Skocz do zawartości

samochody coupe


sorkel
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam myśle nad kupnem samochodu podobają mi się spotrowe auta np bmw 3 w coupe ale jednak samochód 2 czy 3 dzwiowe jsą nie wygodne i tu jest moje pytanie czy znacie jakies samochody o charakterze sportowym ale 5 dzwiowe np tak jak mazda 323f.tak chciałbym tak do 15tys. czekam na wasze propozycjie z góry dzięki pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka wygoda? co sie przejmujesz? bedziesz jezdzil z tyłu? pewnie nie :)

 

jezeli już honda lub mazda to JA bym na celował w honde

Edytowane przez robak

SPRZEDAM CZĘŚĆI HONDA XR XL NX 600 650, kontakt 600031499 lub [email protected]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłop ma rację. Nalać mu :bigrazz:

 

3drzwiówki są baaardzo niewygodne... Z doświadczenia mówię :smile: Taka Beta to pener :) :)

 

A Mazda 323f... Hmmmm. Nie pogardziłbym, oj nie :flesje: Swojego czasu sam się na nią napalałem :crossy:

Edytowane przez Patriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako egoista, używam samochodów tylko trzydrzwiowych :icon_mrgreen:

Polecam auta z dwoma bocznymi furtkami, są bardzo wygodne do wsiadania, oczywiście tylko dla kierowcy i pasażera przedniego siedzenia ;) Uważam również, że auta z jedną parą drzwi są ładniejsze :clap:

Przemyśl jeszcze swoją decyzję :icon_mrgreen:

 

Pozdrawiam

Januszm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorki że tak długo nie pisałem zniana operatora netu ale nie ważne.Mi też bardzo podobają się auta 2 furtkami ale nawet jak nie bede jedził stył to i tak jak będe chciał zabrac więcej osób to juz zaczyna się wsadanie wsiadanie nie miła sprawa jedyne co mi troche przeszkadza w mazdach to jednostki napędowe 1.5 16v ma tylko 90 koni troche mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wozisz się z rodziną do kościoła i marketu co niedzielę, nie masz krasnala i mini fotelika to bierz klasyczną kupetę :icon_rolleyes: E-36/E-46 w kupecie są przeurocze, W-124 to jedna z najpiękniejszych kupetek jakie wypuszczono a jak nie zależy Ci specjalnie na oszczedności a bardziej na klasie to złap elegancką E-24 635CSi :) Z japońców moge polecić w tej cenie Eclipse, Celice okularnika i MR-2 Dopóki jesteś kawalerem to korzystaj z życia, znam takiego jednego co w ten sposób postąpił i jeździ dwudrzwiowym W-124 3.2 i cieszy się jak dziecko :icon_mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Że tak powiem , przedział miał byc do 15 k, a chyba nie znajdziesz EVO8 do tej kasy. Poza tym mówmy o motocyklach dla ludzi normalnych o niższej niż średnia krajowa.

 

Piękna jest Alfa Romeo 156 . Ma otwieranie tylnych drzwi w sensie klamke zaraz przy szybie. Pięknie wygląda, pięknie sie jeździ niestety awaryjność lekka jest ( jest jedna szt. w rodzinie, moge potwierdzić :D )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...