Skocz do zawartości

Doktor MENTOS i "szkolenie w jeździe na tylnym kole..."


ABG
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Większosc z Was niestety nie wie o czym mowi,nie znacie sprawy ktora sie ciągnie od kilku lat niestety.Jak wspomniał jakis kolega''filmik jest wyrwany z kontekstu''

 

Jakby ten gość zjadł Wam tyle zdrowia,spokoju ducha i nerwów jak wielu ludziom zresztą,to byscie go skrócili o głowe nie patrząc na nic ani na nikogo.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Większosc z Was niestety nie wie o czym mowi,nie znacie sprawy ktora sie ciągnie od kilku lat niestety.Jak wspomniał jakis kolega''filmik jest wyrwany z kontekstu''

 

Jakby ten gość zjadł Wam tyle zdrowia,spokoju ducha i nerwów jak wielu ludziom zresztą,to byscie go skrócili o głowe nie patrząc na nic ani na nikogo.....

 

 

dlatego rozwin cala ta historie. Z checia poznam sprawe od korzeni. Ale niech nikt juz nie pisze w stylu "a wy nie wiecie, a wy bzdury gadacie itd " tylko konkretnie wyjasni o co w tym wszystkim chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nie ma co sie bawic w brukowce i ploty rozpisywać. Coyot...jeżeli jest tym coyotem o którym myśle zna doskonale sytuacje na pewno lepiej odemnie więc ja zamykam dziób. Jeżeli bedzie chciał sie podzielic z nami tą historią to to zrobi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Co do aukcji i zapędów na sprzęt Mentosa to muszę Was rozczarować. Przytaczam Kodeks Cywilny

"Art. 56. Czynność prawna wywołuje nie tylko skutki w niej wyrażone, lecz również te, które wynikają z ustawy, z zasad współżycia społecznego i z ustalonych zwyczajów."

Kontekst aukcji jednoznacznie wskazuje co jest przedmiotem licytacji.

Koniec kropka.

 

Ps. Kiedy zobaczyłem maszynę Mentosa kilka miesięcy temu strasznie mnie to rozbawiło - połączenie nowoczesnego przecinaka z nyska :):):)

Jednak cała ta długa historia z obelgami i naśmiewaniem się z Mentosa to już przesada.

Niestety wielu ludzi lubi dowartościować się krytyką innych na fali konformizmu.

Pps. Jeżeli chodzi o wydarzenia z Bemowa... Uwielbiam takie zachowanie burakowych dresów. Twardziele :)

Pierwsza rozprawa w sądzie karnym błyskawicznie nauczyłaby ich kultury

(moim zdaniem gdyby Mentos zawiadomił prokuraturę postawiono by zarzuty m.in. usiłowanie pobicia, groźba popełnienia przestępstwa i jeszcze kilka innych)

Edytowane przez zyleta
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że święta. Nie ma moderatora aby usunął ten wątek?

Albo niech zostanie wyjaśnione o co poszło, a dopiero potem wypisywać kto jest po czyjej stronie?

 

Też mógłbym powiedzieć, że ten cały raptopwny i jego kumple to dresy i buraki ale tego nie zrobię - dlaczego?, bo nie znam sytuacji. Nie wiem jak było, o co poszło, może ktoś kogoś wkurzył (może nie pierwszy raz) i w końcu pała pękła?, nie zaprzeczam, że mnie nigdy nie mogłoby tak ponieść.

 

Mentosa nie znam, w życiu nie widziałem, nyska trochę mnie rozśmiesza, nawet myślałem, że to po prostu żart, ale skoro twierdzicie, że jeździ na zloty itd. to coś jest na rzeczy, a że to nyska i jakiś pomysł to co z tego? ma być transit za 150 000 zł wzięty na kredyt czy jak?, a pomysł jaki ma być? tak patrząc na życie to wszystko zostało już wymyślone.

 

PS. Kopernika chciano spalić na stosie za głoszenie "herezji" o słońcu i ziemi...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamietam jeszcze Minetosa z przed 5 lat, kiedy ujeżdzał demoludy a nastepnie pierwsza japonię cała obspawaną prętami zbrojeniowymi.

 

A czy kojarzycie próbe (oczywiscie tylko w sferze jego marzeń) bicia rekordu (ale wuj wie jakiego)? Chciał Minetos skakać ze spadochronem i motocyklem pomiedzy nogami z samototu.....

 

W tym roku widziałem go na rozpoczęciu sezonu na bemowie (czy czymś podobnym), ochrona i policja go zwineli za ta Nyse i ten szrot na pace. Był też na zlocie FG Panther w Komarówce Podlaskiej, chyba z 15 osób pośmigało na kole na jasnokakaowym gikserze.

 

Koleś w ogóle zakręcony, zyje w swoim świecie. Troche dziwny, obciachowiec, ma marzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak sobie czytam i gdyby nie tmi to już chyba bym zwątpił w wasze panowie zdrowie psychiczne....

na ch... się wpieprzacie w nie swoje sprawy? waldi, po co ci ta wiedza? chcesz wiedzieć koniecznie, to zapytaj chłopaków z wheelieholixów albo raptownego osobiście. spotkasz ich często na pasie w wielbarku to ich miejscówa albo w dakarze w olsztynie. albo popytaj może na www.wheelieholix.pl

film jest wyrwany z kontekstu. konflikt między mentosem a raptownym ma trochę głębsze korzenie niż incydent na bemowie.

tra, nie oceniaj ludzi których nie znasz, tym bardziej nie nazywaj nikogo burakiem czy dresem, skoro nie zamieniłeś z nim jednego słowa. pomijam już że obrażasz ludzi których dobrze znam i uwierz mi - bardzo się mylisz.

co do mentosa nie będę się wypowiadał. już kiedyś rozmawialiśmy na jego temat i wszyscy którzy go znają, mają o nim podobne zdanie. dla mnie jeśli chce sobie jeździć tą obciachową nyską - niech jeździ. szerokiej drogi.

Edytowane przez Barnaby
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uehehe, nie oceniajcie ludzi których nie znacie, znalazło się 10 obrońców Raptownego,ale sprawy nikt nie chce wyjaśnić. Natomiast jak jechać po Mentosie to wszyscy, a ciekawe ilu z nim rozmawiało, że tak go znacie ;)

 

Pikna polska rzeczywistość.

 

PS i nie piszę tego żeby zająć stronę w tym "odwiecznym" konflikcie tylko żeby pokazać hipokryzję części z was. Ja też mogę powiedzieć ze pan X jest ch*jem bo większość tak twierdzi, a pan Y jest cacy bo go poznałem i mi imponuje. Fakty, podajcie fakty to będziemy oceniać a nie takie pierniczenie o szopenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Tobą Marcin SF.

 

Do obrońców Raptownego: Skoro z niego taki super, hiper, ekstra, cool, w cyc chłopak, to dlaczego osobiście w kulturalny sposób nie załatwi tego sam na sam z Mentosem?

 

Mnie osobiście najbardziej wku...ia jak kilku typów napadają na jednego. To typowo dresiarskie.

Dla mnie pan R zachował się na tym filmiku jak burak. I obojętnie o co wcześniej poszło, ale nie jedzie się w kilku na jednego, no chyba że z niego taaaki kozak (mocny w gębie)

 

Co do Mentosa to niektórym żal dupę ściska, jego pomysłów i sposobu zarabiania.

 

 

Ps. Jakoś nikt nie chce rozwikłać tajemniczego konfliktu który ma tak głębokie korzenie jak rów marsjański.

Czyżby brak konkretów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...