Skocz do zawartości

KTM 200 EXC Z SILNIKIEM OD 450


birko2
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

witam, witam

bardzo prosze o porade

mam mozliwosc kupienia w anglii ktm-a z 2003r po okazyjnej cenie 5500zl. moto jest zarejestrowane co do przegladu tech. to nie jestem pewien,

jest jednak pewien problem- wlasciciel wymienil silnik z 200 na 450 cm- chyba mu mocy brakowalo.

i tu mam pytanie: czy dam rade ten motorek zarejestrowac w polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na ilu forach pozakladales ten temat ? :)

 

:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu bym nawet na przeglądzie nie wspominał że silnik jest inny. oni sa tak zoriętowani w stacjach diagnostycznych że jak go zapalisz to on już i tak nie będize wiedział o co chodzi.... teraz na przeglądzie on nawet numeru silnika nie sprawdza, bo sie go nigdize nie wpisuje. Silnik to czesć wymienna. koniec:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja na Twoim miejscu bym nawet na przeglądzie nie wspominał że silnik jest inny. oni sa tak zoriętowani w stacjach diagnostycznych że jak go zapalisz to on już i tak nie będize wiedział o co chodzi.... teraz na przeglądzie on nawet numeru silnika nie sprawdza, bo sie go nigdize nie wpisuje. Silnik to czesć wymienna. koniec:)

 

Gdzie Ty zyjesz ? W kambodzy ? Jaka jst procedura rejestracji, musisz przedstawic jakies dokumenty czy urzednik spisuje i wierzy Ci na slowo ? :)

 

:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty zyjesz ? W kambodzy ? Jaka jst procedura rejestracji, musisz przedstawic jakies dokumenty czy urzednik spisuje i wierzy Ci na slowo ?

 

jakie wierzy na słowo? na przeglądzie dajesz mu papiery i niech pisze co ma pisac, nie ma znaczenia czy 200 czy 400 chociażby dlatego ze to i to motocykl, a nie 50.

jesli chciałby zmianę pojemności w dowodzie nie wiem jaka procedura. a jak on sprawdzi czy to 200 czy 400? jeśli nie bedzie nigdzie napisane? totalna bzdura...wszystko opisane jest w dowodzie rejestracyjnym, z innego kraju.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jakie wierzy na słowo? na przeglądzie dajesz mu papiery i niech pisze co ma pisac, nie ma znaczenia czy 200 czy 400 chociażby dlatego ze to i to motocykl, a nie 50.

jesli chciałby zmianę pojemności w dowodzie nie wiem jaka procedura. a jak on sprawdzi czy to 200 czy 400? jeśli nie bedzie nigdzie napisane? totalna bzdura...wszystko opisane jest w dowodzie rejestracyjnym, z innego kraju.

 

Co ty koles mówisz na pierwszym przeglądzie wpisują wszystkie dane z silnika nawet po której stronie jest numer itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie niedawno rejestrowałem motor z holandii. A że akurat grzebałem coś przy motorze (wymieniałem uszczelniacze) to nie miałem jak jechać na przegląd. Po drugie z transportem problem do stacji diagnostycznej. Spisałem to co trzeba na kartce (kolor, miejsce wybicia numeru ramy) i dalem to razem z tlumaczeniem dowodu znajomemu żeby zawiózł do stacji diag. Na drugi dzień miałem papier. A znam osoby które pojechały na stacje i diagnosta nawet nie kazał zapalić motoru tylko wypisał papier..

 

PS

Kumpel założył sobie do malucha silnik 1.1 i zarejestrował bez problemu.

 

Taka jest nasza polska rzeczywistość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno tylko w polsce kradną?

 

Acha i stacja diagnostyczna jest od brania pieniędzy, a nie od trzymania porządku. Zrobią co muszą i tyle. Przy moim motorowerze spisywali jedynie z ramy, nie trzeba było odpalać (co prawda przyjechał o własnych siłach) i niczego nie sprawdzali, a dwóch łysych opon, że aż dętke było widać - jakoś nie zauwazyli :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

×
×
  • Dodaj nową pozycję...