Skocz do zawartości

Moje moto


Techniacz
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Techniacz - bylbym wdzieczny gdybys pstryknal fotki z perspektywy kierowcy (podczas siedzenia na simku) i jeszcze tego czegos pod licznikiem co idzie az do tej pokrywy przykrywajacej silnik :-)

 

Aha - co to za telefon i ile dales za kabelek ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasne że piękny tylko ten kolorek mógł byś zmienić bo nie wygląda najbardziej zachęcająco no chyba że to tak zdjęcia powychodziły no i lusterka masz bardzo fajne takich jeszcze nie widzialem są extra jak twoj motorek aha i jeszcze jedno czemu masz felgi w innych kolorach jedna szara druga biała

 

Simsona wcale nie jest tak łatwo pomalować ( wiem bo kumpel się do tego przymierzał ). Trzeba by go było całego rozebrać, do samej ramy, więc nie jest to taka prosta sprawa. A u ciebie kolor wcale nie jest zły ( kumpel ma różowy :lol: )

 

No a sprzęcik fajny. Który rocznik jeśli można wiedzieć ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by go było całego rozebrać, do samej ramy, więc nie jest to taka prosta sprawa.

:/:/:/

Bardzo ciezko to zrobic ?? Bo czeka mnie to na poczatku przyszlego roku :/

 

Może nie bardzo trudna i ciężka robota ale pracochłonna. Bo trzeba całego rozebrać. Najpeirw trzeb wszystko rozkręcic, pomalować wszystko i spowrotem skręcić co już będzie trudniejsze od rozkręcenia :D Sporo babrania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

M@gic koozak :D A ja jezdzilem na twym pegazie i wlasnie teraz u ciebie jestem i pisze to z twego kompa =] Tak wogle to tylko tak wyszlo ze jest krzywy/e blotnik/kolo, tak naprawde proste jest. Moze stal kirzywo, moze na zdjeciu tego nie widac ale tam sam doly z deczka na zwize :D TAK WOGLE MOWIE TO JESZCZE RAZ KOLOR JEST CIEMNY CZERWONY A NIE ROZOWY, LUSTERKA TAM SAMO MOZE TROCHE MNIE CIEMNE !!! :D

 

Aha rocznik 1988, zaplacilem za niego 1500zl. A narazie zdjecia nei moge zrobic bo nie jestem u siebie tylko u M@gica =]

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiecuje ze to w tym miesiacu ostatnie zdjecia :D(prawdopodobnie :D). Jest to kask ktory dostalem zadarmo. Byl on w oplakanym stanie wizualnym. Na tych zdjeciach nie ma jusz nalepek i jest objechany papierem sciernym. Teraz tylko pomalowac a moze bedzie wygladal tak jak ten M@GICA (bylem gdy go malowal wojtex ze szczenixa :D). nic to macie foty.

album_pic.php?pic_id=994

album_pic.php?pic_id=995

album_pic.php?pic_id=996

album_pic.php?pic_id=997

album_pic.php?pic_id=998

album_pic.php?pic_id=999

album_pic.php?pic_id=1000

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga ... nie maluj kasku - niech zostanie czarny. Ma wtedy powazny charakter.

 

Moim zdaniem ten magica wyglada jak tania nie udana podrobka wytwornego stylu, jednymi slowami to tak jak "stjunigofac WSKe na sciagacza lub co gorsza na crossa :P" ... oczywiscie to tylko moje zdanie i nie chce nikogo urazic.

 

Kask powienien byc odpowiedniej kolorystyki, pasujacej do moto i ubioru - oraz najwazniejsze mianowicie stylistyka...

 

O ile mnie oczy nie myla to kask NOLAN`a ... chlopie nie maluj - oddaj do profesjonalnego lakiernika niech pojedzie na jeden kolor - te kaski sa extra!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ta tylko powiedz mi ile ja wybule za takie lakiernika ? tak wogle to byl joke bo i tak chcialem go na czarno pomalowac, bo tak jak muj kuzynek ma to bymi sie nie chcialo robic(za duzo roboty :D). tak to jest kask nolana i dostalem go zadarmo od kolegi !!!! :D

Simson SR 50 > Honda Transcity NX 125 > Honda XL 600 RM > Honda CBR 1000f SC 25 > Suzuki GSX-R 750 K1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...