Skocz do zawartości

7 czerwiec 2oo8 MYCIOR sie żeni ;-))


MYCIOR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze mnie dopadło i kobieta mnie uwiodła, noi ja tez chce po 8 latach chodenia na kawe i dlatego ze juz nie mozemy zyć bez siebie - no to klamka zapadła :( .

Dnia 7 czerwca 2oo8 godz 14:oo Don MYCIORrrro zostawia hulaszcze życie kawaleskie i wstępuje w związek małożeński i bedize prowadził teraz hulaszcze zycie małożeńskie (chyba :wink: )

W związku z tym mam do was prośbe, abyście pomogli mi zorganizowac oraszak weselny.

Poniewaz ja mieszkam w Dębicy a moja luba w Grabinach i Slub jest w Kosciele w Straszęcienie , a imprezka w Brzeźnicy (Malibu) - to potrzebuje obstawy :flesje: .

 

Jesli ktos byłby chetny to super.Trasa w sumie (Debica,Grabiny,Straszęcin,Brzeznica) to pewnie jakieś 30 km.Mysle ze jakby padało (chodz na pewnao nie bęzie bo pogoda EXTRA zamówiona) to i tak sie twrdziele znajdą :D .

 

Poniewaz motocykle to moja pasja - to chce zebyście mi toważyszyli i wiem ze moge na was liczyć.Potrzebuje takze kilka motorków do zablokowania dróg podczas jazdy orszaku,ale to sprawa drugorzędna.

 

Wpisujcie sie kto jest chetny, a tydzień przed pasuje sie spiknąc i obgadać szczegóły

 

 

Dzięki pozdrawiam

 

 

edit

zapodam malutka liste coby wiedziec m/w czego sie spodziewac :biggrin:

1.MarcinSF

2.JOAŚKA

3.Aśka

4.wojtas77

5.zielony71

6.krisSV

7.KLAUDIUSZ-zobaczymy?

8.krzychu-985 - jak bandit bedzie gotowy

9.mycha

10.squad - jak czas pozwoli?

11.wadir

12.jeszua

13.voti

14.enZo

15.PIOTR DUDEK - jak dozyje?

16.ciemka - jak EGZ nie bedzie?

17.ABG - blizej terminu cos sie okresli

18.bigos - jak bedzie w PL

19.DARGO

20.pAq

21.Piotrek RR - jak bedzie w PL

22.Karlo + ziomki z Radomia

23.kornol - jak dozyje,jak bediz ewolne,jak bedzie w PL ? :biggrin:

24.RAFAŁ - jak dozyje

25.przemek3578

26.Privat

27.kioRa

28.mati mot

29.castro

30.Jce Man

31.seb_81

32.calmicoko + ekipa

33.Magnat

34.Kropek1984

35.MARTINEZ - jak da rade

36.sam

37.didymos

38.Loloik

39.kkamil

40.Papilon

41.Bohun

42.Ufi

....

....

....

69.moi znajomki jakies 27 moto (jak narazie)

 

Siemanko koleznaki i koledzy

Ogolnie to chciałem napisac ze spotkanie pod szpitalem Dębickim na przystanku i kolo niego - tak o godiznie 12:30. Spotkanie pod szpitalem ,bo pod domem ciasno a musi być miejsca dla gosci.Okolo 13 Ja dojade do was dojade z ekipą prowadzącą.Wszyscy sie wbijają za ekipe prowadzącą ,ale przed samochód młodej pary. Najlepiej jakby z kilka moto zostało i zamkneło całą parade czyli pojechali za ostatnim samochodem który wyglada na weselny ;-)

Wszyscy jada za prowadzącym ,a tylko osoby wyznaczone stają i blokują krzyzóweczki.

1.Całą ekipą jedziemy do Młodej.

2.Tam nas pobłogosławią czy cuś i potem cała ekipa jedzie do kosciółka do straszęcina.

3. Pod kosciołem nie chałsowac za bardzo i za długo bo po naszym ślubie jest nastepny,ale pod lokalem hałasu do woli. Pod lokalem wszyscy jada za prowadzacymi robicie nawrotke, kto ma sakwy bierze odemnie podarunek :lol: i jedizecie na miejscówke o której napisze następnym razem.

4. ZADNE WYGŁUPY NIE SA POTRZEBNE (latanie na kole itp.) mozna spalic laczka ale z umiarem, zeby nie było niesmacznie dla gości - ze dawcy i szaleńcy

------

Co do trasy to daje mapke od WAWY/Radomia (przez Mielec) , Rzeszowa, KRK/Tarnow do Dębicy i stajecie na przystanku / mini zajezdni kolo szpitala dębickiego, gdzie zapewne bedzie stało kilkanascie moto. Miejscóka nie do przegapienia i przy głownej drodze - podaje mapke

 

http://img182.imageshack.us/my.php?image=m...omycioraqq5.jpg

 

 

Dzieki dzieki kazdemu kto sie zjawi - oczywiscie wszelkiej maści pierdopędy,osoby bez pełnej kat A lub A1, lub chcący poszaleć - uprasza sie o pozoastanie w domku.

 

pzdr

 

 

Jesli kogos pominołem to info na PW

 

Dzieki wielkie!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oo to już szczur a nie maleństwo? :P

a co ma piernik do wiatraka? Maleństwo będzie, to się rozumie samo przez się, bo rowerem przecież nie pojadę. w sumie bez szczura też byłoby ciężko, bo wiać może trochę bez kasku ;)

 

i koniec spamowania!! :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy i kolezanki

Hmmm zamieściełm to w subforum Podakrpacie a tu patrzecie jaki odzew z całeje polski :clap:

Cieszy mnie to niezmiernie ;-)

Wikt i opierunek sie znajdzie i miejscówka na namiotowanie tez.

Dzieki za tak liczny odzew.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...