Skocz do zawartości

SUZUKI GSXF750 1998r


Rekomendowane odpowiedzi

  • 5 miesięcy temu...
Powiedzcie mi czy zdjecie owiewki

Odkręcasz :

-- lusterka . 4 śr.

-- pług ~ 10 śr.

-- światło pozycyjne 2 Sr . + wtyczka

-- odkręcasz wszystkie śruby na duzych owiewkach ~10 śr. + 2 wkręty

-- nad przednim błotnikiem(w głębi ,na górze) są dwa kołki plastikowe , trzeba wyjąć wew. element , potem wyjąć cały kołek

-- owiewki trzymają się jeszcze na gumowych " zatrzaskach" 2-3 szt na stronę .( owiewkę trzeba ciagnąć do siebie ) oraz na haczyku w pod rączkami kierownicy ,

-- odłączyć wtyczki migaczy

 

Gotowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK dzieki :). No to jeszcze zostaje blotnik. Jak to cholerstwo odkrecic. Wczoraj chyba z godzine sie meczylem i nic. Problem jest takiej natury ze sruby mocujace blotnik do tego kawalka blachy miedzy lagami kreca sie razem z nakretkami od wewnetrznej strony, a tam z kolei jest opona ktora nie daje odpowiedniego dostepu zeby zablokowac te nakretki. Tylko mi nie mowcie ze trzeba kolo zdejmowac. Kuzwa, bardziej tego nie mogli skomplikowac.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To gdzie Ty montujesz ten Scottoiler? Na przednią tarczę hamulcową? Żeby gładko hamował? :crossy:

 

Wracając do tematu - jak pytasz się ile pójdzie maszyna i czy da się zrobić tuning to znaczy że jeszcze nie dorosłeś do motocykli. Jak taki scigant z ciebie to czemu do razu nie kupiłeś starego GSXR750W lub 1100? Tanie sprzęty a V-max zaj....sty. I tylko na proste autostrady się nadają.A jak dasz radę opanować te sprzęty na krętych trasach to jesteś kozak. Osiągi silników 'lekko" przerastały możliwości układu jezdnego.... A jak bardzo chcesz zorbić sobie "kuku" to kup Suzuki TL 1000R, nie zauważysz nawet kiedy i jak wylądowałeś w rowie. :biggrin:

pozdro.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hehe, co racja to racja, scottoiler do blotnika to jak piesc do nosa :biggrin:, niezle z Was bystrzaki :crossy:. Blotnik chcialem zdjac zeby zamontowac do niego przedluzke. Ale zeby do zdjecia blotnika musiec demontowac kolo to jakas kpina. To chyba moje pierwsze i ostatnie suzuki. Ja pier%$&*%!$!!!

Wracając do tematu - jak pytasz się ile pójdzie maszyna i czy da się zrobić tuning to znaczy że jeszcze nie dorosłeś do motocykli. Jak taki scigant z ciebie to czemu do razu nie kupiłeś starego GSXR750W lub 1100? Tanie sprzęty a V-max zaj....sty. I tylko na proste autostrady się nadają.A jak dasz radę opanować te sprzęty na krętych trasach to jesteś kozak. Osiągi silników 'lekko" przerastały możliwości układu jezdnego.... A jak bardzo chcesz zorbić sobie "kuku" to kup Suzuki TL 1000R, nie zauważysz nawet kiedy i jak wylądowałeś w rowie. :crossy:

pozdro.

Qurim, odpowiadasz na zapytanie sprzed pol roku :biggrin:.

Why... So... Serious

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooops. Po kiego h*ja odswieżacie temat? :D :buttrock: pozdro.

 

PS. A ta przedłużka to do czego tam ma być? Kij w szprychy chcesz sobie wtykać podczas jazdy czy co?

;) Wdzisz...Suzuki to sprzęt dla kumatych ludzi a nie dla tych co tylko potrafią jeździć. ;)

Dlatego lubię Suzuki bo lubię pogrzebać tu i tam. ;)

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...