Skocz do zawartości

Czy to jest legalne?


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Nadgorliwość gorsza od faszyzmu i Wy ( modowie ) nią grzeszycie, nie dotyczy to tylko ( niestety ) Jeszui lecz większości nowych moderatorów

A tak swoja droga to skad ci ludzie sie wzieli? Obecnosc na forum rok z hakiem a rozstawiaja wszystkich po katach jakbysmy dziecmi w przedszkolu byli. Wystepuje tu taka ciekawa zaleznosc, im modertor mlodszy,z krotszym stazem tym wieksza chec pokazania swiatu kto tu jest panem na wlosciach. Ta tendencja do ingerowania we wszystko prowadzi do jednego-niedlugo pozostanie nam szarakom tylko czytanie , natomiast swe tezy beda mogli wyglaszac "jedyni nieomylni".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Pamiętajcie, że korzystacie z forum, na którym obowiązuje REGULAMIN.

Korzystając z forum akceptujecie go czy on się Wam podoba czy nie.

 

Po drugie: Nie jest istotne, że większość z nas nie kupuje lewych papierów i innych takich rzeczy. Ważne, że znajdzie się kilku z pośród kilkuset którzy wykorzystają taką informację. Przepisy i regulaminy muszą brać pod uwagę wszystkich: złych, dobrych, mądrych, głupich..... itd. Po to właśnie są.

Masz ograniczenie prędkości do 70 km/h. Potrafisz jechać szybciej z zachowaniem bezpieczeństwa? Większość potrafi. Ale co zrobić z tymi co nie potrafią? Też im pozwolić jechać szybciej?

Co byś zrobił gdybyś miał broń palną? Ja zrobiłbym sobie strzelnicę na podwórku i czerpał z niej kupę radochy. Mam wyzywać od debili kogoś kto wymyślił pozwolenia na broń?

Destruction of the empty spaces is my one and only crime

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.... A mnie dziwi ingerencja w link, żeby - jak to ujęto, "nie podkusiło kogoś na licytację".

1. To forum pełni funkcję sprowadzania na dobrą drogę?

2. Jak nie forumowicz, to kto inny kupi papier (o ile nie usuną aukcji).

3. Mniemam, że KAŻDY forumowicz ma konto na allegro i zagląda tam raz na dwa dni.

 

Byłem ciekaw co to za aukcja, a po tej ingerencji uja widzę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: Pamiętajcie, że korzystacie z forum, na którym obowiązuje REGULAMIN.

Korzystając z forum akceptujecie go czy on się Wam podoba czy nie.

 

Po drugie: Nie jest istotne, że większość z nas nie kupuje lewych papierów i innych takich rzeczy. Ważne, że znajdzie się kilku z pośród kilkuset którzy wykorzystają taką informację. Przepisy i regulaminy muszą brać pod uwagę wszystkich: złych, dobrych, mądrych, głupich..... itd. Po to właśnie są.

Masz ograniczenie prędkości do 70 km/h. Potrafisz jechać szybciej z zachowaniem bezpieczeństwa? Większość potrafi. Ale co zrobić z tymi co nie potrafią? Też im pozwolić jechać szybciej?

Co byś zrobił gdybyś miał broń palną? Ja zrobiłbym sobie strzelnicę na podwórku i czerpał z niej kupę radochy. Mam wyzywać od debili kogoś kto wymyślił pozwolenia na broń?

Prawda jest taka, że osoba, która czegoś takiego szuka to i tak to znajdzie i tak... A takie tematy powinny być bo przynajmniej osoba która będzie kupować moto xx to będzie wiedziała, że warto 2 krotnie sprawdzić czy aby wszystko z nim ok...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak czytam wypowiedzi co poniektórych to naprawde widze ze mało kto potrafi zrozumieć o co tu walczymy . Czy jeśli użytkownik xxxxxxx wystawi link do filmu np na yotube film jak tata zabawia sie 10 letnią córką (link do ogólnodostępnego filmu) to należy go zostawić ??????? bo inaczej modowie zostaną okrzyknięci mocherami i zdrajcami wolnego słowa w internecie . A zwolennicy "teorii spiskowych" którzy krzyczą o jakiś dziwnych układach , inkwizycjach , świętościach itp powinno poszukać jakiegoś dobrego psychologa . a pisanie jak zbycho o OGóLE moderatorów tekstów typu "Nadgorliwość gorsza od faszyzmu i Wy ( modowie ) nią grzeszycie, nie dotyczy to tylko ( niestety ) Jeszui lecz większości nowych moderatorów " jest mówiąc oględnie ........dziwna i dająca wiele do myślenia o autorze który uważa ze jeśli jakiś człowiek/użytkownik forum jest na nim np rok to już sie na niczym nie zna i w ogóle nie powinien zabierać głosu w dyskusjach "starzyzny" bo ci starsi wszystko wiedzą lepiej . Chociaż czasami ten nowszy mógłby 10X bardziej się znać na tematach motocyklowych niż ten bardziej "zasiedziały" który ma wiele lat "stażu na forum " i ileś tam tys postów (chociaż mogą być o przysłowiowej d...ie maryni)

 

Może zrobimy dział pt kupie/sprzedam ramę z papierami + stacyjkę z kluczem + zamek siedzenia z zamkiem od baku - przecież jest wolność słowa . przecież mamy allegro gdzie podobne aukcje się trafiają i każdy może do nich dotrzeć . przecież są to (WG NIEKTóRYCH ) aukcje legalne więc czemu nie ????? możemy jeszcze w tym dziale dawać porady jak ominąć immobilizer jak zapalić moto bez kluczyków . przecież takie INFORMACJE sa całkowicie legalne

 

uups teraz ja się ciut uniosłem :cool: :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiler ( i inni "święci" ) - nie wszystko na tym świecie jest różowe i fajne...jednak chowanie głowy w piasek i uporczywe omijanie tematu absolutnie nie spowoduje żadnej zmiany na lepsze...

 

..popatrz sobie w ten sposób - może ktoś przeglądający to forum w swojej nieświadomości nosi się z zamiarem wykonania lekkiego "przeszczepu".... i może przeczyta tu o innych - mniej zabawnych - aspektach tej operacji...o których wcześniej nie pomyslał... i może w tym tygodniu zginie jeden motocykl mniej....

 

 

dalej chcesz unikać tematu ??

 

:buttrock:

 

:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... naprawde widze ze mało kto potrafi zrozumieć o co tu walczymy ....

 

Ja Ci wierzę kiler i próbuję zrozumieć, bo Ty mądry gość jesteś.

I nie ma co się dziwić, bo my głupia masa i nie wiemy w czym rzecz.

Dobrze, że jest grupa światłych osób, której chce się walczyć o nasze dobro, dobro motocyklistów.

 

I nikt nie powinien sie buntować, nikt nie powinien robić uszczypliwych uwag, bo przecież tu chodzi wyłącznie o nasze dobro.

Czy to tak trudno zrozumieć.

 

 

A jak się komuś nie podoba to won :icon_razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się komuś nie podoba to won icon_mrgreen.gif

 

Prowokator siakiś czy cóś?

Sam siebie chcesz wyeliminować z 4um? bo sobie nie przypominam aby ktoś inny proponował Ci odejście.

A może pradziad krzyczał na całe gardło "Liberum veto" ???

Podejrzliwość niektórych przypomina mi stare metody KGB

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak się komuś nie podoba to won icon_mrgreen.gif

 

Prowokator siakiś czy cóś?

Sam siebie chcesz wyeliminować z 4um? bo sobie nie przypominam aby ktoś inny proponował Ci odejście.

...

 

Piotrze, akurat do Ciebie nic nie mam.

Choć pozwalając Sobie na wycieczki osobiste do moich protoplastów nadwyrężasz Swój autorytet.

 

Wyrażam jedynie myśl, że do władzy trzeba dorosnąć

i trzeba umieć z niej korzystać.

 

A skoro ktoś nie dorósł i nie potrafi ...

To już takie ryzyko władzy i przywilej narodu, że się z niej śmieje...

 

Reakcja władzy jest adekwatna do jej poziomu...

 

I to by było na tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taką propozycję, aby wszystkie żale były kierowane do konkretnego moda, bo pisanie, że mod im młodszy i im krócej jest na forum tym bardziej chce się wyróżnić i pokazać, jest za ogólne.

Jesli macie jakieś zastrzeżenia do pracy moderatorów to napiszcie do kogo konkretnie, w koncu odpowiedzialność zbiorowa nie poowinna istnieć, a sam będąc urodzony w 1988 zaliczam się do tych modów, co prawda tylko w dziale Opolskim, ale zawsze. Pomyślcie, jak Was krew zalewa przy oglądaniu pseudo reportaży o motocyklistach, tak samo mnie zalewa, jak czytam, że mod im młodszy tym bardziej "chce się wykazać" w negatywnym tego słowa znaczeniu.

Usprawnienia i problemy na Forum To jest taki fajny dział na forum, w którym można opisać co kogo wnerwia.

 

Nie podoba Ci się zachowawnie moderatora? Opisz to, nikt tej funkcji nie dostał w koncu na zawsze, zasada jest prosta, przeginasz odpadasz.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, proszę nie uogólniać, tylko napisać konkretnie w jakiej sytuacji i kto, co robi źle. Mod nie Stalin, nie zagazuje(zbanuje), tylko weźmie pod uwagę, wyjaśni co miał na myśli, przeprosi jeśli popełni błąd, ale nie przeprosi jeśli druga strona odnosi sie do niego jak do woźnego. Najczęściej krzyczą ci, którzy nigdy nie napiszą do moda w konkretnej sprawie na PW/GG, tylko robią szopkę w tematach, a gdy brakuje argumenów zarzucają modom totalne bzdury, jak np. w przypadku mojego tematu o oponach zimowych do auta, w którym po odparciu głupich argumentów zadałem kilka rzeczowych pytań i do dziś nie uzyskałem na nie odpowiedzi, a jakieś wrzuty w kierunku mojej osoby owszem... Chyba nikt kto do mnie napisał nie ma do mnie pretensji, bo zawsze da się osiagnąć kompromis, a my jesteśmy przede wszystkim userami. I tego sie trzymajmy :] A teraz wracam na imprezę, Wasze zdrowie :banghead:

 

 

PS. Temat powinien znaleźć się w Skradzione/Podejrzane. :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyrzucam do oczyszczalni tematy o wiejskich naprawach części motocyklowych od których zależy WASZE życie.

Niektórym się to nie podoba ale mamy wreszcie demokrację i każdy ma prawo do własnego zdania tylko jeszcze niektórzy nie dorośli do odpowiedniego ich wykorzystywania.

 

Piotrze jeździłem do niedawna chyba bliskim ci motorem Hondą CX 500. Sam ja remontowałem sam po wiejsku naprawiałem części motocyklowe (mieszkam w Burakowie) i wiesz co przejechałem szmat kilometrów z ogromnym zadowoleniem, ze zrobiłem to sam, że prawie każdą śrubkę odkręciłem i przykręciłem. Na pewno popełniłem kupę błędów (które mogły wpływać na moje bezpieczeństwo jazdy, nie dorównuje ci pewno nawet w 20% w profesjonalizmie serwisowym paliła mi 7,5 L na sto i czarno dymiła) ale wiesz co...ja czerpię zadowolenie z takiego przeświadczenia, ze to co mruczy pode mną jest przeze mnie złożone i takie wiejskie naprawy mogą być dla mnie ważnymi wskazówkami i po to mi Najwyższy dał rozum ,żeby rzeczy głupie cedzić na bok ... nie odbieraj mi frajdy czytania o rzeczach które mnie interesują a dla ciebie są dyletanctwem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mnie nie do końca zrozumiałeś. W tym tekście chodziło mi głównie o spawanie ram np.R1 lub np. prostowanie wygiętych w banan rur teleskopów motocykla rozwijającego 300kmh.

Mam wielki szacunek do ludzi odbudowujących swoje motocykle we własnym zakresie i chętnie im pomagam jak chyba zauważyłeś. Trzeba rozróżnić remont, restaurowanie od naprawy wraka zbudowanego w nowej technologii. Rozróżnić próbę ratowania ukochanego motocykla od chamskiego podejścia wielu oszustów i kanciarzy jakich jest setki na naszym raczkującym rynku motocyklowym. Ludzi którzy bez najmniejszych skrupułów za kilka złotych zysku potrafią poxipolem i butaprenem naprawić motocykl tylko po to aby go sprzedać jako bezwypadkowy.

Pisząc o wiejskich naprawach nie miałem na myśli ludzi mieszkających z dala od dużych aglomeracji tylko tzw."wieśtuning" polegający na kręceniu bata z gówna lub jak kto woli stosowaniu nieodpowiednich materiałów.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...