śruby, zawsze można wykręcic i wkręcic nowe, lepsze, wiec tym bym sie nie przejmowal. A przewód to też zależy od czego. pozdro

Zapomniałeś ikonki z mrugającym oczkiem dodać. Zartujesz sobie tak? Ja bym się wszystkim przejmował. Jest duży wybór więc niech się chłopak dobrze zastanowi zanim się wpieprzy w kolejną "igłe". Ostrozności nigdy za wiele.

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie.

 

Zapomniałeś ikonki z mrugającym oczkiem dodać. Zartujesz sobie tak? Ja bym się wszystkim przejmował. Jest duży wybór więc niech się chłopak dobrze zastanowi zanim się wpieprzy w kolejną "igłe". Ostrozności nigdy za wiele.

Pozdro

 

 

No, ale jeżeli mówi, że wszystko jest ok, a martwią go tylko te śruby, to mówię, że te śruby można wymienic, a wiadomo, że trzeba na wszystko zwracac uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, ale jeżeli mówi, że wszystko jest ok, a martwią go tylko te śruby, to mówię, że te śruby można wymienic, a wiadomo, że trzeba na wszystko zwracac uwagę.

to moje pierwsze moto

a patrzylem na to czy prosty czy biegi wchodza

czy odpala na zimno

 

no jesli chodzi o te sruby to nie tyle rdza mnie martwi ale wplyw tego ze stal ten rok pod chmura

no i ten przewod od chlodnicy - jest skorodowany

duzo wyniesie wymiana w razie czego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rebel gdzie zamówiłeś przewody hamulcowe? Ile komplecik?

W Bandziorze mam oplot ale w kawie nie :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Januszm

Janusz .......................... do Tomcata nie robią, za stary model :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item291900655_suzuki_bandit_600_s.html

 

Odnoisę się do ogłoszenia. Ja mam tą samą generację bandita i guziki przy manetkach mam starego typu, takie kanciaste. Nie wiem, czy tu coś, ktoś nie zmieniał.

Druga sprawa to, dlaczego licznik w milach jest? Tak jakby angielski jakiś :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://allegro.pl/item291900655_suzuki_bandit_600_s.html

 

Odnoisę się do ogłoszenia. Ja mam tą samą generację bandita i guziki przy manetkach mam starego typu, takie kanciaste. Nie wiem, czy tu coś, ktoś nie zmieniał.

Druga sprawa to, dlaczego licznik w milach jest? Tak jakby angielski jakiś :/

ponoc kupiony w anglii - tez o to pytalem

kierownica - nie zwrocilem uwagi ale jak patrze na inne bandity w podobynych rocznikach to rozne mają

kierownice i przyciski - przynajmniej na allegro:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma

Regulowałem zawory w moim Bandziorku i zdjąłem pokrywe od zapłonu zeby obracac walem i zaczął stamtąd kapać olej... w środku było wilgotno od oleju. I tu pojawia sie moje pytanie- Czy tak powinno być? Jezeli tak to po co tam olej? poniżej zamieszczam fotki...

 

 

http://img87.imageshack.us/my.php?image=25656078oo7.jpg

 

 

 

http://img144.imageshack.us/my.php?image=10138179aj7.jpg

 

 

Pozdro

Romet Kadet -> Wsk 125 -> Bandit 600 -> Intruder 1400 -> Dr 800

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...