Skocz do zawartości

QRWA Zlot zimowy u PGRa! termin sie ustali przy flaszce:lol:


PGR
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, a macie tam jakieś górki...? :D TO może jabłuszka weźmiemy i pozjeżdżamy... albo narty jakoweś... :?

 

Mnie liczcie! W razie czego rozglądnijcie się może za jakimiś kwaterami, co by PGR nie musiał rodziny ewakuować.. Może być po sylwestrze, albo po świętach. Mi pasuje nawet sylwester!

Mózg elektroniczny będzie za nas tak myślał, jak krzesło elektryczne za nas umiera... (S.J. Lec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko toż to są same góry zalecane zabranie dupoślizgów i innego stuffu pgr ma wolne pokoje nad garażem pare osób sie upchnie aj kco zawsze mozna coś zarezerwować we wiosce

ostrzegam impreza porównywalna z elefantem 100%hardcoru i tylko dla TWARDZIELI :D termin dogadamy pgr jest "elastyczny" :D

WERA#111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko toż to są same góry zalecane zabranie dupoślizgów i innego stuffu  pgr ma wolne pokoje nad garażem pare osób sie upchnie aj kco zawsze mozna coś zarezerwować we wiosce  

ostrzegam impreza porównywalna z elefantem 100%hardcoru i tylko dla TWARDZIELI  :D  termin dogadamy pgr jest "elastyczny" :D

 

ja proszę o rezerwacje pokoju i jakiejś fajnej góralki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko toż to są same góry zalecane zabranie dupoślizgów i innego stuffu  pgr ma wolne pokoje nad garażem pare osób sie upchnie aj kco zawsze mozna coś zarezerwować we wiosce  

ostrzegam impreza porównywalna z elefantem 100%hardcoru i tylko dla TWARDZIELI  :D  termin dogadamy pgr jest "elastyczny" :D

 

 

witam

tym razem to i ja dojade na 4 kolkach tylko termin musi byc do zaakceptowania

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WOW :!: :D Ale czad :!:

 

Widze po frekwencji ze trzeba ostro sie wziac za organizacje 8)

 

Klapek wiesz ze kobiety zawsze mile widziane

 

Dakota trzymam za slowo ze sie pojawisz moze stara znajoma odszukamy :D

 

No to jak?? Moto-sylwester w górach??

 

Napiszcie czego oczekujecie i co proponujecie zeby bylo jak naj....

 

pozdro

PGR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to i ja się postaram stawić, tradycyjnie z dwoma flaszkami :D (musza se odłożyć , bo się już kończą :cry: ). Czego oczekuje :!: :?: Roześmianych Mordziachów :smile2: :smile2: :smile2: :laughing: :laughing: :laughing: Chumor będę miał już troszku lepszy niż w Bolesławcu, składałem Delfinkę :arrow: CAŁA :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...