Skocz do zawartości

Ustawka na niedzielę


Fiery
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dojedziecie do Wyszogrodu to warto zobaczyć resztki drewnianego mostu, który kilkanaście lat temu był jedyną przeprawą w okolicy (wschodnia strona Wyszogrodu na skarpie wiślanej) warto też podjechać do pomnika bitwy nad Bzurą (zaraz obok nowego mostu na skarpie), skąd jest bardzo fajny widok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję wszystkim za fajną wycieczkę :flesje: Pogoda dopisała, było 10 maszyn i sympatyczne towarzystwo. Udało się zobaczyć kościól w Brochowie (szkoda tylko, że z zewnątrz...) i zwiedzić bazylikę w Czerwińsku. Wuzetki w Sochaczewie były super :)

No i znalazłem fajną stację na tankowanie moto :biggrin:

A teraz czekam na fotki :P

 

Pozdrawiam,

R.

NO SALSA - NO FUN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylo bardzo fajnie! Dziekuje wszystkim za wspolna wyprawe...

Bylo nas w sumie 10 maszyn!

 

Zdjecia ponizej...

http://picasaweb.google.pl/Belgu.to.ja/BrochowICzerwinsk

 

Jezyk... WZ-tki rewelacyjne! :flesje:

Stacja paliw Petrochemii tez niczego sobie :) Robert... kiedy znow tam jedziesz?? :biggrin:

Edytowane przez Belgu
Belgu1.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej,

 

Ja rowniez dziekuje za mila przejazdzke i towarzystwo. Smigalo sie bardzo przyjemnie. Niestety musialem wczesniej uciekac - dojechalem calo i szybko:)

Jesli chodzi o yaceya to w miare ok - jest w szpitalu - otwarte zlamanie palca w stopie i poobijany, moto da sie naprawic.

 

pozdr i do nastepnego w weekendu.

 

Mam mala propozycje co by przeniesc ustawki na sobote - co wy na to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Jesli chodzi o yaceya to w miare ok - jest w szpitalu - otwarte zlamanie palca w stopie i poobijany, moto da sie naprawic.

 

ło matko! czy zawsze ktoś musi sie popsuć? pozdrów koniecznie i szybkiego powrotu do zdrowia!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze by tak w ktoras sobote lub niedziele wyskoczyc z Wawy do Nidzicy na pizze? Znam jedna fajna miejscowke zaraz przy rynku :icon_razz: Z innych atrakcji bedzie fabryka miodow pitnych, gdzie mozna sobie zrobic zapasy tego szlachetnego trunku :notworthy: W obie strony wyjdzie ok 310 km Znajda sie chetni?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...