Skocz do zawartości

Jasna Góra 2008-pielgrzymka motocyklistów


rebel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, super pomysł :clap: Co do prędkości, z powodu profilu wyjazdu wyłącznie przepisowa ;) A dokąd się dojeżdża moturami, bo chyba nie do kaplicy? :wink: I rozumiem, że przejazd środkiem przez całą Aleję NMP :cool: PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

ja też się piszę, pewnie będzie nas przynajmniej trzech. podział na grupy pewnie wyjdzie spontanicznie, zresztą nie wiem czy jest sens, samochody sie na grupy nie dzielą, każdy jedzie tak jak mu pasuje, oczywiście nie sprawiając przy okazji problemów innym, i finał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też się piszę, pewnie będzie nas przynajmniej trzech. podział na grupy pewnie wyjdzie spontanicznie, zresztą nie wiem czy jest sens, samochody sie na grupy nie dzielą, każdy jedzie tak jak mu pasuje, oczywiście nie sprawiając przy okazji problemów innym, i finał

 

 

Własnie - każdy jedzie tak jak mu pasuje, jednym pasuje jechac w grupie a innym pasuje jechac w pojedynke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...) jednym pasuje jechac w grupie a innym pasuje jechac w pojedynke

nie zmienia to jednak faktu, że fajnie byłoby spotkać się w jednym miejscu i ruszyć razem, potem niech już sobie każdy sunie jak mu wygodnie - tak pewnie uformują się grupy według preferowanej przelotowej

 

No i pozostanie wybór miejsca startu - bo jak zjedzie się kilkadziesiąt motórów to stacja benzynowa może okazać się za ciasna ;)

;)

:smile:

:wink:

:crossy:

:smile:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

290 ;-)

oooo wygląda na to że Ufi erłana odkurzy w końcu :)
Pewnie jak w zeszłym roku ....................... do 220 km/h :)
Jeśli taka to z chęcią się dołączę z tym że ja olewam Górkę Przeprośną i paradę i w związku z tym preferowałbym spotkanie o 9:00, wyjazd ok. 9:20, jakaś kawka + tankowanie na MC w Piotrkowie Trybunalskim i przylot do Cz-wy ok. 11:30. Co Wy na to :icon_twisted: Jeśli będzie padało to ja pasuję.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oooo wygląda na to że Ufi erłana odkurzy w końcu :banghead:

No niestety :-(

Tak mi się napisało. Gdybym jechał...

Nie pojadę bo do końca miesiąca jeszcze o kulach będę chodził. Zdecydowałem się na zaległą operację kolana i mam przerwę :-(.

Erłan już w marcu pofruwał jak motylek. Teraz cichutko popiskuje w garażu ze zgryzoty ;-). Jego młodszy braciszek KTM'ik też...

Będę co najwyżej trzymał za Was kciuki i obejżę chętnie relację w TV :-/ Jak będziecie widzieć gdzieś kamery - dzidujcie. Niech inwalida też ma coś z życia ;-). Obiecjuę, że będę darł japę na całe gardło, jak Was w TV zobaczę ;-)

 

-UFI-

Edytowane przez UFI
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7:00 na Shellu za Jankami w niedzielę 20 kwietnia ??? Pytam rutynowo, bo wydaje mi się że to już ustaliliśmy, a wszyscy razem to co najwyżej ruszymy a później i tak rozdzielimy się na mniejsze grupy :biggrin:

Edytowane przez mzetz150

Ride to Live - Live to Ride

Romet PONY 301>Mz ETZ 150>Yamaha XJ 600N>Honda VFR 750F>Honda VTR 1000F

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Według ścigacz.pl i tematów na gronie. Warszawska grupa zbiera się w niedziele o 6.30 przy starym zniszczonym "Zajeździe nadarzyńskim" (przy trasie katowickiej -za Jankami)

 

http://mapa.szukacz.pl/?&nc=471197&ec=6240...go%20Walentego&

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...