Skocz do zawartości

Cruiser/Chopper Music


mkmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały soundtrack z Hells Angels Forever (lista jest tu --> http://www.answers.com/topic/hell-s-angels-forever )

cały Motorhead,

cała Metallica,

większość Willego Nelsona,

Złe Psy,

Slipknot,

Paradise City - Guns&Roses,

praktycznie cały ZZ-Top

soundtrack z EasyRider'a <-- chyba klasyka gatunku :wink:

soundtrack z "Od zmierzchu do świtu" <--- POLECAM SZCZEGÓLNIE!!! (postaram się gdzieś upchnąć kilka fajniejszych songów )

"klubowy blues" ..czyli taki co leci w tle w najbliższym pubie motocyklowym :biggrin:

 

Pozdro wielkie ...

Edytowane przez Priest666
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin "muzyka motocyklowa" jest terminem co najmniej dziwnym. Bo co to oznacza: kawałki o motocyklach, muzykę którą słuchają motocykliści, czy muzykę którą tworzą motocykliści? Zwłaszcza w tym drugim przypadku może być to wszystko: jeden będzie słuchał rocka, inny disco, jeszcze inny hip-hop, techno, metalu itd itp.

Ja słucham thrash/death/black metalu. Czy to jest muzyka motocyklowa :clap: ? Ulubione kawałki mogę wymieniać w nieskończoność :icon_mrgreen: ...

 

uważam, że muzyki nie należy szufladkować, choć dzielenie na kategorie może być pomocne, pozwala np. krytykom muzycznym znaleźć punkt odniesienia..

niewątpliwie jednak niektóre kawałki bardziej pasują do motocykla, a inne mniej, lorreny mckennitt raczej nie słucham przy moto; niektórych tytułów, które podrzucili forumowicze powyżej, nie przerabiałem, chętnie posłucham

 

a TU dwa chopperowe kawałki (król i stokrotka w folderze muzyka) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fasolki - Mydło lubi zabawę :buttrock:

 

Zły dotyk boli całe życie....

BAN!!!!!!

 

 

A tak na serio też to lubię. Mam gdzies więcej kawałków np. "..bo fantazja, fantazja, bo fantazja jest od tego...aby bawić sie, aby bawić się, aby bawić się na całego..."

 

Poza tym soundtrack z Wesołej Akademii Pana Kleksa - "...biegać , skakać, latać, pływać, w tańcu, w ruchu wypoczywać...."

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qurim to Black Sun Empire to nie jest durne techno tylko drum'n'bass.Fajny kawałek nawet.Z soundtracka most wanted to podobało mi się bardzo Ils-Feed The Addiction.Prodigy też czasem słucham a ze slipknota narazie wyrosłem ale może wrócę,ale za to fajny jest zespół Coreya-Stone Sour.A oto moja lista(kolejność losowa)

Dżem

Led Zeppelin

TSA

The Doors

Pink Floyd

AC/DC

Alice In Chains

Nirvana

Tool

Budgie-kto nie zna niech żałuje

Black Sabbath

Louis Armstrong

The Beatles

Coma

Soulfly

Radiohead.

Jak coś jeszcze mi przyjdzie do głowy to się zgłoszę:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a może jakieś dzwonki na elefon w stylu:praca V-ki lub szybki odjazd?co wy na to?

 

tu jest spoooro dźwięków, różnych sprzętów http://www.motocykle.slask.pl/Dzwieki-motocykli

Wystarczy nagrać na tel. i będzie jako dzwonek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej DeathRaw - BSE zaliczyłem to technio zeby nie zawracac nikomu głowy głębszym podziałem. Ok. Nieważne. Z NFSMW Ills jest dobry i nastepny kawalek na sciezce czyli Diesel Boy - Kaos.

 

Poza tym z chooperowej muzy polecam przede wszystim:

Soundtrack z filmu Devils Reject - Allman Brothers-Freebird. Troche długi ale super.

 

Poza tym jeszcze dodam

Evanescence

Korn

Limp Bizkit (czasem) - szczególnie płyta Chocolate Starfish.....

Scars of Life - trudno to znależź na mp3 ale poeazja sama w sobie. Kazdy utwór tej grupy.

http://uk.youtube.com/watch?v=8J1P22NMKoA

 

http://uk.youtube.com/watch?v=jb-hQySgNto

 

:bigrazz: :D :D

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Limp Bizkit kiedyś byłem wiernym fanem ale mi przeszło.Korna nadal lubię ale See You on The Other Side popsuło mi całe zdanie o nich.Scars of Life naprawdę fajne.Wczoraj kumpel wysłał mi myspace do zespołu muchy i stwierdziłem że nawet fajne ale gdzieś to słyszałem-podobno wszyscy mówią(a powiedziałem to samo zanim o tym wiedziałem) że to połączenie lady pank i republiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapomniałem dodać najciekawszego tytułu. Minowicie Harley-Davidson Road Songs album 2CD - super mooza akurat do jazdy. Jak sama nawza mówi. Składanka na której nie zabrakło Steppenwolf oczywiście. George Thorogood - Highway 49. Radar Love też git. Polecam. Postaram sie wrzucic tytuly i wykonawców co by łatwiej znaleźć.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...