Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Jeżeli nie przebiło opony to wykręc i jezdzij spokojnie. Jeżeli przebiło to wkrec do konca i przez weekend bedziesz jezdzil a w poniedzialek pojedziesz do wulkanizacji i zalożą kołek lub łate. Wykrecając wkręta jak jest dziura powietrze bedize spieprzac jak szalone-jak wkręcisz to będzie uciekać bardzo powoli - sprawdzone w moto i samochodzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To byl tyl. Wczoraj dokrecilem wkreta i dzis udalo mi sie dojechac do serwisu Suzuki. Wkrecili kolek i powiedzieli ze mozna zwyczajnie smigac, bo otwor byl za maly i od czola, zeby sprawiac jakies problemy. Ale...wyjeli tez kawalek szkla z innej czesci opony i kazali na to uwazac, bo bylo blisko przebicia i moze sie cos dziac. Zaplacilem 43£. Zrobie jeszcze 2000 mil i przy nastepnym przegladzie wymienie opone. Wybieram sie na zlot do Polski, byc moze zalicze Ukraine i Slowacje, walne 4000 mil. Trudno jest jechac ze swiadomoscia kolkow w oponie taki kawal drogi :biggrin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, shit .... :D

Chyba powróce do koncepcji xenonów. Ostatnio przyjrzałem się z pewnej odległości na to co producent nazywa światłami a ja kupą. Toz to ku*wa bździ a nie świeci. Czyściłem soczewke od wewn i myślałem że chociaż troszke pomoże. Nic nie pomogło.

Ma ktoś połowę zestawu xenonów to odkupie :icon_eek:

Pozdro

 

Rebel Polecam Ci jak najbardziej ksenonki, teraz duzo jeżdżę motocyklem, dość często w nocy i gdyby nie ksenon to jazda byłaby udręką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to juz trzeba bylo dolozyc te parenascie funi i kupic nowa opone...

 

 

Jasne, a swistak...

Jeszcze umie liczyc. To jest opona dwuskladnikowa Bridgestone ZR 17. Na srodku masz twarda gume na autostrady i generalnie jazde po prostej, a po bokach miekka gume na zakrety. Kosz opony na tyl z wymiana...154£ !!!

 

W niedziele wybralem sie ze znajomymi na BMF Show do Peterborough. Mialem zamiar tylko popatrzec i sie pobawic...Niestety skonczylo sie na dosc powaznych zakupach :icon_mrgreen: A wiec; wspaniale, basowo brzmiacy wydech Beowulf w kolorze titanium (pasuje mi do srebrnej bestii) http://beowulf-performance-products.com/sh...=2392&catid=184 Przyciemniana owiewka z uwypukleniem ( naprawde mniej dmucha), podgrzewane raczki, kurtki Franka Thomasa na deszcz i sporo pomniejszych detali... :eek: Poszlo sporo kasy, ale jaka radocha :banghead: Wczoraj zamontoealem nowa rure i owiewke, dzis podgrzewane manetki. Wydech Beowulf brzmi wspaniale, wyglada fantastycznie!!! Z czystym sumieniem wszystkim polecam. Jest bardzo lekki , zyskalem ok 5 koni, piekny dzwiek i lepsze spalanie. Teraz czas na opisywane to ostatnio ksenony. Mam juz zarowke i przetwornice, ale rozmiary mnie przerazaja...Nastepny Bike show pod samym domem za dwa tygodnie http://www.bmf.co.uk/Events/pages/gems.php Do tego jeszcze Truckefest zarazem! Mam zaiar sobie sprawic oslone chlodnicy Bandit na tej impie http://www.beowulf-performance-products.co...asp?itemid=2352 I tak z wolna maszyna nabiera wdzieku :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe w srode bede mial tez Beuwolfa warriora chyba taki sam jak Twoj, wiec sie ciesze, ze sie cieszysz hehe :icon_eek: teraz mam fuela, dzisiaj zalozylem bo mi sie nie chcialo czekac, wiec TLUMIK FUEL JEST NA SPRZEDAZ, bardzo ladnie brzmi, ale nie tak ladnie jak bez tlumika :biggrin: to jest dopiero dzwiek!

 

Taka oslone na chlodnice tez mam zamiar zakupic bo sie te blaszki nieszczesne tam wyginaja, a i wdzieku na pewno doda niemalo do mojego bandziorka :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich posiadaczy i entuzjastów GSF

Znacie jakiegoś fachmana z okolic warszawy żeby zrobił mi ksenonki w K6.

Szukam również owiewki akcesoryjnej ( z katalogu 2007 ) w dobrej cenie.

 

A jeśli chodzi o jazdę to prowadzi się zajefajnie ( nie latałem lepiej prowadzącym się sprzętem ).

Pięknie się składa w winkielki, bardzo elastyczny silnik ( 1200 ) no i ta POWALAJĄCA III - od 40-204 km/h :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ksenonki sam sobie założysz, to nie jest trudne.

 

Koledzy biegnijcie do kiosków po nowy ŚM, dużo miejsca poświęcili naszym silniczkom, jest artykuł o całej rodzinie olejaków :flesje:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na to pytanie nie znam odpowiedzi, ponieważ na trzeźwo to nie katuję tak sprzęta, a po pijaku to nie pamiętam ;)

Ja pamiętam, ale nie patrzyłem wtedy na obroty :rolleyes: ....... podnosiłem swojego sprzęta :bigrazz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...