Jump to content

Strzały z wydechu w KLR


Roqwor
 Share

Recommended Posts

Witam forumowiczów.

Mam problem z moją Kawasaki KLR 600. Mianowicie stała nie odpalana przez kilka miesięcy, wymieniłem tylko dekiel od strony sprzęgła. Teraz gdy chciałem odpalić motor w ogóle nie było rekacji na kręcenie rozrusznikiem. Wyczyściłem gaźnik. Teraz gdy zakręce kilka razy rozrusznikiem motor bardzo głośno strzela z tłumika i pojawia się też ogień... Założyłem też nową świecę ale bez zmian. Dalej strzela. Raz za czas raz zakręci silnikiem i koniec..

Proszę o porady.

pzdr

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli zionie ogniem to stawiam na źle wyregulowany gaźnik, zaworek iglicowy może nie domykać i zalewa Ci sprzęta, ewentualnie do sprawdzenia jest ssanie. Może to być też wina zapłonu ale to mniej prawdopodobne, bo musiałbyś wcześniej majstrować przy rozrządzie a o tym nie wspomiałeś.Sprawy typu wyczyszczenie kranika paliwa i nowy filtr też powinny być załatwione. Wykręć świece po takim kręceniu i ją oblukaj, bo zapewne będzie cała zalana co potwierdzi moją wersje.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

×
×
  • Create New...