Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

sobota czy niedziela? chętnie się przyłączę

 

Mysle ,ze ten weekend odpada... jakos pogoda nie zanosi sie na dobra a w niedziele

o 5.30 rano jest wyscig Formuly 1 w TV wiec moge byc potem lekko nieprzytomny :biggrin:

 

Poza tym ja tylko zapodalem pryklad traski. Ktos powinien sie zajac dopracowaniem

szczegolow czy np mozna wejsc do muzeum w Otrebusach i za ile? Czy park Arkadia

jest otwarty czy nie? itp...

Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ja chyba nigdy z Wami nie pojade. Teraz się żona do Rumunii wypuściła. :icon_razz: Chyba przestane czytać ten wątek, żeby się nie wk****ać.

 

pozdr

Juri nie histeryzuj. tak jak Belgu napisał-ten łikend zapowiada sie mizernie, a następny to sifjęta(o w mordę! forumowe jajeczko trza zrobić! :evil: ), a potem to juz prawie kwiecień będzie.... :lapad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chętnie znowu z Wami śmignę ale dopiero po świętach albo w drugi dzień świąt. To chyba też niezły pomysł? A na razie remoncik a poza tym po ostatniej jeździe w czasie burzy muszę dojść do zdrowia. Ehhh... Pozdro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedzielę ma być spox pogoda na :(

 

http://weather.icm.edu.pl/java2/mgram.php?...0&ver=&ikonka=1

 

 

No to wstepna propozycja przewiduje:

-wyjazd o 9:00 spod hipermarketu na wylocie na Legionowo

-trase Warszawa - Legionowo - Serock - Pułtusk - Maków Mazowiecki - Przasnysz - Chorzele - Wielbark - Nidzica (ok. 190 km w tym 1 przerwa 30 min gdzies w połowie drogi na rozprostowanie kosci)

-przyjazd do Nidzicy ok 12:00, gdzie mozna bedzie zjesc pizze, kupic miodek, popatrzec na zamek (teraz jest tam hotel :D ) odpoczac i pooddychac swiezym powietrzem

-wyjazd ok 14:30 w strone Warszawy

- trase Nidzica - Działdowo - Mława - Ciechanów - Pułtusk - Nasielsk - Legionowo - Warszawa (hipermarket na wylocie Legionowo) (ok. 200 km w tym 1 przerwa 30 min gdzies w połowie drogi na rozprostowanie kosci)

-przyjazd ok 17:30

 

Zakladam predkosc ok 110 km/h co powinno dac srednia w granicach 80 km/h.

Z atrakcji przewiduje wspomniana juz pizze i wytwornie miodow pitnych, Zalew Zegrzyński :) . Jest tez stadnina koni w okolicy Nidzicy oraz strefa skokow spadochronowych obok Nasielska ale podejrzewam ze jest jeszcze za wczesnie zeby kogos w tych miejscach zobaczyc. No i omijamy glowne drogi :wink:

 

Czekam na propozycje odnosnie modyfikacji trasy, atrakcji po drodze, terminu, organizacji (dla niektorych moze byc za wolno dla innych za szybko, jak bedzie wiecej maszyn to moze podzielimy sie na 2 grupy?)

 

Przyda sie tez dwojka doswiadczonych jezdzcow ktorzy poprowadza grupe. Ja mam w tej dziedzinie doswiadczenie jedynie ksiazkowe :)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Belgu spoko plan, tylko chyba czasu może braknąć nawet jak nie wszystko będzie otwarte i na Otrębusy tylko 20 min? Nie byłem, ale tam chyba jest coś więcej niż 5 samochodów?!

 

Pogoda nie zachęca, ale może się coś jeszcze jutro zmieni?!

_______________

Przechowalnia motocykli i skuterów - Warszawa i okolice www.motozima.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to może ja Tatakisa na plecak wezmę? :icon_mrgreen:

Och żesz, w mordę. Dopiero teraz to przeczytałem. Taaaaaaaaaaaaaaaaak, Aśka moge byc Twoim plecakiem :icon_exclaim: . Nigdy jeszcze plecakiem nie byłem, wiec rozumiem, że siedziałbym z tyłu za Tobą, tylko czego bym miał sie trzymać :icon_question: , znaczy ......... co obejmować :icon_question: :rolleyes: Hmmmmm, bardzo, bardzo ciekawa propozycja. I kusząca.

Coraz bardziej mi się podoba. :icon_biggrin:

 

 

 

 

 

 

 

 

A szczur nie będzie zazdrosny :icon_question: ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy jeszcze plecakiem nie byłem, wiec rozumiem, że siedziałbym z tyłu za Tobą, tylko czego bym miał sie trzymać :icon_question: , znaczy ......... co obejmować :icon_question: :rolleyes: Hmmmmm, bardzo, bardzo ciekawa propozycja. I kusząca.

Coraz bardziej mi się podoba. :icon_biggrin:

 

 

Ech... rozmarzyłem się troszkę... mam uszkodzony "stop" i chyba nie mogę jeździć samodzielnie :crossy: ... i też nie byłem od BARDZO DAWNA plecakiem... :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mysle ,ze ten weekend odpada... jakos pogoda nie zanosi sie na dobra a w niedziele

o 5.30 rano jest wyscig Formuly 1 w TV wiec moge byc potem lekko nieprzytomny :P

 

Poza tym ja tylko zapodalem pryklad traski. Ktos powinien sie zajac dopracowaniem

szczegolow czy np mozna wejsc do muzeum w Otrebusach i za ile? Czy park Arkadia

jest otwarty czy nie? itp...

muzeum za jakieś 5 - 8 pln, nie pamiętam, ale warto.

J.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ech... rozmarzyłem się troszkę... mam uszkodzony "stop" i chyba nie mogę jeździć samodzielnie :D ... i też nie byłem od BARDZO DAWNA plecakiem... :crossy:

Marzyciel, "nie dla psa kiełbasa", za stary jesteś na takie ekscesy :) :)

Konkurencja si znalazła ........... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marzyciel, "nie dla psa kiełbasa", za stary jesteś na takie ekscesy :) :evil:

Konkurencja si znalazła ........... :bigrazz:

 

Cóż... Lepszy stary, rozmarzony kundel, co raz na jakiś czas szarpnie jakieś mięsko, niźli "pies ogrodnika" :crossy: ( z punktu widzenie kundla - oczywiście).

 

Ale i tak będę was ubezpieczał, jakby co... od tyłu :) :D

... tym bardziej, że w Arkadii byłem w poprzednim sezonie i co nie co wiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...