Skocz do zawartości

Irokez na kasku


Rekomendowane odpowiedzi

WItam. Szybki temat. Widzialem ostatnio goscia ktory mial fajnego irokeza naklejonego na kask. Wie ktos gdzie mogl bym cos takiego kupic??? Pozdrawiam:)

 

http://www.moto-akcesoria.pl/advanced_sear...n_description=1

 

 

Ale jak się rozpocznie wojna w stylu: „po co Ci to?” „nie szkoda kasy” to zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak patrzac po cenie lepiej chyba byloby samemu wynalezc patent na zrobienie takiego irokeza samemu ;)

Mój kumpel sam zrobił sobie irokeza na kask. Możecie go tu zobaczyć :) http://pl.youtube.com/watch?v=Aye5Z5wMsPA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kumpel sam zrobił sobie irokeza na kask. Możecie go tu zobaczyć ;) http://pl.youtube.com/watch?v=Aye5Z5wMsPA

 

Z miotły?! :wink:

Ja sobie ostatnio przypomniałam o własnym warkoczu, który po obcieciu kilkanaście lat przeleżał w szafie.

A może by go tak do kasku?... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z miotły?! ;)

Owszem z miotły! :) Ale dobrze zrobiony irokez z miotły wygląda dużo lepiej niż te z linków powyżej.

 

Ja sobie ostatnio przypomniałam o własnym warkoczu, który po obcieciu kilkanaście lat przeleżał w szafie.

A może by go tak do kasku?...

Na Twoim miejscu już bym go montował do kasku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc:

1) Bierzesz z szopy jakąś stara miotłę (ważne żeby miała grube włókna - najlepsza będzie taka do odgarniania małego śniegu)

2) ucinasz te włoski/włókna nożykiem tak aby były jak najdłuższe

3) w kasku nawiercasz otwory wiertareczką ręczną (nie mogą być zbyt głębokie) - ja zrobiłem trzy pasy więc irokez jest gęsty.

4) wkładasz do odwiertów na kasku włoski/włókna ze szczoty (wcześniej smarujesz jakimś klejem montażowym/kropelką itp.) wkładasz tak aby już nic nie weszło więcej do tej dziury

5) czekasz aż wszystko się git przyklei

6) wkładasz na paszczę i lansujesz się po mieście/wsi

 

Jutro zamieszczę fotki moich wypocin. Wystarczy trochę dobrych chęci i wolnego czasu.

 

P.S Pamietaj, że ja wziąłem w obroty drugi - stary kask, którego nie było mi szkoda (jak chcesz żeby to na prawdę dobrze wyglądało i masz zbędne 6dych to lepiej kup irokeza z neta).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak trochę myślałem nad tym i coś wymyśliłem. Można też wziąć jakąś grubą gumę i w niej ponawiercać dziury. Wkleić te włókna a tą gumę przykleić na taśmie dwustronnej do kasku i w ten sposób nie niszczymy kasku. Guma mogła by się nadawać z chlapaków z auta dość gruba i elastyczna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Walisz w drzewo i kask rozlatuje się na pół. ;)

 

Patrz P.S

napisałem że kask jest stary i nie szkoda mi takiego "szrota".

Jak szaleje to jeżdżę w porządniejszym ;)

Do lansu przy niewielkich prędkościach używam tuningowanego z irokezem ;)

Edytowane przez YADT
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...