Skocz do zawartości

GSX-R 600 99', Pompka i dławienie


Przecier
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Czy ktos wie ile powinna chodzic pompka paliwa ?? Wydaje mi sie ze u mnie chodzi za dlugo bo ok 15 sekund.

Drugie moje pytanie dotyczy dławienia sie moto, jak odpale moto na ssaniu odpali na 1 dotyk chodzi minutke i potrafi zgasnac :/, jak juz sie troszke zagrzeje wylacze ssanie i niby chodzi juz rowno, ostro podkrece manetke to przygasa, dlawi sie potem strzela z rury (zdaza sie to przy jezdzie na nizszych obrotach przy gwaltownym przyspieszaniu, na wyzzszych juz raczej nie). Domyslam sie ze powinienem sprawdzic filtr powietrza (juz to zrobilem jest czysciutki) wyczyscic i wyregulowac gazniki ? Dodam tez ze swiece założylem nowki NGK mimo iz stare wygladay prawidlowo.

z gory wielkie dzieki za info. Pozrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi sie ze pompa palwa nie ma tu nic do rzeczy ona pompuje paliwo do odp.cisnienia ktore to ustalaja zaworki iglicowe w gaznikach powinienes raczej kombinowac przy gaznikach ewentualnie sprawdzic czy dziala czujnik polozenia przepustnicy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

No więc wziąłem się do pracy i wyczyściłem gaźniki, kumpel pożyczył mi wakuometry, zsynchronizowaliśmy je, założyłem nowe świece ale praktycznie nic się nie zmieniło :/ nadal ma problem przy przekraczani ok 5 tys obr, może źle skład mieszanki jest ustawiony w sumie miałem problem ze znalezieniem odpowiedniej wartości w serwisowce :buttrock: za każde info z gory dzieki :buttrock:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...