Skocz do zawartości

Pytanie o MZ- prosze o rade


Greedo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

ok dzieki Michal, juz bylem z kolega i ogladalem :D ale to przed przeczytaniem posta Twojego. Szkoda bo troche zaplacilem za jazde w tą i spowrotem ale biore tą mz. Oplaca sie dac 1200 za nia? Miala ponoc remont, lakier troche zniszczony tak samo jak lakier na przelacznikach, wujek kolegi ja ogladal (zna sie troche) i powiedzial ze silnik jest spoko. Luz trzeba wylapac ostroznie, a pozatym to wiecej ustrek nie widzialem. Myslicie ze nie wpieprze sie w jakis szmelc? rok jest 91'

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lakier troche zniszczony'

Lakierowanie ok 200-300 zl u lakiernika

 

Luz trzeba wylapac ostroznie,'

Mialem to samo w jawce - trzeba bylo wlaczac luz delikatnie bo wskakiwal bieg i jak sie puscilo sprzeglo to gasla - po ok 2 tyg jazdy bedziesz juz to mial wyczute do tego stopnia ze bedziez go wzucal odruchowo nie myslac o tym ze trzeba lekko :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no, jakie problemy z luzem?? Ja nie miałem nigdy i nie mam żadnych problemów z wrzuceniem luzu. Na dodatek jest jeszcze kontrolka, która zdecydowanie ułatwia trafienie. A jeżeli ze skrzynią biegów są jakieś problemy, to ja bym się poważnie zastanowił - w końcu żeby tam coś naprawić trzeba rozebrać cały silnik, no i nie wiadomo ile jeszcze innych spraw wyskoczy po drodze. Cena samego wodzika to drobiazg, ale dobrze Ci radzę, Greedo - niech ten motocykl dokładnie obejrzy ktoś, kto zna się na rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie jego juz ogladal wujek kolegi ktory w zyciu mial kilka motorow i ma jeszcze MZ TS 150 (sam ja widzialem). powiedzial ze ten luz to nie problem, wyrobil sie jakis wodzik ale biegi nie wypadaja tylko luz trzeba delikatnie wrzucic...

Suzuki GSR 750, GS 400, GSX 750 S Katana, GS 850 G, DR 600 S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

Ja bym optował za Awo Simson sport, czterosuw z klimatem Junaka, ten dzwiek, to prowadzenie i zajebiste rozwiazania + naped na wał no i nie trzeba mieszać oleju z wacha :D))) a przy okazji mozna liznac sztuki renowacji , pochodzic po bazarach ,pozbierac brakujacych czesci, no i nauczyc sie troche pokory... :)

oczywiscie szacunek dla wlascicieli MZ 8)

 

www.zacharjasz.prv.pl - pare zdjec mojego simsona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

o CZ 175 moge sie wypowiedzisc bo sam taką jeżdże. A więc jak ktoś wspomniał jest to bardzo ciekawy i przyjemny motorek. Bardzo zrywny jak to na CZ przystało, ale chcę zmienić moto. Mam w planach nabyc od kumpla MZ ETZ 150 :). Jakoś bardziej odpowiada mi jej wygląd i charakterystyka silnika. Moja CZa ma bak od starej Jawy chyba 250 cały w chromie. bardzo ładnie to wszystko wygląda. Bede ją sprzedawał za jakieś 350-400 zł, jest z papierami. Musze jeszcze zrobić ładowanie i zmienić zębate na starter która jest pod koszyczkiem sprzęgłowym. Pozdrawiam. ;) ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...