Skocz do zawartości

FILMY


Rekomendowane odpowiedzi

Namierzyłem i ściągnąłem kapitalny film o wszystkich dziedzinach sportu motocyklowego z 1971 roku!

Rewelacyjne zdjęcia, świetnie oddające klimat zawodów z tamtych lat! Polecam!

 

On Any Sunday

"Dokument prezentujący życie zawodowych motocyklistów oraz entuzjastów tego typu sportów, do których należał legendarny aktor Steve McQueen. Film stara się przedstawić ludzi, którzy poświęcają swój czas, nieustannie biorąc udział w wyścigach na torach oraz naturalnych trasach, czasem ryzykując własne zdrowie a nawet życie, ukazać ich zaangażowanie i motywacje."

 

Link do Torrenta!

info i sceeny

 

 

Hej-|sorki Artur za glupie pytanie ale co mam zrobiz z tymi torrentami??pzdr
Ściągnij program do pobierania torrentów (ja używam BitComet) instalujesz, a następnie klikasz: Download Torrent z linków które podałem i otwierasz za pomocą BitComet

 

ja sciagam trojke czasami sie cos sciagnie ale narazie stoje na 50%.

jak mi ktos powie jak bezposrednio podac link do torrenta z bitcomet'a to zapodam. Nie pamietam gdzie znalazlem.

Klikasz prawym na torrenta na liście. następnie: Właściwości, i kopiujesz link z zakładki: Task Link

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam "Dust to Glory" dokument o rajdzie Baja 1000. Możemy tam głównie zobaczyć Hondy XR650 w akcji :icon_eek:

Pamietam jeszcze jakis stary polski film gdzie latali na Jawach enduro i CZtach tylko nie moge sobie tytułu przypomnieć, może ktoś pomoże ??!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam "Dust to Glory" dokument o rajdzie Baja 1000. Możemy tam głównie zobaczyć Hondy XR650 w akcji :bigrazz:

Pamietam jeszcze jakis stary polski film gdzie latali na Jawach enduro i CZtach tylko nie moge sobie tytułu przypomnieć, może ktoś pomoże ??!!

 

Tytulu sobie raczej nie przypomne, ale w filmie koles jezdzil na jawie i zabijal kierowcow jakims obluchem (takim jak kominiarze nosza) :icon_eek: Jezeli dobrze mysle .... Mam racje??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mowa o polskich filmach to warto zobaczyć MOTÓR !

 

"Motór to film autorski Wiesława Palucha, utrzymany w konwencji "filmu drogi". Jest to pierwszy obraz polskiej prowincji na styku zmian ustrojowych. W beznadziei lat 80-tych, bohaterowie filmu tworzą kult "motóra", który był próbą zbudowania swoistego "antymitu", kiedy motocykl WSK-a kojarzył się z tzw. "burakiem" i zaściankowością."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli chodzi o enduro, to polecam e-mule sa prawie wszystkie eliminacje z 2006-2007 i podsumowanie calosci sezonu 2005 , napewno sa tez filmy pełnometrażowe, ale niewiem jakie dokładnie bo mnie za bardzo nie interesują!

Edytowane przez Sikor075
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest, filmów nie oglądacie? :banghead:

Ma ktoś film instruktażowy Stefana Everts'a?

Jesli pytasz o STEFAN EVERTS - MOTOCROSS TECHNIQUE to ja mam :bigrazz:

 

jezeli chodzi o enduro, to polecam e-mule sa prawie wszystkie eliminacje z 2006-2007 i podsumowanie calosci sezonu 2005 , napewno sa tez filmy pełnometrażowe, ale niewiem jakie dokładnie bo mnie za bardzo nie interesują!

Zgadza sie. Wszystko co mam sciagnalem OSLEM. To co mam ponizej:

 

ENDURO TECHNIC BY PROCIRCUIT (tutaj jezdzi m. in. Giovanni Sala)

DUST TO GLORY

STEFAN EVERTS - MOTOCROSS TECHNIQUE

TRAVIS PASTRANA REVELATION 199

TRAVIS PASTRANA & NITRO CIRCUS 1-3

JEREMY McGRATH - TECHNIQUES OF A CHAMPION

ENDURO CHAMPIONAT DEL MONDO

ERZBERG RODEO 2004, 2005, 2006

SIXDAYS 2005, 2006

WEC 2005

WEC 2006 ROUND 1-8

CRUSTY DEMONS - prawie wszystkie ale roznie z jakoscia w niektorych czesciach chociaz obejrzec sie da

Rick Johnson - Trucchi E Tecniche Del SuperCross

REDBULL ROMANIACS 2005, 2006

ENDURO SHARK EXTREME 2005

LONG WAY ROUND

LONG WAY DOWN

RACE TO DAKAR

RALLY PARIS-DAKAR 2002

 

W gorszej jakosci:

Red Bull-Last Man Standing 2005 Extreme Enduro

Jeremy McGrath - STEEL ROOTS 1,2

 

troche inne klimaty

F650 MAINTENACE (SERVICE 2CD)

MOTÓR

BEYOND THE LAW

 

i pewnie cos by tam jeszcze sie znalazlo co mi umknelo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ENDURO BOJZ - polski dramat sensacyjny z 2000 roku

 

http://torrenty.org/torrent/180222

 

oglądał ktoś ?

hej Artur mogłbys podac jeszcze raz ten link b cos mi nie działa niw wiem czemu.a chetnie bym oglądnal ten film.pzdr :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Panowie, mam fajny filmik z wyprawy enduro po Turcji(niestety nie mój :D )

Film 40 min. w formie slajdów , oraz wstawki filmowe z pokonywania różnych etapów chyba tygodniowej podróży do tego lux podkład muzyczny RedHotów.

Niestety ma 715 mb więc nie mogę go udostępnić przez portal sendspace lub wyslijto.

Zrobione jest to przez niemiecką firmę ( www.yoshimoto.de ) która organizjue takie wyjazdy do Turcji.

Na tej stronie również super zdjęcia- polecam!

Jeśli ktoś ma możliwość podania mi namiarów ( piszcie na PW) na jakiegoś ftp'a czy inną stronę akceptującą tak duży plik to mogę załadować.

Film znakomicie się sprawdza jako podkład wizualno dźwiękowy przy zimowych rozmowach na wiadomo jakie tematy przy piwku.

Romet Chart>Jawa 350> dłuuuuuuuuuuugo nic> Dr350 > DRZ400E> YZF-250> KTM 450 EXCR> obecnie KTM EXC-F 350 SixDays

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...