Skocz do zawartości

Jeszcze raz klasa 600


Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam właśnie w jednym garażu F4 Sport z 2001 roku i F4 "zwykłą" z 2003 roku.

 

Nie ma żadnej różnicy ani w prowadzeniu ani w oddawaniu mocy. Jak kończę jechać jednym i wsiadam na drugi to tak jakbym jechał dalej tym samym :banghead:

 

F4 Sport ma inne troszkę zawieszenie z tyłu, dupa jest niżej niż w zwykłej F4 ale przy takim samym ustawieniu nie czuć żadnej różnicy w prowadzeniu.

 

Te motocykle praktycznie różnią się tylko siodłem i malowaniem. Inne różnice jak dla mnie są nie wyczuwalne.

 

Za to ładnie się prezentują na podjeździe :D http://picasaweb.google.pl/enzosebus/Suki

Pozdro

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kosa, to właśnie Ty niepotrzebnie piszesz. F4 i F4i to praktycznie te same motocykle (różnice to m.in. wtrysk paliwa i zegary) i zwykły użytkownik też praktycznie nie odczuje różnicy. W F4i Sport dopiero lekko zmodyfikowano kilka rzeczy (tylne zawieszenie, zadupek, skrzynia biegów i główka ramy).

Nie bede sie sprzeczal, bo was tu jest trzech juz, ale jesli ktos uzywa motocykla do preclowych patroli po miescie to nie zauwazy roznicy. Wtrysk paliwa robi spora roznice, uwierz.

 

Ja mam właśnie w jednym garażu F4 Sport z 2001 roku i F4 "zwykłą" z 2003 roku.

 

Nie ma żadnej różnicy ani w prowadzeniu ani w oddawaniu mocy. Jak kończę jechać jednym i wsiadam na drugi to tak jakbym jechał dalej tym samym :bigrazz:

 

F4 Sport ma inne troszkę zawieszenie z tyłu, dupa jest niżej niż w zwykłej F4 ale przy takim samym ustawieniu nie czuć żadnej różnicy w prowadzeniu.

 

Te motocykle praktycznie różnią się tylko siodłem i malowaniem. Inne różnice jak dla mnie są nie wyczuwalne.

 

Za to ładnie się prezentują na podjeździe :D http://picasaweb.google.pl/enzosebus/Suki

Pozdro

No to troche smieszny jestes, bo mowisz, ze masz te dwa motocykle, a nawet nie znasz oznaczen i nie za bardzo chyba wiesz o czym mowa. Mianowicie ja mowilem, ze zupelnie dwa rozne motocykle to CBR F4, produkowana w 1999 i 2000, oraz CBR F4i/F4i Sport, ktore produkowane byly od 2001. Jak sam napisales, masz "ZWYKLA" CBR z 2003. Informuje Cie, ze nie jest to zwykla CBR, o ktorej ja pisalem (99-00), a CBR F4i. Misiu Kolorowy.

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że Ty pisałeś o modelu F4i z 99-00. gaźnikowym.

 

O Porównaniu F4i z F4i Sport pisał Wendy więc dlatego tez o tym wspomniałem. Chciałem powiedzieć o różnicach F4i Z F4iSport wtryskowych tych od 2001 roku.

 

Nie jestem za długo na forum, ale widzę że straszna tu nie tolerancja. Nawet jak się ktoś pomyli albo ma inne zdanie to od razu jest zjechany. Trochę szacunku Panowie!! Kazdy sie może mylić i mieć odmienne zdanie na dany temat ale to nie powód żeby się wyzywać :D :bigrazz:

 

Jak by się tu zalogowała np. Jaworska i miała nick np. "MONIA" i była "świerzakiem" to też byście jej napisali że "używa moto do preclowej jazdy"?

 

Moim zdaniem forum jest do wyrażania poglądów, opinii spostrzeżeń a nie do przypuszczania kto kim jest, jak jeździ i co lubi i wyzywania go za to. Przecież jest anonimowe i dlaczego ktoś ma mnie posądzać o to czy tamto skoro to tylko domysły??

 

 

Ale to przecież takie POLSKIE .

 

Masakra.

 

Pozdro

Edytowane przez enZo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bede sie sprzeczal, bo was tu jest trzech juz, ale jesli ktos uzywa motocykla do preclowych patroli po miescie to nie zauwazy roznicy. Wtrysk paliwa robi spora roznice, uwierz.

 

A Ty do czego używasz swojego motocykla??? He???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co ogladam na zdjeciach (:D), ale nie trzeba robic na kazdym szpeju po 50 tys. km, zeby miec ogolne pojecie o roznicy miedzy poszczegolnymi modelami, kiedy te roznice mozna zauwazyc i jakie maja one znaczenie podczas jazdy. Wystarczy poczytac opinie ludzi (nie dwoch, nie trzech, ani nie czterech), ktorzy maja te motocykle opanowane 411 razy lepiej, a nie tych, ktorzy uwazaja, ze GS bedzie za mocny na pierwszy motocykl.

 

No ale i tak prawa w gore!

Edytowane przez Kosa
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poki co ogladam na zdjeciach (...)

 

No ale i tak prawa w gore!

 

 

 

Widzisz enZo, tak się załatwia takie dyskusje. :D

 

 

Powodzenia w spełnieniu marzeń Kosa, acha, jak zaczniesz trochę latać to zauważysz, że jednak lewa w górze jest lepszym pomysłem.

 

Także lewa w górze :D

Edytowane przez ABG
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema Wszystkim ;)

 

Ja teraz w nadchodzącym roku przymierzam, się do zdania prawka A+B,

Auto, miałbym od starego, tylko chciałbym po zdaniu jakieś moto nabyć :flesje: ogólnie mnie motory kręcą, jeszcze nie wiem co dokładnie, ale raczej sporty typu ścigacz :icon_mrgreen: :)

I tu mam takie pytanie do Was, mając fundusze chciałbym nabyć CBR 600 F4, ZX-6R, R6, ew. przy niezbyt sporych funduszach to ZXR-750.

 

Zaraz napiszecie, pewnie że to za mocne, i w ogóle itp :buttrock: , ale dużo czytam o motorach po necie, kupując takie moto, zacząłbym się wprawiać do nich, narazie to dośw. mam w jeździe na "pierdzikółkach" typu skutery i motorowery, nie jestem wariatem, wiem gdzie można odkręcić, a gdzie nie...

Po prostu chce kupić dobrą 600 żeby mi posłużyła kilka sezonów i tu mam pytanie czy za 8-10 kawałków kupiłbym dobrego ściga, typu R6, ZX, czy CBR, chciałbym żeby to był rocznik >2000

Napiszcie co o tym sądzicie...

 

PS. czy mając 174 cm wzrostu, taki "ścig" nie będzie za wysoki, z tego co wiem akurat R6 czy ZX-6R mają dość wysoko umieszczone siedzenie.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

faktycznie, temat dojrzał do zamknięcia: wygląda na to, że jeśli ktoś miał coś sensownego do powiedzenia - to już napisał. albo ma dość powtarzania, jak opinii dlaczego sportowa 600 nie nadaje się do nauki jazdy

 

niniejszym zgadzam się z Enzo i temat zamykam

jsz

„Warunkiem istnienia dyktatury jest ciemnota tłumu, dlatego dyktatorzy bardzo o nią dbają, zawsze ją kultywują.”
[R. Kapuściński]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...