Skocz do zawartości

Honda CBR 1100 XX i wszystko co z nim związane


Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich czy ktos orjetuje sie jaka moze byc przyczyna duzych drgan szyby i lusterek po przekroczeniu 150 km/h i mam jeszcze pytanie czy wywazenie kół jest obowiązkowe bo na moim XX niema zadnych obciązników na felgach i raczej nie czuje bicia kierownicy .Dzieki za odpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naturalnie jest wywazenie OBYDWOCH kol obowiazkowe.

Jak ktos jest hobby matematykiem to potrafi ci wyliczyc, ile kilogramow "wali" w kolo jezeli brakuje np. tylko 1 grama.

 

 

 

Adam

 

PS.Witaj Smoku, juz sie zastanawialem, ze cos cie nie "slychac"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koła trzeba wyważyć obowiązkowo - nie będzie to kosztowne i czasochłonne, więc jedź do gumiarza a zobaczysz jak znacząco poprawi Ci się komfort jazdy.

 

Adam, nie odzywałem się ... bo robiłem kilometry poznając trasy i takie tam :wink: Już 5 tyś. zrobiłem w tym sezonie ... niestety ostatnio przykasowałem swojego XX'a i teraz jestem na etapie planowania jego odbudowy. Części w sumie na ok. 16 tyś. [nowe z serwisu] więc TU będzie ciągnąć w stronę szkody całkowitej. Szukam więc dobrego grafika do rozrysowania mi wzoru na moto. Będę chciał położyć aerograf ... ale jak to będzie wyglądać to pokażę później :icon_mrgreen:

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Smoku

 

1. przykro mi ze skasowales swojego XX, ale najwazniejsze (mam nadzieje) ze tobie nic sie nie stalo.

2. zycze powodzenia w naprawie i odbudowie moto, i juz czekam z niecierpliwoscia na fotki.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic mi się nie stało, trochę poprzycierałem kombi ale w końcu po to wydałem kupę kasy by mnie chroniło :buttrock:

 

Też mam nadzieję, że z odbudową pójdzie mi szybko :banghead: ... bo już mnie tyłek boli od siedzenia codziennie w "puszce". Tym bardziej muszę się za niego zabrać, bo we wrześniu planujemy wakacje na Chorwacji, a tam nie wyobrażam sobie siedzenia bez XX'a :)

 

Smoku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak u was w xx-sach jest ze światłem mijania

(tzn w której lampie powinno być w dolnej, czy górnej?) U mnie jest na górze, ale widziałem, rownież na dole. jak powinno być? Co myślicie na temat xenona, czy nie ma problemu technicznego, żeby założyć?

:

Pozdrawiam

ZIBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jak u was w xx-sach jest ze światłem mijania

(tzn w której lampie powinno być w dolnej, czy górnej?) U mnie jest na górze, ale widziałem, rownież na dole. jak powinno być? Co myślicie na temat xenona, czy nie ma problemu technicznego, żeby założyć?

:

Pozdrawiam

ZIBIxx

 

Światło mijania jest na górze. Co do xenona to mam zamiast światła mijania i jest rewelka, świeci wszędzie, nie ma puszki która by nie zjechała. :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Światło mijania jest na górze. Co do xenona to mam zamiast światła mijania i jest rewelka, świeci wszędzie, nie ma puszki która by nie zjechała. :buttrock:

Gdzie kupiłeś xenona ? Czy dużo trzeba rozbierać plastiku, żebydostać się do górnej lampy(nie miałem okazji jeszcze tasm zaglądać) A, może jak kupię to spykniemy sie gdzieś w W-awie to mi pokażesz!

 

ZIBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie kupiłeś xenona ? Czy dużo trzeba rozbierać plastiku, żebydostać się do górnej lampy(nie miałem okazji jeszcze tasm zaglądać) A, może jak kupię to spykniemy sie gdzieś w W-awie to mi pokażesz!

 

ZIBIxx

trzeba odkręcić dwie śrubki tu przy wypełnieniu, dwie te czarne spinki pod zegarami i dwie od szybki. Spoko jak będziesz chciał to możemy sie gdzieś styknąć albo podskocz do mnie pod wawe (przy okazji bedziesz miał przejażdzkę), w razie co służę pomocą przy montażu. Kupiłem na allegro od samochodu 2 szt z kumplem na spółkę wyszło po 100 zł (juz miesiąc i jeszcze swieci :flesje: )

Jakbyś miał jakieś pytania to wal na priv albo gg.

pzdr

 

Witam kolegow. Jak to wyglada u was z kanapa? W moim moto mam kanape bagsterta i ma ona spore luzy. Czy oryginalne siedziska trzymaja sie lepiej, czy poprostu ten typ tak ma?

 

O jakich luzach mówisz, jeżeli mówisz o luzach kanapy w mocowaniu to nie ma żadnych siedzie jak przykręcona.

Pozdrawiam

Edytowane przez ralforlik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa nie powinna miec zadnych luzow, ja mam moja w Polsce przerobiona, ale plyta glowna jest oryginalna, tylko gabka i poszycie jest nowe i inaczej wykonturowane.

Robiona w www.mariomoto.pl - polecam.

 

 

 

 

Adam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanapa nie powinna miec zadnych luzow, ja mam moja w Polsce przerobiona, ale plyta glowna jest oryginalna, tylko gabka i poszycie jest nowe i inaczej wykonturowane.

Robiona w www.mariomoto.pl - polecam.

Adam

Dołaczam się do polecenia firmy MARIOMOTO! Też przerabiałem u nich swoją kanapę i jestem bardzo zadowolony! Szybko, solidnie i wzór i kolorystyka -to co chciałem.I o luzach w montażu nie ma mowy!

ZIBIxx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc. Tak jak pisalem, kanapa jest firmy bagster. Po zamontowaniu jest dosc luzna :bigrazz: ,trudno mi teraz powiedziec, ale moze miec luz ok 2 cm (na boki i lekko w gore). Moze to jakis zamiennik??? Bede musial to porownac z inna. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...