Skocz do zawartości

rusek-malowanie i osprzet


ronon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tak sie zastanawiam.... jak macie pomalowane swoje rusy, tzn jaki kolor i jaki macie(jesli macie)osprzet dodatkowy

a zastanawiam sie bo moja ema jest zielona, ale jak wiadomo za duzo gadgetow :icon_mrgreen: na zielonego niema, natomiast "niemca"(feldgrau) mozna pieknie ubrac na wojskowo:)

 

wiem, zaraz sie odezwa glosy ze nieladnie rusa na niemca robic , ale ema pochodzi w lini prostej od BMW wiec skoro sa urale czy dniepry na WH pomalowane to ema tez moze beemke udawac a mam zamiar wlasnie moja eme przemalowac, wiec jesli macie jakies foty to poprosze:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczek Twoj cywil to chyba jest każdemu znany:) przynajmniej z allegro. Ja osobiście teraz też stoje przed takim problemem:) jaki kolor wybrać, nei słuchaj się innych, dla mnie najważniejsze jest to co TObie sie najbardziej podoba,tylko bez żadnych świecących:) coś w stylu wojo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sklaniam sie bardziej na WH .

"cywil" do blota nie za bardzo :eek:

sezon na zielonej emie spedzilem milutko, ale ani zadnych oznaczen ani dodatkowego osprzetu raczej nie ma ,

na zielona eme niemiecki sprzet jakos nie bardzo a ema zrobiona na WH pieknie wyglada, jesli macie jakies foty "wojenne" motocykli WH to prosze wstawiac albo na pw wysylac

 

a co do koloru to chodzi oto czy ktos ma tak pomalowane bo niewiem czy jest jakis gotowy kolor czy trzeba mieszac , bo nie majac receptury ciezko utrafic w odpowiedni odcien, napewno trzeba by zmieszac czarna,biala,i niebieska tylko jakie proporcje :icon_eek:

Edytowane przez ronon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mareczek Twoj cywil to chyba jest każdemu znany:) przynajmniej z allegro. Ja osobiście teraz też stoje przed takim problemem:) jaki kolor wybrać, nei słuchaj się innych, dla mnie najważniejsze jest to co TObie sie najbardziej podoba,tylko bez żadnych świecących:) coś w stylu wojo.

A Że wylądował na allegro, to przymus, ale dobrze że go nie sprzedałem, jest jaki jest, ale pewnie takiego drugiego w takim stanie bym już nie dostał.. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam "corny" i taki też będzie w przyszłości (bo będznie robiona blacharka niedługo), kosz do niego (okazjonalnie dopinany) też będzie czarny - plus biale szparunki;

Natomiast coraz bardziej skłaniam się do nabycia dodatkowo MT11 (jeśli kasa na to pozwoli) - tak do jazdy terenowej - i ten sprzęt miałby być pomalowany na "khaki", albo "panzergrau" - noooo ewentualnie "czarny mat". Jak narazie nie mam co nad tym myśleć, ale o ile się uda zanabyć coś takiego, to wtedy będę się martwił kolorem...........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tez wlasnie coraz czesciej sie zastanawiam nad czyms "do lasu"

cos ala dniepr ale z silnikiem uralca

a eme ladnie na WH i tylko okazjonalnie bo po tym sezonie troszke podupadla i szkoda mi jej,

a jak sobie wystrugam "cos"do lasu to wtedy to cos napewno bedzie zielone bo mam staly dostep do zielonej farby a i w lesie nie bedzie sie w oczy rzucac hehehe

ale teraz eme chce zrobic na sezon bo pare imprez militarnych w planach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie M72 w kolorach niemieckich o tyle mija sie z celem ze BMW R71 to jednak inny motocykl, co kazdemu kto troszke zna sie na BMW natychmiast rzuci sie w oczy. Chodzi mi tu zarowno o zbiornik jak o inna klase odlewow.

Wieszanie na tym dodatkowo kupy niepotrzebnego zelastwa ( osprzet ) tez wg mnie jest tylko slepym podazaniem za obecna moda i niczym wiecej :).

 

Adam M.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robienie M72 w kolorach niemieckich o tyle mija sie z celem ze BMW R71 to jednak inny motocykl, co kazdemu kto troszke zna sie na BMW natychmiast rzuci sie w oczy. Chodzi mi tu zarowno o zbiornik jak o inna klase odlewow.

Wieszanie na tym dodatkowo kupy niepotrzebnego zelastwa ( osprzet ) tez wg mnie jest tylko slepym podazaniem za obecna moda i niczym wiecej :(.

 

Adam M.

 

 

po czesci sie zgadzam znajomy sklada 71 juz dwa lata na oryginalnych szesciach wiec wiem jaka jest roznica lacznie z waga ramy- jedyne 7kg.

ale skoro w muzeum nawet stoi ema zrobiona na bmke to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gacku- a moja jaka byla jak nie piaskowa ?:icon_twisted: i ci powiem ze cholernie tesknie za tym kolorem.

BMW R71 to jednak inny motocykl

a ja w czoraj konczac opracowanie na podstawie katalogow bmki i emki moge smialo napisac, ze tych roznic jest cholernie duzo.

 

Goska

Dzika, tak jak natura chciała

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gosia twoja z tego co pamiętam była troszke jaśniejsza od RAL-a 1012:)

Gacek zobacz ile jest zielonych:) dla mnie za bardzo oklepana, albo feldgrau, już farbe zakupiłem i niedługo będzie malowanko, tylko niech troszke temperatura się podniesie, co do osprzętu robi golasa, bo taka kacha mi się najbardziej podoba, taka jakby najbardziej naturalna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...