Skocz do zawartości

Ciekawe ogłoszenia z sieci


buba6
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No zdechne, fant pierwsza liga:-)

http://moto.allegro.pl/item467406669_clyno_1915.html

 

 

 

 

Po raz kolejny na allegro. Czasem mam wrażenie, że jest już tam umieszczony jako stały element.

Chyba ciężko znaleźć kupca, który spełni oczekiwania finansowe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za moich szkolnych czasów nie było dyslektyków, albo ktoś się nauczył ortografii, albo był po prostu matołem :wink:

 

To się nazywa dysgrafia i ja ją mam

Nigdy się nie nauczę pisać poprawnie

Natomiast nie mam dyslekcji i z przedmiotów ścisłych jestem chyba dobry

fizyka , matematyka itp.

BUZIA

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka jazda!!!hahahaha, kiedys widziałem w "militaria" nr.6(21) z 2007 jak takie zapakowane motocykle leza na dnie morza czerwonego:-)zapraszam do lektóry

 

 

Mam artykuł w gazecie o setkach Harleyów (Electra) stojących bezużytecznie w Nigerii. Były to policyjne maszyny ale czesci z nich zostało rozbite w wypadkach, niektóre sie popsuły a czesci brano z nowych maszyn na magazynie więc wiele z nich jest nieużywanych. Angol chciał to kupić, podobno kilkaset funtów za całość więc zapłacił szefowi komisariatu, a jak załatwił juz kontener to szef powiedział ze kolejne 20 tys musi wtopić "za dobre chęci". Buhahaha. Nigeria, centrum światowej korupcji i oszustw. A widok piękny był na fotkach, takie sprzęty porzucone i zakonserwowane pustynnym piaskiem. :clap:

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...