Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Witam banditowców. Poszukuję łożysk do dolnego mocowania amortyzatora tylnego w B6 96r.Jest tam 6 łożysk ale numery są nieczytelne a muszę je wymienić. Może macie namiary na jakieś zestawy naprawcze bo ja znalazłem tylko do crossów.Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycieczke do Empiku i lekture gazetki. Przeglądałem ten artykuł i w skrócie wyszło że nowa wersja nie ma startu do "olejaczka" :biggrin:

 

Dokładnie.... Przez ostatnie parę latek bandit stracił na swej zadziorności. Jakiś czas temu był test 1250 i chyba paweł(?) powiedział że nie wiele zostało z jego zadziorności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polecam wycieczke do Empiku i lekture gazetki. Przeglądałem ten artykuł i w skrócie wyszło że nowa wersja nie ma startu do "olejaczka" :biggrin:

Chyba czytałeś o czymś innym :rolleyes: :biggrin: ha ha ha ha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To weź zeskanuj i pokaż. Też jestem ciekawy...

 

Jak to mowia lepiej pozno niz wcale :D Ponizej linki do zdjec artykulu. Podkreslam ze sa to zdjecia nie skany tak wiec jakosc pozostawia wiele do zyczenia :biggrin:

 

przykro mi, ale te materiały są objęte prawem autorskim. zainteresowanym sugeruję kontakt z redakcją w celu ich udostępnienia np. na stronie śm

jsz

 

 

Chyba czytałeś o czymś innym ha ha ha ha

 

Nie ma co sie obruszac Klaudiusz, powszechnie wiadomo ze olejaki rzadza i nie maja sobie rownych ale to wcale nie znaczy, ze Twoj bandit nie jest fajny :P

Edytowane przez jeszua
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powszechna opinia głosi, iż "produkcje BANDITA zakończono w roku '99 - no moze poza niedobitkami zarejestrowanymi w roku 2000 (I generacja)"

Później było Suzuki z olejakiem z Bandziora(II gen.), a teraz to już jest tylko Suzuki (III gen.)

 

:icon_mrgreen:

Edytowane przez kalisz1980

If the Bandit 1200 was a film star it would be Chuck Norris!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie obruszac Klaudiusz, powszechnie wiadomo ze olejaki rzadza i nie maja sobie rownych ale to wcale nie znaczy, ze Twoj bandit nie jest fajny :biggrin:

Tu sie z tobą zgadzam mimo tego że szanowne olejaki przez te pare latek sie ciutkę postarzały i nie zabardzo jest w czym wybierać (jakby kto chciał kupić)ja narazie śmigam b 12 z pierwszych egzemplarzy i nie narzekam chociaż oczywiście myśli sie to bądź tamto na temat czegoś młodszego.....pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co sie obruszac Klaudiusz, powszechnie wiadomo ze olejaki rzadza i nie maja sobie rownych ale to wcale nie znaczy, ze Twoj bandit nie jest fajny :P

 

Tu sie z tobą zgadzam mimo tego że szanowne olejaki przez te pare latek sie ciutkę postarzały i nie zabardzo jest w czym wybierać (jakby kto chciał kupić)ja narazie śmigam b 12 z pierwszych egzemplarzy i nie narzekam chociaż oczywiście myśli sie to bądź tamto na temat czegoś młodszego.....pozdrawiam

 

no to mnie zmartwiles z tym stanem uzywek na rynku, bo ja sie zamierzam rozgladac za b12 2 generacji najlepiej taki z rocznika 2005 stan cud miod malina :crossy: ale dopiero za okragly rok Wtedy to juz wogole pewnie nie bedzie nic interesujacego do nabycia :biggrin:

 

p.s. jak ktos zamierza cos takiego za ok rok sprzedawac to prosba o kontakt. Oczywiscie wersja N :flesje:

Edytowane przez PeKaWu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitac wszystkich banditowców ;)

Dawno tu nie zagladalem...ale po przez moja sytuacja musze sie poradzic...Chcialem zmienic B6 na B12 ale nie tak drastyczny sposob ;) zaliczenia dzwona (przez kota ;/ :) teraz ja juz prawie sie zlozylem , pasowalo by B6 zlozyc a mjanowicie czy lagi beda pasowac z rocznika 98 do 01....moze ktos ma jakies pewne stronki do zakupu do innych czesci.......

Z gory dzieki za rady!Pozdro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) czy lagi beda pasowac z rocznika 98 do 01....moze ktos ma jakies pewne stronki do zakupu do innych czesci.......

 

Czołem!

Wg. katalogu są to inne części. Sprawdź sobie

http://fiche.ronayers.com/Index.cfm/Module...up/FRONT_DAMPER

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...