Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No to polatałem. Smerfy przejechały się za mną z kamerą. Żadnego dramatycznego wydarzenia nie było, ale jechali na tyle długo, że zebrało się punktów akurat na moje prawko (wliczając wcześniejszą kolekcję). Mandatu nie przyjąłem, bo wg. mnie kilka razy policzyli jedno wykroczenie w kilku kategoriach (np. wyprzedzanie na linii ciągłej - to przekroczenie dwukrotne linii ciągłej + złamanie zakazu wyprzedzania + stwarzanie zagrożenia na drodze jednocześnie??). Niemniej prawko zatrzymali. Zaproszenie do sądu na składanie wyjaśnień mam na koniec czerwca... Shit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety ja odpadam z wyprawy ;) nie wyrobie finansowo wyskoczyły nie spodziewany wydatki i dupa także życzę miłej, udanej i bezpiecznej podróży :flesje:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to polatałem. Smerfy przejechały się za mną z kamerą. Żadnego dramatycznego wydarzenia nie było, ale jechali na tyle długo, że zebrało się punktów akurat na moje prawko (wliczając wcześniejszą kolekcję). Mandatu nie przyjąłem, bo wg. mnie kilka razy policzyli jedno wykroczenie w kilku kategoriach (np. wyprzedzanie na linii ciągłej - to przekroczenie dwukrotne linii ciągłej + złamanie zakazu wyprzedzania + stwarzanie zagrożenia na drodze jednocześnie??). Niemniej prawko zatrzymali. Zaproszenie do sądu na składanie wyjaśnień mam na koniec czerwca... Shit.

 

OOO, to widzę sie narobiło. j*b..... pałkarze :) Ale może w sądzie uda sie coś wywalczyć chociaż ciężko będzie napewno. Szkoda :(

 

Niestety ja odpadam z wyprawy :( nie wyrobie finansowo wyskoczyły nie spodziewany wydatki i dupa także życzę miłej, udanej i bezpiecznej podróży :banghead:

 

Szkoda. Tobie także miłych wakacji i bezpiecznie przelatanych przede wszytkim.

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.enZo

2.MYCIOR

3.Kazan CBR900RR + może ktoś na R-One

4 Luker zet - CBR 600F 2005

5.Tytus

6.Mundek

7.Tazzman

8.wokibart

 

póki co mam naprawdę spory problem z gaźnikami, wyczyszczone i ustawiałem i nie gra mi do końca, albo skrewiłem przy regulacji(w co wątpię) albo przeoczyłem gdzieś przy rozbiórce jakiś nieszczelny kruciec lub mikro dziurke w membrance, nie wiem przy następnym weekandzie dosiąde znów, raczej to nie problem będzie, chyba, że membranki dziurawe to trza będzie honde gonić aby szybko części ściągała

 

co do kompana z Koszalina to na dniach powinienem wiedzieć czy jadę sam czy jednak +ktoś

 

pzdr

Edytowane przez kazan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może uzupełnię listę moto które znam

 

1.enZo - CBR 600 F4 2003

2.MYCIOR CBR 1000 RR 2004

3.Kazan CBR900RR + może ktoś na R-One

4 Luker zet - CBR 600F 2005

5.Tytus - CBR 1000 RR SC57B 2007

6.Mundek

7.Tazzman - GSX-R 1000 K7 2007

8.wokibart - FZ6S Fazer 2006

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest niezle 8 osob to w sam raz ,a jak bedzie wiecej to tez LUX.

Ja wczoraj wrocilem z Itali i co do samej nawi (Palm top) to kiepsko to zrobione.Mam uaktualnienie Destinator'a z przed jakiegos pół roku, ale i tak jest kiepskie. Mniejszych miejscowosci nie ma , a i ulicach w Rzymie zapomniano.Cos mi sie wydaje ze bez papierowej sie nie obejdzie. Ja uzywałem NAVI wbudowanej w autko i ta była LUX - jest wszystko łacznie z zaznaczonymi toaletam ;) Druga sprawa ,to jedzonko ;/ - nie wiem jak wytrymam tam kolejny tydzień z wami. Jak juz widze napis PIZZERIA , albo Ristorante to mnie ciągnie na wymioty. Zatanawiam sie czy nie popakowac w sakwy pełno KLOPSÓW i pozniej zrobic interes odsprzedajac kolegom za 20 euro od klopsa :evil:

 

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zatanawiam sie czy nie popakowac w sakwy pełno KLOPSÓW i pozniej zrobic interes odsprzedajac kolegom za 20 euro od klopsa :)

pzdr

 

 

co do klopsów to ja wezme swojki chleb, smalec i ogorki kiszone :)

ee znow mycior nie przesadzaj z wloskim zarciem..trza sie miejscowych pytac gdzie jest jakies ich miejscowe ristorante a nie jakies turystyczne..

wloski sie troche zna to jakos to bezie :)

 

najwyzej pizza sie nam bedzie snic po nocach.. cos o tym wiem po ostatniej imprze z tytusem (na pizze nie patrze do czasu wyjazdu)heh

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nom jest niezle 8 osob to w sam raz ,a jak bedzie wiecej to tez LUX.

Ja wczoraj wrocilem z Itali i co do samej nawi (Palm top) to kiepsko to zrobione.Mam uaktualnienie Destinator'a z przed jakiegos pół roku, ale i tak jest kiepskie. Mniejszych miejscowosci nie ma , a i ulicach w Rzymie zapomniano.Cos mi sie wydaje ze bez papierowej sie nie obejdzie. Ja uzywałem NAVI wbudowanej w autko i ta była LUX - jest wszystko łacznie z zaznaczonymi toaletam...

 

Spooko ja bede mial ze soba palma z najnowszymi mapami Igo (moim zdaniem najlepszy program do nawigacji) w tamtym roku bylem na f1 w Belgii i doprowadzil nas na sam tor bez najmniejszej pomylki...

bede mial tez zainstalowana najnowsza automape w razie czego wiec nie bedzie problemu :bigrazz: Destinator moim zdaniem najgorszy program do nawigacji (testowalem) a do tego jak nie najnowsze mapy to poracha :crossy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tamtym roku bylem na f1 w Belgii i doprowadzil nas na sam tor bez najmniejszej pomylki...

 

Belgia,Holandia,Niemcy,Francja i Anglia - to inna bajka - na Desitnatorze to pełen WYPAS, ale Włochy sa kicha.

Nie wiem jak na Igo ale Destinator nie daje rady na pewno.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, w razie problemow, na kazdej stacji benzynowje przeciez mozna kupic mape (nawet regionalna) za pare Erykow.

Ostatnio tez bylem we Wloszech, i navi nam tez glupialo, do tego stopnia ze sie zgubilismy bo chcielismy pojechac na skroty....... Moze juz teraz umowimy sie ze nieznane skroty sobie darujemy, chodzby nawet na rzecz stresu lub czasu ktory mozemy zmarnowac :icon_twisted:

 

To może uzupełnię listę moto które znam

 

1.enZo - CBR 600 F4 2003

2.MYCIOR CBR 1000 RR 2004

3.Kazan CBR900RR + może ktoś na R-One

4 Luker zet - CBR 600F 2005

5.Tytus - CBR 1000 RR SC57B 2007

6.Mundek

7.Tazzman - GSX-R 1000 K7 2007

8.wokibart - FZ6S Fazer 2006

Pozdro

 

enZo male sprostowanie :P FZ6 - 2005

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadam sie najlepiej było by grupa jechać i gdzieś razem sie zatrzymać na noc żeby dołączyć do reszty grupy z południa następnego dnia.

 

Dzięki za zainteresowanie stroną www.grossglocknerstrasse.eu

Cieszę się, że informacje stamtąd mogą Wam tą drogę jakoś przybliżyć.

Tak, Grossglockner Hochalpenstrasse to niesamowita droga dla każdego. W związku z tym, że mam jej początek za oknem to widzę jak od 1 Maja ruszyło tam już setki, jak nie tysiące motorów.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...