Skocz do zawartości

Podróż do północnych Włoch przez Austrię (alpy) 16.06.2008


enZo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

odnosnie spania w KRK to moze sie zwalimy do naszego best frienda Jeszua :biggrin: w tym temacie zaoferował nam wszystko czego potrzebujemy tylko trzeba mu knajpe przywiez bo nei ma w poblizu?

 

http://forum.motocyklistow.pl/index.php?showtopic=76828&st=

 

Ciekawe co on na to?

 

A noi druga sprawa moze kazdy wstawi jakis mały spis tego co zabiera , bo to nie wypad w bieszczady i pasowałoby sie ciut lepiej ogarnać :bigrazz: Własnie jestem na etapie kupna namiotu, bo to co miałem do tej pory to sie nadaje juz tylko na przemiał.

 

Zastanawiam sie nad 2 namiotami co wy na to, ktory kupić???

 

opcja 1

http://www.allegro.pl/item337422142_disney...dla_dzieci.html :buttrock:

 

opcja 2 - troszke droższa,ale na pewno wygodniejsza

 

http://www.allegro.pl/item334280569_hale_n...ot_magazyn.html :buttrock:

:D

 

pzdr

 

Ziom namiot z pierwszego linku - nie ma tygryska więc odpada :icon_razz: :icon_razz: :icon_mrgreen:

 

 

Z drugiego - nigdy nie lubiłem chodzić do cyrku :icon_mrgreen: :icon_mrgreen:

 

 

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu przeczytalem ten watek i jestem zainteresowany wyjazdem :flesje: W tym roku wlasnie zastanawialem sie nad Wlochami i Francja, ewentualnie Chorwacja :icon_mrgreen: Oczywiscie modena, maranello i ferrari to podstawa mojej wycieczki (jestem wieloletnim fanem Schumeigo i Ferrari :) ) wiec jak w du... strzelil wpasowaliscie sie ;) Planowalem przelom czarwca lipca ale ten termin tez odpowiada wiec jak plany sie nie zmiania do tego czasu to macie nastepna Honde w ekipie...

 

ps. jeszcze jedno mnie zastanawia, wyjazd bedzie trwal max 7 dni czy planujecie przedluzuc w razie czego? pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, kilka dni temu przeczytalem ten watek i jestem zainteresowany wyjazdem :crossy: W tym roku wlasnie zastanawialem sie nad Wlochami i Francja, ewentualnie Chorwacja ;) Oczywiscie modena, maranello i ferrari to podstawa mojej wycieczki (jestem wieloletnim fanem Schumeigo i Ferrari :evil: ) wiec jak w du... strzelil wpasowaliscie sie ;) Planowalem przelom czarwca lipca ale ten termin tez odpowiada wiec jak plany sie nie zmiania do tego czasu to macie nastepna Honde w ekipie...

 

ps. jeszcze jedno mnie zastanawia, wyjazd bedzie trwal max 7 dni czy planujecie przedluzuc w razie czego? pozdrawiam

 

 

widze, że jednak się skusiłeś aby się dopisać :)

 

więcwycieczka wychodzi póki co min. 7 dni bo 4 dni są wypisane na mapce +1 dzień ekstra pobytu na j.Garda +min. 2 dni na powrót na południe Polski, no i jeszcze ci co z północy kraju to muszą mieć dzień wcześniej na dojazd i na końcu dzień na powrót co daje już 9 :icon_mrgreen:

 

jeśłi o mnie chodzi to trzyma mnie tylko kasa, jak starczy to mogę się pokulać dłużej :flesje: , ale myślę, że wszelkie ustalenia co dalej zostaną podjęte już na miejscu

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widze, że jednak się skusiłeś aby się dopisać :clap:

 

więcwycieczka wychodzi póki co min. 7 dni bo 4 dni są wypisane na mapce +1 dzień ekstra pobytu na j.Garda +min. 2 dni na powrót na południe Polski, no i jeszcze ci co z północy kraju to muszą mieć dzień wcześniej na dojazd i na końcu dzień na powrót co daje już 9 :banghead:

 

jeśłi o mnie chodzi to trzyma mnie tylko kasa, jak starczy to mogę się pokulać dłużej :crossy: , ale myślę, że wszelkie ustalenia co dalej zostaną podjęte już na miejscu

 

pzdr

 

Dokładnie, jak będzie kasa to zostajemy jak najdłużej :icon_mrgreen:

 

każdy bierze i tak urlop po 2 tygodnie od 16 do 29 czerwca wiec pasuje być najpuźniej 28 w sobote żeby coś odpocząć w niedziele :bigrazz:

 

Ale myśle że wszystko wyjdzie na miejscu, ile zostajemy nad gardą, ile na plaży itd. i pewnie będzie to tylko zależeć od ilości monety w kieszeniach bo chęci to raczej nikomu nie powinno zabraknąć :)

 

Nie zapominajmy panowie że to oprócz moto przygody i wycieczki to mają też być wakacje więc trzeba coś dupsko opalić w promieniach włoskiego słońca :bigrazz:

 

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej

no to ja zeby nie szukac długo wpisuje cie na liste i zapodaje uaktualnioną

 

Podsumowując do tej pory:

 

100% - jesli nie bedzie końca świata

 

1.enZo

2.MYCIOR

3.Rez

4.Kazan + moze ktoś

5 Luker zet

6.Tytus

7.Mundek

8.Tazzman

 

 

Zastanawiają się lub jeszcze ogarniaja temat

 

1.MARTINEZ - mechanik zrobił go w H i nici z wyjadu

2.Anacho + kumpel

3.Cabaniero

4.squad

5.jacekj

6.CosmoSquiq

7.wojtas77

8.perkoz

9.marcincbr600 + kumpel

10.abu

11.skandynaf

 

Jesli komuś cos sie pozmieniało to dajcie na PW to uaktualnie liste.

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej,

tytus mi zapodal linka i pisze sie na to...

mozecie spokojnie mnie dopisac tylko jesli wyjazd planowany jest na 7 dni po wloszech, w tym alpy a ja chce 14 dnbi sie pobujac to chyba pozniej zdecyduje sie na prom do chorwacji .

1. prom w split (tam 2 dni)

2. dubrovnik (tam 2 dni)

3.plitivickie jeziora (1 dzien)

4.powrót (2 dni, w tym nocleg w maribor slowenia)

 

tak bym to widzial.. w Chorwacji bylem rok temu zjechalem wzdluz i wszerz, wiec... jakos to bedzie :icon_twisted:

noclegi tam sa w motelach po ok 15 euro

www.motoautostrada.pl zobacz co robią dla Ciebie inni motocykliści

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ufff, mały szlif na torze Lublin ale naszczęście nie komplikuje sprawy za bardzo :icon_rolleyes: Kierunek, lusterko i rysy na deklu więc spoko ,tylko teraz sobie myśle że chyba bardziej bedę uważał bo musze dojeździć do wypadu cały i bezpieczny :notworthy:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

to tak jak poczatkowo planowalismy spotykamy sie wszyscy razem 16go rano pod krystyna w krakowie czy jest jakis nowy plan?

a czy ktos wybiera sie moze z warszawy albo leci przez warszawe bo byloby fajne poleciec do krakowa 15go juz nie solo :)

 

ja jeszcze w planach zakupowych mam spiwor. w alpach moze byc zimno wiec taki typowo letni na +20st. chyba odpada.

 

bedziecie leciec w kombi skorzanych czy bierzecie cos jeszcze do jazdy?

 

pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

 

to tak jak poczatkowo planowalismy spotykamy sie wszyscy razem 16go rano pod krystyna w krakowie czy jest jakis nowy plan?

a czy ktos wybiera sie moze z warszawy albo leci przez warszawe bo byloby fajne poleciec do krakowa 15go juz nie solo ;)

 

ja jeszcze w planach zakupowych mam spiwor. w alpach moze byc zimno wiec taki typowo letni na +20st. chyba odpada.

 

bedziecie leciec w kombi skorzanych czy bierzecie cos jeszcze do jazdy?

 

pozdr.

 

 

no kto chętny na ten nocleg w krystynie to tam się spotkamy wieczorkiem (dobrze by było wstępnie to jakoś dogadać i wziąc pokój większy na pare osób, np. jak weźmiemy trójkę to za pokój wychodzi już 45zł na łeb) albo już gdzieś na trasie wcześniej a cała ekipa to się wstępnie umawialiśmy na rano na myślenice, ale to pewnie się szczegóły dogada na chwile przed wyjazdem

 

co do rynsztunku to ja jadę w texach, dodatkowo zabieram termobielizne bo nie wiadomo jak będzie w górnych partiach, największy problem mam z namiotem bo mam nowiutkiego (tzn. z zeszłego sezonu) campusa na 3 osoby tylko nie wiem czy nie jest ciut przyduży no i rórki mi nie wejdą w sakwy(brakuje 5cm) i nie wiem czy kupować kolejny namiot czy rurki przypiać na zew. sakw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam czy ktos bierze ze sobą plecaczek czy to czysto męska przygoda ????

hmmmm dalej sie zastanawiasz ,bo chyba kilkanascie postów wczeniej tez sie zatanawiales :icon_razz:

 

Ja nie biore i nic mi o tym nie wiadomo,ale ty mozewsz wziąć ktos nam musi śniadania robić :(

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...