Skocz do zawartości

Przewodu hamulcowe-gdzie kupić


Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Odkopuję temat.

 

Mam taki plan co by wymienić przewody z gumowych węży ogrodowych na stalowe.

 

W opcjach do mojego motocykla znalazłem dwie wersje przewodów Hel:

 

S: Układ standardowy (standard), taki jak fabrycznie zastosowany w danym modelu

- i z tego co wyczytałem są to 3 przewody jak w oryginale, prawdopodobnie: od pompy - trójnik - i na dwa zaciski

 

F: Układ z przewodami pełnej długości. Dwa przewody biegnące bezpośrednio od pompy do poszczególnych zacisków

 

 

Zastanawiam się nad wersją "F" czyli dwa przewody od pompy bezpośrednio do zacisków z pominięciem tego trójnika.

Stąd moje pytanie czy mogę tak sobie pominąć ten cholerny trójnik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam

 

moje pytanie dotyczy przewodów hamulcowych, nie wiem czy zamawiac w firmie PTM http://www.ptm.pl/

czy kupic przewody hella http://www.przewodywoplocie.pl/oferta/

miał ktos z was przewody Hell albo PTM? ak sie spisuja? jak jakość wykonania?

 

Zwróć uwagę, żeby kupić przewody zaciskane a nie skręcane...

www.przewodywopolcie.pl oferuje przewody skręcane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze opcja hurtowni sprzetów hydraulicznych - byłem ostatnio we wrocku, firma tubes.pl, mieli przewód w oplocie za 50zł/m plus końcówki jakie sobie zyczysz (łącznie z kolorem) od chyba 30zł za końcówkę, i zaciskają na miejscu, albo za parę dni. Nie jest to może HEL, ale jest to przewód w oplocie stalowym. A pewnie sam przewód jest z tej samej chińskiej fabryki.....

Dezinformacja i fake newsy opierają się na tendencyjności w naszym myśleniu. Nie lubimy otrzymywać informacji, które są sprzeczne z tym, jak postrzegamy świat. Wolimy wiadomości, które potwierdzają nasze przekonania. Problem w tym, że wobec takich przekazów jesteśmy mniej krytyczni, więc jeśli dezinformacja będzie zgodna z tym, w co i tak już wierzymy, łatwiej będzie się nam na nią nabrać. Pamiętajmy, dezinformacja ma na celu radykalizację naszego światopoglądu, a nie jego zmianę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firma Hel oferuje przewody zaciskane, wiem bo mam juz drugi komplet od nich (do CB750 i teraz do Z1000 i wlasnie sie zastanawiam czy do Zeta nie zamowic jeszcze tylnego). Przewody sa wykonane pierwsza klasa, wyglad bajka a kasa nieduza, mialem oferte ze za komplet dwoch przewodow na przod place 299 zl a do tego tylny za 91 zl (standardowo 179zl), niestety nie mialem wtedy kasy ;(.

 

Dobrym patentem przy przewodach Hel jest to ze jak nam przewod niezbyt pasuje, konkretnie koncowka przeszkadza w swobodnym przeprowadzeniu przewodu to mozemy temu zaradzic lapiac koncowke w miejscu jej zacisniecia (np. kombinerkami przez szmatke) na przewodzie, w oczko przewodu wkladamy srubokret i przekrecamy tak jak nam pasuje.

 

I to chyba jedyna rzecz kiedy mozemy powiedziec o tych przewodach ze sa skrecane :).

Edytowane przez Cerberus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...