Skocz do zawartości

Jaki ubezpieczyciel


Ekim
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Po za tym w PZU od 2008 roku jak podpiszesz umowę w zakresie AC to musisz zapłacić wszystkie raty (kiedyś sporo motocyklistów po zapłaceniu 1 - 2 rat nie płaciło i umowa automatycznie zostawała zerwana) teraz niestety nie ma tak dobrze.

Ja za OC na motocykl (26lat skończone) z NNW (tu nie pamiętam stawki ale chyba 15000PLN) płaciłem w PZU 112PLN (zniżka 50 lub 60%).

Samo OC coś około 60PLN , W-wa (tak więc chyba najwyższa stawka).

 

(Chociaż z doświadczenia powiem że stawka za OC zależy od ilości kolizji z winy motocyklisty w danym powiecie oraz od ilości motocykli ubezpieczonych w danej firmie w danym powiecie - czyli może być drożej niż w W-wie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po za tym w PZU od 2008 roku jak podpiszesz umowę w zakresie AC to musisz zapłacić wszystkie raty (...)

 

nie tylko w pzu, ale we wszystkich TU: zmieniły się przepisy (ustawa)

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to nie ma nidzie taniej niż w PZU, pomimo tej wzwyżki, mam jakąś karte co daje 20 % zniżki także nie jest tragicznie, ja napewno nie zmienie na nic innego.

 

oczywiście kolego masz na myśli tylko OC lub OC + NNW.... bo z AC w PZU jest już duuużo drożej... ja w łodzi za OC+NNW płacę z max. zniżkami ok. 85 pln - cena do przyjęcia... a AC tak jak mówiłem jak na dzień dzisiejszy tylko Allianz...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W Allianz ze zwyżką za wiek i zniżką bodajże 10%, mieszkając w Warszawie za OC zapłaciłem 270zł. Więc tragedii nie ma.

Ja ze zwyżką za wiek i bez zniżki w PZU zapłaciłem 194pln + 31 NNW. I dla mnie to tragedia bo dwa tygodnie później przyszły kwity do zapłaty OC na Jawę (której sprzedaż oczywiście zgłosiłem) 112pln + NNW. Ale w przyszłym roku będę miał już 20% (mam nadzieję) i nie będę miał zwyżki za wiek (mam nadzieję - bo zawsze mogą z 26 podnieść do 27...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście kolego masz na myśli tylko OC lub OC + NNW.... bo z AC w PZU jest już duuużo drożej... ja w łodzi za OC+NNW płacę z max. zniżkami ok. 85 pln - cena do przyjęcia... a AC tak jak mówiłem jak na dzień dzisiejszy tylko Allianz...

 

To chyba zalezy jednak o agenta, ja np dostaałem cały pakiet taniej w PZU niz gdzie kolwiek indziej.

Mówie o pakiecie OC+AC, taniej zapewne mam, bo taki sam pakiet biorę na auto+ubezpieczenie mieskania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam takie pytanie. Jak sprawa przedstawia się z ubezpieczeniem OC gdy nie ma się prawa jazdy A (mam B,C,E 26lat skończone ) Możliwe jest ubezpieczenie i czy też w PZU najlepiej ?

W PZU niema żadnego problemu, jak się nie ma wogule prawa jazdy to nawet zwyżki za prawko poniżej 2lat nie dają :biggrin:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w PZU za OC+NW płacę 111 zł. Z pakietem AC chcieli ponad 2100 zł, więc ich wyśmiałem. Co ciekawe za dwa razy droższy samochód płacę 1500 (cały pakiet z assistance), ale na motocykl to strasznie podnoszą stawki :banghead:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...