Skocz do zawartości

Najszybsze seryjne motocykle świata


Rekomendowane odpowiedzi

Z tego co wiem to 188 kucyków z opony na asfalt a nie jak obiecują w nowej hajce 190 na wale korbowym .

A ile będzie na oponie?

Mnie osobiście to nie imponuje bo już spotkałem kilka egzemplarzy po 30tkm kończące swój krótki i burzliwy żywot a z wrodzonej grzeczności nie będę wymieniał marek tych motocykli że nie wspomnę o modelach.

 

 

O to i tak duzo, Motorrad juz dwa razy testowal Aguste i dwa razy korbowod poszedl przez blok, he, he na budziku ne bylo wiecej niz 12 500 km, za drogim razem bodajze 7 500 km. :icon_mrgreen:

 

:icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie testy powinny nas tylko cieszyć, o ile dobrze pamiętam to kilka lat temu w rękach kierowców tego "polskiego" miesięcznika padło kilka modeli BMW i opisywali to bez żenady.

Napisałem polskiego bo mam pierwszy numer tej gazety wydany we Wrocławiu a on teraz polski.

I jeszcze na temat MV Agusta : po ukazaniu się pierwszych egzemplarzy motocykli tej firmy oczywiście po reaktywacji w gwarancji było zastrzeżenie że w momencie wjazdu na tor wyścigowy właściciel traci gwarancję.

Człowiek mądrzeje z wiekiem i zwykle jest to wieko od trumny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O to i tak duzo, Motorrad juz dwa razy testowal Aguste i dwa razy korbowod poszedl przez blok, he, he na budziku ne bylo wiecej niz 12 500 km, za drogim razem bodajze 7 500 km. :icon_mrgreen:

 

:icon_arrow:

 

A jest droższa od BMW...

 

Takie testy powinny nas tylko cieszyć, o ile dobrze pamiętam to kilka lat temu w rękach kierowców tego "polskiego" miesięcznika padło kilka modeli BMW i opisywali to bez żenady.

Napisałem polskiego bo mam pierwszy numer tej gazety wydany we Wrocławiu a on teraz polski.

I jeszcze na temat MV Agusta : po ukazaniu się pierwszych egzemplarzy motocykli tej firmy oczywiście po reaktywacji w gwarancji było zastrzeżenie że w momencie wjazdu na tor wyścigowy właściciel traci gwarancję.

 

To za takie wręcz koszmarnie wielkie motocyklowe pieniądze wylgarnie odbiorą Ci gwarancję :icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie testy powinny nas tylko cieszyć, o ile dobrze pamiętam to kilka lat temu w rękach kierowców tego "polskiego" miesięcznika padło kilka modeli BMW i opisywali to bez żenady.

Napisałem polskiego bo mam pierwszy numer tej gazety wydany we Wrocławiu a on teraz polski.

I jeszcze na temat MV Agusta : po ukazaniu się pierwszych egzemplarzy motocykli tej firmy oczywiście po reaktywacji w gwarancji było zastrzeżenie że w momencie wjazdu na tor wyścigowy właściciel traci gwarancję.

 

No pierwszy numer Motorrad byl wydany w Breslau :icon_mrgreen: , tez go mam byl przedrukowany na 100 letnia rocznice urodzin pisma.

 

A jest droższa od BMW...

 

A co to ma do rzeczy ? Zwroc uwage ile bedzie kosztowac nowe HP2 S ( jak tylko zrobi sie cieplo ide na test :icon_arrow: ) ponad 20 000,- € a z niektorymi bajerami ponad 22 000,- €

 

:icon_arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pierwszy numer Motorrad byl wydany w Breslau :icon_mrgreen: , tez go mam byl przedrukowany na 100 letnia rocznice urodzin pisma.

A co to ma do rzeczy ? Zwroc uwage ile bedzie kosztowac nowe HP2 S ( jak tylko zrobi sie cieplo ide na test :icon_arrow: ) ponad 20 000,- € a z niektorymi bajerami ponad 22 000,- €

 

:icon_arrow:

 

Miałem na myśli, że wydajesz górę pieniędzy a dostajesz... Wiesz co mam na myśli? Trochę mnie to śmieszy, bo piękno pięknem, ale pewne granice są... A czy to w ogóle nie jest motocykl dla snoba? :icon_evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na myśli, że wydajesz górę pieniędzy a dostajesz... Wiesz co mam na myśli? Trochę mnie to śmieszy, bo piękno pięknem, ale pewne granice są... A czy to w ogóle nie jest motocykl dla snoba? ;)

 

OK zle zrozumialem, coz producent ustala warunki, nie chcesz ie kupuj, wolny wybor, z tym musisz sie liczyc. Wyscigi maja niestety inne zuzycie materialu wiec gwarancje nie wxchodzi w gre.

 

:crossy:

Edytowane przez ks-rider
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu....jacy tu sa znawcy....

Jedynie Fat ma pojecie,Dudek chce znow jakies teorie udowadniac a nawet mnie zbanowac bo moge byc madrzejszy od niego...Patriko to juz wogole porazka... Pit373 nawet nie wie co sie dzieje z jego moto w czasie jazdy.... Ale wszyscy najmadrzejsi...

 

A co do Twojego pytania:

 

Sprawa pierwsza niech ANGEL poda przełożenia skrzyni biegów gdzie 6 bieg nie jest nadbiegiem.

Który to motocykl ma takie skrzynie?

 

Chocby Hayabusa "najmadrzejszy": http://img262.imageshack.us/img262/7492/skrzyniaes3.jpg

 

Ludzie!To 4um to porazka..... Adios!

Edytowane przez Angel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boziu....jacy tu sa znawcy....

Jedynie Fat ma pojecie,Dudek chce znow jakies teorie udowadniac a nawet mnie zbanowac bo moge byc madrzejszy od niego...Patriko to juz wogole porazka... Pit373 nawet nie wie co sie dzieje z jego moto w czasie jazdy.... Ale wszyscy najmadrzejsi...

 

A co do Twojego pytania:

Chocby Hayabusa "najmadrzejszy": http://img262.imageshack.us/img262/7492/skrzyniaes3.jpg

 

Ludzie!To 4um to porazka..... Adios!

 

Powiedział 13 latek do motocyklowego mechanika z kilkunastoletnim stażem :biggrin:

 

:crossy: :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedział 13 latek do motocyklowego mechanika z kilkunastoletnim stażem :lapad:

 

:clap: :)

 

Napewno w tym wieku to już nie jedną Hajabuse dojeżdzał na maksa ;) :lapad:

Bana mu i ADIOS!! :lapad:

Oj dzieci ,dzieci-za krotko tu jestescie zeby wiedziec kto to angel

Edytowane przez zajc
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj dzieci ,dzieci-za krotko tu jestescie zeby wiedziec kto to angel

 

 

Proponuje się trzymać regulaminu i chyba wyraźnie jest napisane że za wykrycie oszustwa w podawaniu wieku BAN :buttrock:

 

Nie ma znaczenia czy w górę czy w dół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no chlopaki raczej nie maja 13 lat ale popieram ze regulamin jest dla wszystkich i po to zeby latwiej i przyjemniej korzystalo sie z forum - cala karta powinna byc wypelniona idealenie (patrzcie na ta po lewej :notworthy: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img529.imageshack.us/my.php?image=z...certificax3.jpg

 

ZX-12R (2000r), seryjny motocykl poza; 1.) usuniete lusterka, 2.) kompletny uklad wydechowy Muzzys

 

Vmax = 199.115MPH = 320.5 km/h :buttrock:

 

(oficjalnie zarejestrowane, wiec nie ma dyskusji czy mu sie opona slizgala czy tez nie, ile predkosciomierz klamal itp.)

Edytowane przez Kris_big
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...