Skocz do zawartości

Przerobić na choppera - INTRUDER


saimon
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gurim, wskaz jeden plastikowy element zewnetrzny w intruderze, a stawiam whiskacza!!! ( nie liczac airboxow troszke wystajacych spod blach)

Zaślepki są plastikami chromowanymi i tylna lampa :buttrock: - ale w jakim moto nie są?

Jak je wywalisz to faktycznie zostanie "kawałek silnika i rama" :icon_twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta kobyła tyle waży, letka nie jest. Jest to zaletą akurat bo niełatwo wyprowadzić Intrudera z równowagi, a w poślizgi wchodzi powoli i niechętnie, paradoksalnie łatwo go opanować. Nie zachowuje się jak szalony :icon_mrgreen:

PASTOR GARAGE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ta kobyła tyle waży, letka nie jest. Jest to zaletą akurat bo niełatwo wyprowadzić Intrudera z równowagi, a w poślizgi wchodzi powoli i niechętnie, paradoksalnie łatwo go opanować. Nie zachowuje się jak szalony :crossy:

ale Intruder jest najlzejszym z ciezkich chopperocruiserow!!! Nawet maszyny o pojemnosci 1100- drag star i shadow, są ciezsze! A to, czy wpada w poslizgi zalezy glownie od opon...

Edytowane przez Worriot
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Głupoty człowieku mówisz :lapad:

 

 

heh. Znacie takie określenie jak "sarkazm" ? Nie pisałem serio. Intruder je spoko motÓr.

 

Acha....obudowy przełączników nie są plastikowe? Jesli tak to wyslijcie tą Whisky jako dar dla domu dziecka, święta idą ....

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Znacie takie określenie jak "sarkazm" ? Nie pisałem serio. Intruder je spoko motÓr.

 

Acha....obudowy przełączników nie są plastikowe? Jesli tak to wyslijcie tą Whisky jako dar dla domu dziecka, święta idą ....

 

Nie. Kup tego wiskacza i pijemy na jakimś zlocie w PL ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh. Znacie takie określenie jak "sarkazm" ? Nie pisałem serio. Intruder je spoko motÓr.

 

Acha....obudowy przełączników nie są plastikowe? Jesli tak to wyslijcie tą Whisky jako dar dla domu dziecka, święta idą ....

Definicja "słownikowa":

SARKAZM - spotęgowana ironia, używana zazwyczaj jako sposób wyrażenia negatywnego nastawienia do czegoś lub kogoś; złośliwość, wyraz pogardy.

 

Stary, nie strzelaj więcej bo coś słabo Ci to wychodzi (głównie jeśli idzie o plastik w Intruzie, bo z tym ciężko). Na przyszłość jak palniesz jakąś głupotę to zdecydowanie lepiej jest się do tego przyznać, niż wycofywać rakiem.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyczes - stary wyluzuj się, bo ci te plastiki z blaszaka poodpadają ;) Zachowujesz sę tak samo sarkastycznie - a z tym słownikiem w dziale chopperów to już po bandzie idziesz. Nie wystarczy z :) tego wziąć...

więcej loozu w izirajderowym życiu - przecież jesteśmy tu po to, żeby pogadać a nie na noże (lub słowniki :P ) coś udowadniać :biggrin:

pzdr

PS

napisz mu, żeby się z Electrą do działu plastików wrzucił :wink: - i po sprawie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Chyba rzeczywiście trochę przesadziłem.. ale to było pisane na fali emocji.. A tak w ogóle to niespotykanie spokojny człowiek ze mnie, a nie tam zaraz na noże jakieś :icon_razz: . Wszystkim urażonym jestem w stanie postawić browara :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napisz mu, żeby się z Electrą do działu plastików wrzucił :D - i po sprawie

 

 

A próbowałem już ale ryżowce mają jakies kompleksy. Mówia ze moto jest "be" bo duże i za ciezkie i ze markowe... :)

 

Zrobie Wam na złości wyklepie sobie do Electry kufry i owiewkę z blachy. Tylko wtedy bedzie mnie obowiązywal znak zakazu wjazdu pojazdów o masie > 3.5t.

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...