Skocz do zawartości

Cruiser/Chopper Music


mkmurawski
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście, że tak. Generalnie lubię hard rocka, rock, blues itp.

Co do ulubionych piosenek, to napewno:

-perry schober - outlaws forever

-motorhead - Line In The Sand (Evolution)

- iron maiden - invaders

- iron maiden - Judas Be My Guide

- iron maiden -Flight Of Icarus

- tool - schism

-złe psy - motocykl

-harlem - nie bylem nigdy w californi

 

i wiele innych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że tak. Generalnie lubię hard rocka, rock, blues itp.

Co do ulubionych piosenek, to napewno:

-perry schober - outlaws forever

-motorhead - Line In The Sand (Evolution)

- iron maiden - invaders

- iron maiden - Judas Be My Guide

- iron maiden -Flight Of Icarus

- tool - schism

-złe psy - motocykl

-harlem - nie bylem nigdy w californi

 

i wiele innych.

 

to zarzuć może jakieś mp3jki... zrobi się moto-listę przebojów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Dla mnie moze być każda muza. Jednego dnia słucham Jamesa Blunta jako że go bardzo lubię jako muze do relaxu a drugiego dnia tyram sąsiadów Slipknot`em. Ostatnio nudzilem sie w weekend wiec odpalilem program P2P i szukalem dobrych transferów zeby sciagnac byle co np. mp3. No i trafilem przypadkowo na 400kb/s transfer a gosc mial chyba cala historie rock i metalu na dysku w postaci mp3. No i tak z powodu dobrego transferu sciaglame dyskografie roznych wykonawców i w sumie to wszytkie z nich sie nadaja na muze chopperową

- Metallica

- Motorhead

- Kiss

- Nickelback

- Black Label Society

- Manowar

- Iron Maiden

- Pink Floyd

- Rammstein

- Scorpions

- Ugly Kid Joe

- ZZ Top

- Helloween

 

Z Metalliki polecam kawałek - Wherever I may Roam, Fuel, Until it Sleeps

Z Slipknot`a polecam Duality, Wait & Bleed.

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qurim, dokładnie wystarczy odpalić programik do ściągania plików i bezproblemu moożna pobierać dobrą muze. Ja mam aktualnie prawie 40GB dobrej muzyki :D

 

to zarzuć może jakieś mp3jki... zrobi się moto-listę przebojów

 

A gdzie to zarzucić ? :cool: :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Dla mnie moze być każda muza. Jednego dnia słucham Jamesa Blunta jako że go bardzo lubię jako muze do relaxu a drugiego dnia tyram sąsiadów Slipknot`em. Ostatnio nudzilem sie w weekend wiec odpalilem program P2P i szukalem dobrych transferów zeby sciagnac byle co np. mp3. No i trafilem przypadkowo na 400kb/s transfer a gosc mial chyba cala historie rock i metalu na dysku w postaci mp3. No i tak z powodu dobrego transferu sciaglame dyskografie roznych wykonawców i w sumie to wszytkie z nich sie nadaja na muze chopperową

 

też ostatnio spróbowałem P2P i sciągnąłem trochę mp3... problem jest oczywiście z jakością nagrania... polecam sennheisery px 200, potrafią sporo wycisnąć z mp3jki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie narzekam na mp3. Mi wystarczą. P2P jest git jak sie trafi transfer dobry. Przez ostatnie lata nazbierałem sporo GB muzy ktorej rzadko słucham ale przydaje sie czasami. Cały bajer polega na tym żę sciągnąłem tyle muzy bo nie miałem co robić a sie przyda muza na przyszłość. Lubie wiekszośc gatunków muzyki oprócz disco polo. hehe. Nawet technio czasem slucham ale tez nie byle jakie - gat. thunderdome to moj ulubiony ale ze swieczką szukać takich utworów wsród zwykłych smiertelników. Jak juz ktoś jest ciekawy to polecam Black Sun Empire - Be Negative. Poza tym lubię też czasem The Prodigy. Guano Apes. Soundtrack z gry Need for Speed Most Wanted. :) :D

Edytowane przez qurim

MotorcycleStorehouse Dealer.

Wszystko do Twojego amerykańskiego motocykla!

 

Kiedy umrę pochowajcie mnie twarzą do dołu aby cały świat mógł pocałować mnie w dupę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AC/DC - Harley Davidson

Guns N' Roses - Black Leather - i inne Gunsów.. :)

Dżem - Harley Mój

IRA - Taki Jestem

Ugly Kid Joe - Jesus Rode a Harley Davidson

Kukiz i Piersi - Paranoid

Scorpions - I'm leaving You

Bon Jovi - Wanted Dead Or Alive

 

i wiele innych rockowych oraz Country :D Pzrx! :P

Edytowane przez Lorenzo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Termin "muzyka motocyklowa" jest terminem co najmniej dziwnym. Bo co to oznacza: kawałki o motocyklach, muzykę którą słuchają motocykliści, czy muzykę którą tworzą motocykliści? Zwłaszcza w tym drugim przypadku może być to wszystko: jeden będzie słuchał rocka, inny disco, jeszcze inny hip-hop, techno, metalu itd itp.

Ja słucham thrash/death/black metalu. Czy to jest muzyka motocyklowa :buttrock: ? Ulubione kawałki mogę wymieniać w nieskończoność :biggrin: ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Motorhead - life's bitch / ace of spades / please don't touch.. zresztą nie ma co wymieniać jak cały motorhead to pięknota :D

metallica - the thing that not should be / ride the lighting / master of puppets

grópa ymadło, sodom, witchmaster - ogólnie wszystko z dobrym pierdolnięciem ;)

Edytowane przez Saltus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...