Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A moze by tak w ktoras sobote lub niedziele wyskoczyc z Wawy do Nidzicy na pizze? Znam jedna fajna miejscowke zaraz przy rynku :wink: Z innych atrakcji bedzie fabryka miodow pitnych, gdzie mozna sobie zrobic zapasy tego szlachetnego trunku :bigrazz: W obie strony wyjdzie ok 310 km Znajda sie chetni?

chętni się zawsze znajdą. a jesli chodzi o pizze to na mnie zawsze można liczyć :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajda sie napewno :)

 

No to ciesze sie bo tam jest naprawde niezla pizza. Pamietam ja jeszcze z poprzednich wakacji :icon_mrgreen: Musze tylko znalezc sposob zeby sie dowiedziec, czy przypadkiem nie jest otwierana tylko w sezonie. Glupio byloby jechac na darmo :bigrazz:

 

Btw. to ty z nami wracales z kabat przez brodno i pekin :P ?

 

Tak, dzieki za wspolna przejazdzke. Nie ma to jak oszroniony wizjer kasku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesli chodzi o yaceya to w miare ok - jest w szpitalu - otwarte zlamanie palca w stopie i poobijany, moto da sie naprawic.

 

Pozdrow tate. Eh w piatek sam mialbym dzwona z paniusia, ktora na kabatach najwidoczniej pomylila droge bo nagle i bez zastanowienia postanowila sobie zawrocic tuz przede mna :icon_mrgreen: Szczesliwie staram sie uwazac na skrzyzowaniach i nie jechalem zbyt szybko. Odkad zaczalem jezdzic na moto mam taka mysl, ze wszyscy kierowcy powinni zaczynac od motocykli i doswiadczyc ulicznego ruchu z tej perspektywy to moze potem bardziej uwazali by za kolkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak w ktoras sobote lub niedziele wyskoczyc z Wawy do Nidzicy na pizze? Znam jedna fajna miejscowke zaraz przy rynku :icon_razz: Z innych atrakcji bedzie fabryka miodow pitnych, gdzie mozna sobie zrobic zapasy tego szlachetnego trunku :icon_biggrin: W obie strony wyjdzie ok 310 km Znajda sie chetni?

 

 

Dobry pomysł z chęcią się przyłączę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuję wszystkim za miłe spędzenie niedzieli na moto :bigrazz:...a w szczegolnosci Marli za skrzyknięcie grupy, Robertowi za prowadzenie , a Belgu i marcin2 za uwiecznienie nas :wink:

Na następnej ustawce tez postaram sie byc , chociaż z sobotami to u mnie będzie cięzko , ale niedzielne to 99%

Pozdrawiam :D

 

Belgu !.....na następnej wycieczce powinienem byc z plecaczkiem , to może i Ty bys Tatakisa ze sobą zabrał zeby z wprawy nie wypadł :P, zawsze by było razniej dwóm plecaczkom :) ....( ciekawe jaką bedziemy miec wtedy prędkosc przelotową :) ) , a poza tym wielu na pewno by chcialo zobaczyc tatusia w takiej roli :)

Pozdrowienia dla rodziny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu !.....na następnej wycieczce powinienem byc z plecaczkiem , to może i Ty bys Tatakisa ze sobą zabrał zeby z wprawy nie wypadł :(, zawsze by było razniej dwóm plecaczkom :D ....( ciekawe jaką bedziemy miec wtedy prędkosc przelotową ;) ) , a poza tym wielu na pewno by chcialo zobaczyc tatusia w takiej roli ;)

Pozdrowienia dla rodziny :P

Chciałbyś cwaniaku, ja jako plecak - niedoczekanie :). Żebyście sobie jaja ze starszego pana robili :) Prędzej ja Belga na zadupek posadzę.

Jeszcze ze 3 tygodnie i wymiotę was Czarną Bestią z asafaltu. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbyś cwaniaku, ja jako plecak - niedoczekanie :clap:. Żebyście sobie jaja ze starszego pana robili :evil: Prędzej ja Belga na zadupek posadzę.

Jeszcze ze 3 tygodnie i wymiotę was Czarną Bestią z asafaltu. :D

 

Hahahaha...:) Innej odpowiedzi nie mogłem sie po Tobie spodziewac :)

My też nie mozemy sie doczekac Twojego powrotu na trasy ... :P

Pochwal sie najszybciej jak tylko bedziesz mogł swoim nowym moto :clap:

Pozdrawiam Jeżyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...