Skocz do zawartości

remont silnika m72


kacha46
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

prosze o opinie czy za wymiane tuleji cylindrowych zaworow i gniazd zaworowych wymiana tlokow od mlucha(utwardzonych)1000zl to drogo????i gdzie w poznaniu najlepiej zrobic regeneracje walu korbowego(chodzi o emke)z gory dziekuje za opinie pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznan to tylko popularny "PAN MAREK".

Emke to:

wał 300zł

szlif 150zł

tłoki od poldasa lub malucha 100zł za komplet

zawory od paradowskich 250zł za komplet

dolicz frezowanie, docieranie albo wstawienie nowych gniazd to i tak Ci taniej wyjdzie.

 

Jak coś ślij do łodzi, u nas jest zakład , istnieją od 1948 nonstop i nigdy mnie nie zawiedli, codziennie z nimi współpracuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poznan to tylko popularny "PAN MAREK".

Emke to:

wał 300zł

szlif 150zł

tłoki od poldasa lub malucha 100zł za komplet

zawory od paradowskich 250zł za komplet

dolicz frezowanie, docieranie albo wstawienie nowych gniazd to i tak Ci taniej wyjdzie.

 

Jak coś ślij do łodzi, u nas jest zakład , istnieją od 1948 nonstop i nigdy mnie nie zawiedli, codziennie z nimi współpracuje.

 

 

Dokładnie gość w cenie 1000zł wytulejował by mi dwa cylindry dał dwa tłoki wraz z pierścieniami od malucha dodatkowo utwardzone+nowe zawory i planowanie głowic bez regeneracji wału.przy okazji to co polecacie tłoki ruskie czy fiatowskie?

 

Ajakieś namiary na PANA MARKA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie gość w cenie 1000zł wytulejował by mi dwa cylindry dał dwa tłoki wraz z pierścieniami od malucha dodatkowo utwardzone+nowe zawory i planowanie głowic bez regeneracji wału.przy okazji to co polecacie tłoki ruskie czy fiatowskie?

 

Ajakieś namiary na PANA MARKA?

To dokładnie chce cię ten gość ..hm...takie podobne w znaczeniu do "wykorzystać" xDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[Wiesz nie chodzi mi o 100 zł bo jak mam z tym jeżdzić w tę i z powrotem a tak gość robi to na miejscu i jak widziałem jego robote to chyba robi to dobrze"TAKĄ MAM NADZIEJE"

Tez sądzę ze robi to świetnie jeśli nadal uważasz że "robi to dobrze" ^^

Z tą tylko różnicą że ja myślę o naciągactwie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!! dochodzę do wniosku że tanio tego nie zrobie.

 

Jedno mnie zastanawia, co to sa "specjalnie utwardzone tloki malucha" ???

 

Adam M.

Szczeże ci powiem że nie wiem na czym polega to utwardzenie!ale zanim się na nie zdecyduje to gościa dopytam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!!! dochodzę do wniosku że tanio tego nie zrobie.

To chyba dobry kierunek żeby dojsć do wniosku że lepiej zrobić porządnie .

Szczeże ci powiem że nie wiem na czym polega to utwardzenie!ale zanim się na nie zdecyduje to gościa dopytam!

Obstawiałbym że albo zacznie coś opowiadać o gotowaniu albo chciał założyć używane . Opisz co powiedział , proszę .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To chyba dobry kierunek żeby dojsć do wniosku że lepiej zrobić porządnie .

 

Obstawiałbym że albo zacznie coś opowiadać o gotowaniu albo chciał założyć używane . Opisz co powiedział , proszę .

Będe się z nim widział w niedziele to dopytam i tobie odpisze!!A wogule to w sobote jadę na łudke po klamoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kacha46 jak zrobisz tanio to będziesz to robił jeszcze raz i ten już drugi raz przekroczy koszt zrobienia raz a pożonnie więc nie oszczędzaj. Co do takich napraw to Pan Marek Olechowski z Poznania, wpisz imię i nazwisko w gooogle, jest jedyna ufną osoba z tamtych rejonów którą znam. On będzie wiedział co zrobić, ceny ma duże ale naprawde jest to zrobione solidnie. 1000zł to troszke mało, bo zapomniałem o pożonnych łożyskach skf, simerach niemieckich itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...